بهترین کاربرد ردیاب حیوانات GK130 چیست؟

همچنین با جهش، پرش و دویدن حیوان از محل خود خارج نخواهد شد و بنابراین مطمئن خواهید بود که GPS شخصی NG160 در محل خود قرار دارد. ردیاب حیوانات فقط برای سگ و گربه مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ بلکه برای حیوانات نژاد دار و اصیل مانند اسب های مسابقه و سوار کاری، پرنده های گران و نایاب نیز استفاده می شود. این مساله در خصوص کودکان و بیماران نیز صادق است. خرید جی پی اس قلاده ای برای تمام کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می کنند، کاملا کاربردی است. با استفاده از جی پی اس حیوانات می توان به صورت آنلاین مسیر حرکت و تمام مسیر های قبلی چند روز گذشته که حیوانات تردد کرده اند را کنترل نمود.

از دیگر ویژگی های مهم ردیاب ها این است که می توان به گزارش مکان یابی روز های گذشته دسترسی پیدا کرد. موقعیت یابی دقیق، باتری قدرتمند و برد بالا از جمله ویژگی های جی پی اس قلاده ای است. با خرید و بستن یک ردیاب حیوانات کوچک و سبک به قلاده این امر ممکن می گردد. اما مراقبت از این کوچولوهای دوست داشتنی یک راه حل دارد: ردیاب حیوانات یک دستگاه کوچک و کم حجم است که روی قلاده و گردنبند حیوان نصب میشود و میتوان رفت و آمد آنها را رصد و حتی یک حصار جغرافیایی برای آنها تعریف کرد.

جی پی اس و ردیاب حیوانات ، بسیار کوچک و سبک است. برای مثال سرقت از دامداری ها، مزارع پرورش اسب، گله داران و افرادی که پرنده های قیمتی دارند از جمله سرقت های رایج است. ردیاب دام و حیوانات به این افراد کمک میکند تا با ردیابی حیوان خانگی و یا دام خود از سالم بودن و ایمنی آنها مطمئن شوند. آفلاین: در این حالت می توان با تنظیم حالت ردیابی دستگاه به صورت آفلاین ردیاب را تنظیم کرد که در ساعت های معینی از روز موقعیت را ارسال کند.

حتما بخوانید:
امتناع ترامپ از شناخت شکاف عجیبی بین بایدن و هریس از نظر اطلاعات طبقه بندی شده ایجاد می کند

عمر طولانی مدت داشته که با کمک استفاده از GPS و LBS موقعیت مکانی وسیله را ارسال می کند. به این صورت که با استفاده از تنظیمات و تعیین محدوده به محض خروج یا ورود حیوانات به محدوده مورد نظر یک آلارم یا یک پیامک ارسال می شود. این دستگاه ها سیم کارت خور هستن و اطلاعات از طریق دیتای سیم کارت یا پیامک رد و بدل میشن، شیوه کاریشون هم بدین صورت هست که لحظه ای که شما اقدام به ردیابی میکنید درخواستی به ردیاب ارسال میشه که لوکیشن خودش رو بفرسته، این لوکیشن از طریق فناوری موقعیت یاب جهانی یا همون GPS ارسال میشه، و روی نقشه زنده به شما نشون میده، اون لحظه هایی هم که ردیابی زنده انجام میدید دستگاه لحظه به لحظه موقعیتش رو ارسال میکنه تا شما بتونید فیلم وار و زنده ردیابی رو انجام بدین…

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ردیاب مخصوص حیوانات ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.