[ad_1]

کارسون 69 ساله از جدیدترین کارمندان دولت ترامپ یا مشاوران مبارزاتی بود که نتایج مثبتی برای Covid-19 داد. کارسون دوشنبه گذشته در مرکز پزشکی نظامی ملی والتر رید مثبت بود
کارسون در یک پست فیس بوکی در روز جمعه که اطلاعات به روز در مورد وضعیت او را ارائه می داد ، گفت که او به شدت از ویروس بیمار است و در ابتدا “بهبود چشمگیری” از محصولی که مصرف کرد و مورد تأیید FDA یا درمان ثابت شده برای Covid19.

کارسون نوشت: “با این حال ، من چندین بیماری مشترک دارم و بعد از مدت کوتاهی ، وقتی فقط ناراحتی خفیفی را تجربه کردم ، علائم تسریع شد و من به شدت مریض شدم.”

کارسون ادعا می کند ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، وضعیت وی را کنترل می کند و منشی را برای دریافت آنتی بادی مونوکلونال درمانی که در ماه اکتبر به ترامپ داده شد ، تشخیص داده است.

کارسون می نویسد که او معتقد است درمان او جان او را نجات داده است.

وی افزود: “رئیس جمهور ترامپ ، تیم پزشکی بزرگ کاخ سفید و پزشکان خارق العاده والتر رید به سلامتی من توجه زیادی نشان می دهند و من واقعاً معتقدم که اکنون جنگل نیستم.”

وقتی ترامپ ماه گذشته Covid-19 داشت ، درمان تجربی با Regeneron را با آنتی بادی دریافت کرد ، که هنوز در آزمایش های بالینی در مقیاس بزرگ است اما برای استفاده دلسوزانه در دسترس است – چیزی که FDA باید به صورت جداگانه تأیید کند ، همانطور که برای رئیس جمهور انجام شد. در ماه اکتبر ، این شرکت برای استفاده فوری از درمان آنتی بادی به FDA درخواست کرد.

مشخص نیست که چگونه رئیس جمهور می تواند به کارسون اجازه دهد که آنتی بادی را درمان کند یا اینکه کارسون تحت درمان با Regeneron قرار گرفته است. الی لیلی ، که همچنین تحت درمان با آنتی بادی های مونوکلونال است ، هنگامی که CNN پرسید آیا کارسون تحت درمان قرار گرفته است ، از اظهار نظر خودداری کرد. CNN همچنین از رجنرون پرسید که آیا کارسون تحت درمان قرار گرفته است؟

CNN برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان کارسون با اداره مسکن و شهرسازی تماس گرفت.

روز جمعه ، کارسون از مردم به خاطر حمایت و دعایشان تشکر کرد و از مردم خواست “از سیاست با دارو دست بکشند و در عوض تلاش و حسن نیت ما را برای خیر همه ترکیب کنند.”

وی نوشت: “اگرچه من از داشتن بهترین مراقبت های پزشکی در جهان خوشبخت هستم (و من متقاعد شده ام كه ​​این امر زندگی من را نجات داده است) ، اما ما باید اولویت را برای دریافت درمان های مشابه و مراقبت از همه در اسرع وقت بگذاریم.” “تعدادی از درمان های امیدوار کننده وجود دارد که باید آزمایش ، تأیید و توزیع شود (زودتر از دیرتر) تا اقتصاد بتواند دوباره بازگشایی شود و همه ما به یک ظاهر طبیعی برگردیم.”

کارسون ، جراح مغز و اعصاب سابق و عضو گروه ویژه ویروس کرونا ، گفت آمریکایی ها باید تشخیص دهند که چندین مرحله برای در دسترس قرار دادن واکسن مورد نیاز است و این فرض که “میانبرهای خطرناک گرفته شده است فقط ترس را دامن می زند”. “

کارسون تنها یکی از چندین نفر در مدار ترامپ است – از جمله بانوی اول ، پسر آنها ، سخنگوی کاخ سفید و بسیاری از دستیاران برجسته – که پاییز امسال در آزمون Covid-19 شرکت کردند.

کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، پس از شرکت در جلسات مقدماتی مناظره با ترامپ ، در مورد ویروس مثبت بود و قبل از بهبود از Covid-19 یک هفته را در بخش مراقبت های ویژه گذراند و از دیگران خواست که ویروس را جدی بگیرند.
کارسون در یک مهمانی شبانه انتخاباتی شرکت کرد که در آن رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز و تقریباً همه شرکت کنندگان از ماسک استفاده نکردند. میدوز ، یک دستیار مبارزات انتخاباتی ترامپ ، و سه کارمند کاخ سفید برای Covid-19 این هفته مثبت بودند.

جین کریستنسن ، گرگ والاس ، جرمی دیاموند ، بتسی کلاین و شلبی لین اردمن از CNN در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر