بعید است بعید باشد که دموکرات های کنگره را در پست های اداری لمس کند


در داخل تیم انتقال وی ، تشخیص واقعی انتخاب یک دموکرات سنا برای هر نقش با توجه به تقسیم نزدیک مجلس عوام در سال آینده ، واقعاً قابل تشخیص است. و کاهش اکثریت دموکرات ها در مجلس باعث شده است که وی نتواند به راحتی از هر یک از اعضای مجلس برای پست های اداری درخواست تجدید نظر کند.

بسیاری از منابع آگاه از این انتقال می گویند مهم نیست که در دو مسابقه دور دوم مجلس سنا در گرجستان چه اتفاقی می افتد – جایی که حتی در دموکرات ها در بهترین حالت ، سنا با کمال هریس معاون رئیس جمهور منتخب به طور مساوی تقسیم می شود. ، که یک رأی برابر با تخریب یکسان خواهد بود – بایدن برای انتصاب یک دموکرات سنا به عنوان نقش اداری و برکناری آنها از کنگره بسیار بالا خواهد بود.

یک منبع گفت که آنچه بایدن به متحدان گفت این است که “بیرون بردن کسی از سنا واقعاً واقعاً دشوار خواهد بود زیرا مهم نیست حاشیه ، صرف نظر از آنچه در جورجیا اتفاق بیفتد”. وی ماه گذشته در مصاحبه با NBC News بار دیگر این احساس را تکرار کرد.

این قطعاً به این معنی نیست که بایدن شانس بازگشت به یک قانونگذار دموکرات در کنگره را ندارد – اما او باید برای یک فرد مناسب و برای یک شغل مناسب باشد ، و اگر این شخص از ایالتی باشد که معاون وی در سنا به عنوان فرماندار منصوب شود ، که انتصاب یک دموکرات دیگر را تضمین می کند. و در مجلس ، حتی در یک محله دموکراتیک امن ، یک جای خالی می تواند آرا votes را از نزدیک پیچیده کند قبل از اینکه انتخابات ویژه برگزار شود. سخنگوی لوئیزیانا ، سدریک ریچموند پیش از این در کرسی امن حزب دموکرات استعفا داده تا به عنوان مشاور ارشد رئیس جمهور و مدیر دفتر تعامل عمومی کاخ سفید به کاخ سفید بایدن پیوسته باشد.

حتما بخوانید:
لباس استوک بچگانه

تأثیر این محاسبه سیاسی از قبل احساس می شود. تامی داکورث سناتور دموکرات ایلینوی بعنوان وزیر دفاع منصوب شده است اما با توجه به عدم تمایل بایدن برای ایجاد جای خالی در سنا دیگر چهره جدی پیدا نمی کند.

داگ جونز سناتور آلاباما به عنوان دادستان کل در نظر گرفته می شود ، اما جونز ماه گذشته صندلی خود را از دست داد و سنا را ترک کرد. سناتور نیومکزیکو ، تام اودال ، که در حال بازنشستگی است و با روی کار آمدن بایدن در مجلس سنا حضور نخواهد داشت ، در حال تصدی وزیر خارجه است. سناتور ورمونت ، برنی سندرز در حال تصدی سمت وزیر کار است ، هرچند جمهوری خواهان می گویند چشم انداز وی برای تأیید بسیار اندک است.


منبع: thoughts-news.ir