برنامه های جو بایدن برای احراز صلاحیت های سراسری آزمایش اولیه اقناع وی خواهد بود

[ad_1]

تاکنون ، تیم انتقالی بایدن رویکرد سبکی را اتخاذ کرده است و در مورد چگونگی برنامه ریزی دولت جدید برای مقابله با آنچه که احتمالاً در میان اولین آزمایش های توانایی بایدن برای غلبه بر اختلافات سیاسی و توافق نظر وجود دارد ، اندکی گفت.

یکی دیگر از گزینه ها استفاده از مشوق های اقتصادی است که به گفته شخصی که با برنامه های مورد بحث در تیم انتقالی بایدن روبرو است ، به احتمال زیاد در حساب هزینه های آینده برای اعمال اختیارات اعمال می شود.

مهم نیست که بایدن و تیمش از چه رویکردی استفاده می کنند ، کارشناسان می گویند این واقعیت به احتمال زیاد چیزی در حدود یک مجموعه کامل از قوانین و دستورالعمل ها در هزاران مکان است که به فشارهای اجتماعی و همچنین مجوزهای قانونی برای اجرای آنها اعتماد می کنند.

دکتر مارکوس پلشا ، مدیر ارشد پزشکی در اتحادیه مقامات بهداشت ایالتی و سرزمینی گفت: “من فکر می کنم که موضوع این اختیارات در سراسر کشور دشوار خواهد بود.” “با بسیاری از این قوانین و مقررات بهداشت عمومی ، ما واقعاً به اجرای اجتماعی اعتماد می کنیم.”

بایدن اذعان داشت که اختیارات وی برای اجرای مأموریت م effectivelyثر محدود است و اعتماد زیادی به همکاری رهبران ایالتی و محلی خواهد داشت. با شدت گرفتن کوید در بیشتر کشور و بیش از 250 هزار کشته ، موثرترین استفاده بایدن از قدرت ریاست جمهوری می تواند ابزاری برای اقناع برای تعیین صدا باشد.

دکتر آمش آدالیا ، دانشمند ارشد مرکز امنیت بهداشت دانشگاه جان هاپکینز گفت: “اجرای اقدامات بهداشت عمومی بسیار دشوار است زیرا به مکمل های زیادی نیاز دارد.” “من هم اینچنین فکر میکنم [Biden] must use اقتدار اخلاقی ریاست جمهوری و اقتدار اخلاقی همه علمای پشت آن است. “

آزمون سیاسی

روند ترغیب والیان جمهوری خواه به طور جدی تر بعداً امروز آغاز شد ، وقتی که بایدن با اعضای دو حزب کمیته اجرایی انجمن فرمانداران ملی صحبت کرد.

به گفته یک مقام گذار ، انتقال بایدن انتظار دارد که هر 9 فرماندار (از جمله 5 جمهوریخواه) در کمیته اجرایی امروز در جلسه توجیهی شرکت کنند. خود بایدن در روز دوشنبه در یک جلسه مطبوعاتی به چگونگی سخنرانی رهبران طرف مقابل اشاره کرد.

این فرمانداران GOP مدت طولانی است که در برابر دستورات و قوانین ویروس کرونا مقاومت می کنند.  اکنون کشورهای آنها دچار بحران شده اند.
بایدن گفت: “آنچه قبلاً به آن اشاره نكردم احترام فراوانی است كه به استانداران جمهوری خواه ، جمهوری خواه محافظه كار كه قدم های خود را بالا برده و مأموریتهای نقاب صادر كرده اند ، دارم.” وی همچنین ممکن است با کیم رینولدز ، فرماندار جمهوریخواه آیووا ، که ساعاتی بعد صحبت کرده است ، صحبت کرده باشد دوره معکوس و دستورالعمل جدید بهداشتی را که نیاز به ماسک داخلی دارد و محدودیت بیشتر در اجتماعات داخلی را برای 15 نفر معرفی کرد.

وی گفت: “این بدان معنا نیست که این تغییرات آسان یا عامه پسند خواهد بود ، اما اگر بخواهیم تجارت ، کودکان خود را در مدرسه باز نگه داریم و سیستم های بهداشتی ما پایدار باشد ، این تغییرات ضروری است.”

با انفجار موارد در مناطق وسیعی از روستاهای آمریکای جنوبی ، سایر فرمانداران جمهوری خواه در هفته های اخیر سفارشات ماسک را اضافه یا بهبود داده اند ، از جمله داگ بورگهام از داکوتای شمالی ، تیت ریوز از می سی سی پی و جیم دادگستری از ویرجینیا غربی

ممکن است دیگران نیز از این الگو پیروی کنند ، اما تقریباً بازداشت هایی وجود دارد. کریستی نوئم ، فرماندار داکوتای جنوبی یکی از آنهاست. نوح ، متحد رئیس جمهور دونالد ترامپ و یک نامزد احتمالی ریاست جمهوری در سال 2024 ، جمعه گذشته بیانیه ای صادر کرد و ادعا کرد که نه او و نه رئیس جمهور آمریکا قدرت دستور دادن ماسک به مردم در ملا public عام را ندارند.

یان فیوری سخنگوی نوئم گفت: “جو بایدن متوجه می شود كه رئیس جمهور هیچ صلاحیتی در تعیین مأموریت ندارد.” “در این باره ، فرماندار نوئم نیز چنین کاری نکرد ، بنابراین وی دانش كامل دانش را به شهروندان خود داد و به آنها اعتماد كرد تا بهترین تصمیمات را برای خود و عزیزانشان بگیرند.”

سایر فرمانداران جمهوری خواه بدون منصب ، مواضع ظریف تری را به دست گرفته اند.

یک منبع نزدیک به بیل لی فرماندار تنسی هفته گذشته به CNN گفت که لی با صدور حکم نقاب در سراسر ایالت مخالفت کرد زیرا اکثر مردم تنسی قبلاً در شهرستانهایی با اختیارات شخصی خود زندگی می کنند. این منبع افزود که وظیفه کشور بدون در نظر گرفتن نهادهای اجرای قانون محلی که غالباً از نظر کارمندان و منابع در مناطق روستایی کمبود دارند ، نتیجه مثبتی خواهد داشت.

این کار دشوار بایدن را برجسته می کند. این باید با استانداران و رهبران محلی هماهنگ شود ، كه نه تنها می توانند برای دستورالعمل های واشنگتن كار كنند ، بلكه برای عملی بودن اجرای مأموریت های نقاب نیز می جنگند.

استیو ریمز ، کلانتر شهرستان ولد در شمال کلرادو ، اخیراً به CBS4 دنور گفت که چرا انجام هر اصطلاحی از واشنگتن به صورت محلی غیرممکن است. وی گفت که اجرای حکمی مانند بایدن “بی سابقه” خواهد بود.

ریمز گفت: “مأموریت ماسک فدرال ، هرچه به نظر برسد ، واقعاً به مجریان قانون محلی این قدرت را نخواهد داد که برای اجرای آن اقدام و اقدامی انجام دهند.”

دیگران حاضر می شوند تا منتظر بمانند و رویکرد دولت جدید را ببینند. کوین استیت ، فرماندار اوکلاهما ، که هیچ حکم ماسک در سراسر کشور را صادر نکرده است ، گفت که او همچنان برای همکاری با بایدن در پاسخ Covid-19 – تا آنجا که ممکن است به طور گسترده و مبهم باز است.

چارلی هانما ، رئیس ارتباطات شیلد ، گفت: “فرماندار شیلد همیشه با منافع اوکلاهما با دولت فدرال کار خواهد کرد ، مهم نیست که کدام حزب در آن مسئولیت دارد.”

موانع بایدن

مدتهاست که مقامات بهداشتی فدرال از کمبود اختیارات اجباری در ایالت ها و حوزه های قضایی محلی ناامید شده اند – و منابع آژانس هایی مانند مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده می گویند که بایدن کار خود را قطع خواهد کرد.

یک مقام بهداشت فدرال به سی ان ان گفت: “بیایید روشن باشیم. وقتی صحبت از ماسک و مواردی از این دست می شود ، CDC فقط می تواند راهنمایی کند. این یک آژانس نظارتی نیست. CDC قدرت اجرای ماسک را نخواهد داشت.”

بررسی واقعیت: آیا رئیس جمهور می تواند برای ماسک در سطح ملی حکم صادر کند؟

تیم بایدن از چالش های پیش آمده آگاه است. حتی قبل از انتخابات ، پیام های تبلیغاتی همیشه روشن نبود. بایدن بارها گفته است که “از نظر اجرایی” مجبور به پوشیدن نقاب است. اگرچه این می تواند به عنوان درخواست برای یک مأموریت ملی تفسیر شود ، مبارزات انتخاباتی وی هنگامی که در مورد اظهارات بایدن از او سوال شد که وی برای تعیین نقاب در املاک فدرال به مدیر اجرایی خود اعتماد می کند ، روشن شد.

دولت فدرال قدرت تنظیم اقدامات مربوط به املاک فدرال یا تأسیسات فدرال را دارد تا رئیس جمهور بتواند در این شرایط درخواست ماسک کند. علاوه بر این ، قانون بهداشت عمومی مقرراتی را در اختیار وزیر بهداشت و خدمات بشردوستانه قرار داده است که در صورت لزوم “برای جلوگیری از ورود ، انتقال یا گسترش بیماری های واگیر از دولت ها یا ایالت های خارجی یا از یک کشور واحد” ، دستورات صادر کند. یا تصرف در هر ایالت یا تصرف دیگری. ”
با توجه به شرایط موجود ، دبیر HHS یا CDC ، با تأیید HHS ، ممکن است مقررات ملی را برای استفاده از ماسک در شرایطی که از شیوع ویروس کرونا از کشور به کشور جلوگیری می کند ، صادر کند. اما طبق تحقیقات کنگره ، تفسیرهای مختلف از وضعیت PHSA می تواند دولت فدرال را برای پیگرد قانونی باز کند.

اساسنامه PHSA تصریح کرده است که مقررات باید از شیوع بیماری بین کشورها یا انتقال خارجی جلوگیری کند. جوش بلکمن ، استاد حقوق در تگزاس جنوبی که در زمینه قانون اساسی تخصص دارد ، گفت که این قانون باید بسیار گسترده خوانده شود تا به رئیس جمهور این قدرت را بدهد که به عنوان مثال مردم هنگام قدم زدن در بیرون از خانه باید ماسک بزنند. یا در یک بزرگراه بین ایالتی در مرزهای کشورشان سفر می کنند.

بلكمن گفت: “من فکر نمی كنم كه اساسنامه به اندازه كافی قابل خواندن است كه بتواند در مورد همه افرادی كه فقط در بزرگراه بین ایالتی رانندگی می كنند اعمال شود.” “هنگامی که فراتر از مردم در امکانات فدرال بروید ، واقعاً در آنچه دولت مسئول است دخالت می کنید.

بلكمن گفت كه امكان پيوند دادن بودجه كمك به كنگره براي پنهان كردن مأموريت ها وجود دارد ، اما بايدن در كارهايي كه مي تواند به طور يك جانبه با حكم اجرايي انجام دهد محدود است ، درست همانطور كه ​​ترامپ توسط دادگاه ها مجازات شهرها را محدود كرد. که یک بندر امن برای مهاجران بدون سند فراهم می کند.

بلكمن گفت: “پرزیدنت ترامپ تلاش كرده بودجه های شهرهای به اصطلاح مقدس را دریغ كند. اما دادگاه ها این تلاش را تا حد زیادی رد كرده اند.”

این بدان معنی است که گزینه های بایدن برای پذیرش اختیارات در سراسر کشور به ترکیبی از محرک های سیاسی و سیاست های قدیمی متکی خواهد بود. از طرف دیگر ، بایدن از مقاومت فرمانداران جمهوری خواه عصبانی است.

بایدن در یک نشست خبری گفت: “آیا کسی می فهمد که چرا استاندار این را به بیانیه سیاسی تبدیل می کند؟” “این در مورد میهن پرستی ، میهن پرستی ، نجات جان است.”

سارا موچا ، آرلت سانز ، آنی گریر و نیک والنسیا از CNN در این داستان سهیم بوده اند.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet