[ad_1]

سپس ترامپ در کنار بانوی اول ظاهر شد که مهمترین بخشش را برای ترکیه صادر کرد.

این یک سنت ریاست جمهوری پر از تظاهرات ، عمدتا فاقد مضامین ، با مرحله مرکزی ترامپ است. به نظر می رسد این یکی از سنت های مورد علاقه وی و شاخص بالقوه آنچه در پیش است است.

این مشاهدات توسط مت فلگنهایمر و مگی هابرمن را در نیویورک تایمز در نظر بگیرید:

“به نوعی ، به نظر می رسید آقای ترامپ زندگی خود را در واشنگتن بیشتر شبیه بخشش بوقلمون تصور می كند – با شکوه و جلال ، بله ، اما همچنین جهانی است که تا حد زیادی برای رئیس او قابل تحمل است ، وی همچنین دارای هوی و هوس های دودویی است: این پرنده پس انداز این پرندگان نیستند. او می خواست افرادش را به ترکیه دعوت کند و بعداً چاپ کوچک را بکشد. اما با تمام این اوصاف ، حرف او نهایی خواهد بود. “

در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد طی 57 روز آینده احتمالاً شاهد برگزاری بیشتر مراسم متمرکز بر شکوه و عظمت از سایر رویدادها هستیم. از زمانی که ترامپ در انتخابات شکست خورد ، ما فقط چند بار دوربین را دیده ایم. هیچ کس نفسی را برای آرامش سنتی کاخ سفید بین ترامپ در حال خروج و جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، یا حتی برای یک سخنرانی عادی امتیاز نمی گیرد.

با این حال ترامپ با سنت های تشریفاتی سبک تر به جلو رفته است. درخت کریسمس کاخ سفید روز دوشنبه وارد شد. به گفته مگان وازکز و بتسی کلاین ، از CNN ، علی رغم بیماری همه گیر ، دولت درحال خروج هنوز در نظر دارد بسیاری از جشن های عمومی و خصوصی کاخ سفید را در این سال برگزار کند – البته تعداد کمتر. اما دشوار است استدلال کنیم که از روز انتخابات ، ترامپ بیشتر وقت خود را صرف توییت کردن ، گلف بازی و اخراج مردم کرده است.
رئیس جمهور احتمالاً به زودی بخشش های واقعی خود را اعلام خواهد کرد: روسای جمهور پیشین بخشش ها و بخشش هایی را اعلام کرده اند که در روزهای آخر دولت خود از ترکیه نیستند.

س :ال: به نظر می رسد روزهای باقیمانده دولت ترامپ بیش از یک روز کاری عادی ، بخشودگی ترکیه باشد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر