[ad_1]

تونی آلن که بعنوان سخنرانی بایدن در زمان سناتور بودن وی عهده دار مسئولیت مدیرعاملی شد. آلن ، که به گفته تیم استخدام در حد شخصی خدمت می کند ، در حال حاضر رئیس دانشگاه ایالتی دلاور ، HBCU است.

ماجو Varghese مدیر عامل شرکت خواهد بود. Vargese مدیر ارشد عملیاتی و مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی بایدن در سال 2020 بود که از انتخابات مقدماتی آغاز شد.

ارین ویلسون و ایوانا کانچلا به عنوان معاون اجرایی کار خواهند کرد. ویلسون در انتخابات مقدماتی و عمومی با تجربه در مبارزات انتخاباتی بایدن به عنوان مدیر سیاسی ملی به موقعیتی رسید. صدراعظم ، سناتور نوادا ، در ابتداي انتخابات رياست جمهوري از بايدن حمايت كرد و همچنان در جريان انتخابات در حوادث انتخاباتي خود در ايالت حضور ثابت داشت.

هنوز مشخص نیست که آیا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع می ورزد و همچنان نتیجه را شک می کند ، شرکت خواهد کرد یا خیر. اما جمهوری خواهان و دستیاران رئیس جمهور را تشویق می کنند که برای شرکت در سوگند بایدن در نظر بگیرد.

سناتور روی بلانت ، جمهوری خواه میسوری ، مسئول نظارت بر مراسم تحلیف ژانویه ، روز یکشنبه به دانا باش در سی ان ان گفت: “من امیدوارم که رئیس جمهور در روز بنیاد آنجا باشد.”

در حالی که ساخت سکوی رژه برای مراسم افتتاحیه بایدن در واشنگتن در حال انجام است ، افرادی که برنامه ریزی این رویداد را انجام می دهند در حال آماده شدن برای صحنه ای بسیار متفاوت از افتتاحیه های قبلی هستند. انتظارات این است که خود رویداد کوچکتر باشد و افراد حاضر مجبور به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در پارامترهای بلیط باشند. انتظار می رود که این پلتفرم کمتر از 1600 نفر را در خود جای دهد و همچنین بحث دائمی در مورد نیاز به آزمایش Covid-19 برای هر کسی که روی سکوی اصلی نزدیک رئیس جمهور منتخب 78 ساله قرار خواهد گرفت ، ادامه دارد.

در تابستان ، بایدن گفت که نمی خواهد برای مراسم تحلیف خود ماسک بزند ، و یک دستیار به CNN گفت که این هنوز هم اولویت رئیس جمهور تازه انتخاب شده است. کمیته کنگره تعیین کرد که همه باید از رهنمودهای مربوط به ماسک و فاصله اجتماعی پیروی کنند.

و گروه کر که معمولاً پشت سر رئیس جمهور در حال افزایش است ، به گفته یکی از دستیاران ممکن است اصلاً اتفاق نیفتد. گروه نیروی دریایی که از سال 1801 در هر مراسمی بازی می کرد ، هنوز هم باید شرکت می کرد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر