بایدن یک تیم قانونگذاری کاخ سفید تشکیل می دهد

[ad_1]

بایدن روز دوشنبه ریما دودین و شووانزا گوف را به عنوان معاون امور قانونگذاری اعلام کرد. هر دو زنان رنگین پوست هستند و بیشتر به وعده مبارزات انتخاباتی خود برای تشکیل دولتی که انعکاس دهنده تنوع کشور است ، عمل می کنند.

دودین در حال حاضر معاون رئیس ستاد و مدیر طبقه سناتور دیک دوربین از ایلینوی است. وی همچنین با توجه به انتشار مرحله انتقال ، داوطلب در تیم انتقال بایدن-هریس است و تعهد قانونی را به روند تأیید هدایت می کند.

گاف با تجربه در کار Capitol Hill به مقام رسید ، جایی که وی رئیس اتاق نمایندگان تحت رهبر اکثریت در مجلس استنی هویر بود. وی اولین زن سیاه پوستی بود که این سمت را به دست گرفت. گاف پیش از این هنگامی که به عنوان شلاق اقلیت خدمت می کرد مدیر عملیات قانونگذاری برای هویر بود.

دودین و گاف برای لوئیزا ترل کار می کنند که هفته گذشته به عنوان مدیر قانونگذاری انتخاب شد. ترل – کهنه کار دولت باراک اوباما رئیس جمهور پیشین و دفتر سنا بایدن و همچنین به عنوان رئیس دفتر سناتور کوری بوکر سناتور نیوجرسی خدمت کرده است – یکی از لابی های سابق در فیس بوک و یاهو است. وی مدیر اجرایی بنیاد بایدن بود.

انتخاب وی یکی از چهار اعلامیه پرسنل کاخ سفید بود که روز جمعه توسط تیم بایدن انجام شد و چندین رهبر سابق دولت اوباما را که قبلاً با بایدن همکاری نزدیک داشتند ، بازگرداند.

جریان مداوم پیام های کارکنان نشان می دهد که بایدن قصد ندارد اجازه دهد رئیس جمهور دونالد ترامپ از عقب نشینی برای کند کردن روند انتقال خود ، عقب نشینی کند. انتظار می رود که وی اولین اعلامیه های خود را از روز سه شنبه از جمله دستیار دیرینه آنتونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه از کابینه ارائه دهد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet