[ad_1]

تیم انتقالی بایدن ، خاویر بتسرا ، دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان نامزد خود برای وزیر بهداشت و خدمات انسانی ، دکتر ویوک مورتی را به عنوان نامزد خود برای جراح عمومی ایالات متحده و دکتر روچل والنسکی را به عنوان مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معرفی کرده اند. و دیگران. مارسلا نونس اسمیت به عنوان رئیس گروه ویژه Covid-19 خود.

دکتر آنتونی فائوشی مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور در Covid-19 خواهد بود و به عنوان مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، رئیس مشترک بایدن و جف زینتس کارمند سابق دولت اوباما به عنوان هماهنگ کننده ادامه خواهد داد. به پاسخ Covid-19 و مشاور رئیس جمهور ، و ناتالی کوئلیان ، دیگر کهنه کار دولت اوباما ، به عنوان معاون هماهنگ کننده پاسخ Covid-19 خدمت خواهد کرد.

بایدن خاویر بسرا را به عنوان رئیس بهداشت و خدمات اجتماعی معرفی کرد

“این تیم معتبر و متعهد رهبران بالاترین سطح صداقت ، سختگیری علمی و تجربه در مدیریت بحران را به یکی از دشوارترین چالش هایی که آمریکا تاکنون با آن روبرو بوده است ، می رساند – مقابله با همه گیری ، به طوری که بتواند بایدن در بیانیه ای گفت: “مردم آمریکا برای بازگشت به کار ، بازگشت به زندگی خود و بازگشت به عزیزانشان.”

وی ادامه داد: این تیم از متخصصان و پزشکان کلاس جهانی در روز اول آماده خواهند بود تا هر منبع دولت فدرال را برای گسترش آزمایش و استتار ، برای کنترل توزیع ایمن ، عادلانه و رایگان درمان ها و واکسن ها بسیج کنند. با خیال راحت مدارس و مشاغل خود را بازگشایی کنید ، هزینه داروها و سایر هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش دهید و خدمات بهداشتی ارزان قیمت را برای همه آمریکایی ها گسترش دهید و کشور را گرد هم آورید و این اعتقاد را به دست بیاورید که اگر این کار را با هم انجام دهیم ، چیزی فراتر از توانایی آمریکا وجود ندارد. “

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر