[ad_1]

بایدن در اولین مصاحبه خود به عنوان رئیس جمهور منتخب به لستر هولت از NBC News گفت: “ما بلافاصله برای انجام این کار به فروشگاه امنیت ملی رفتیم.”

“و آنها در حال حاضر توانایی من را برای دریافت جلسات روزانه برای رئیس جمهور دارند ، ما در حال کار بر روی جلسه ای با تیم Covid در کاخ سفید و نحوه نه تنها توزیع بلکه دریافت از واکسن توزیع شده به شخصی که می تواند واکسینه شود نیز هستیم. . “

وی افزود: “بنابراین من فکر نمی کنم که به همان اندازه که فکر می کردیم در گذشته بوده ایم ، پشت منحنی بمانیم.”

اظهارات بایدن یک روز پس از اعلام GSA به وی اعلام شد که دولت ترامپ آماده آغاز روند انتقال رسمی است. یک مقام انتقالی به سی ان ان گفت که تیم انتقال او اکنون در حال مذاکره با همه آژانس های فدرال است. دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین پزشک بیماری عفونی کشور ، روز سه شنبه گفت که وی با اعضای تیم بایدن مذاکرات مقدماتی را انجام داده و منتظر بحث های اساسی تری در آینده است.

نامه GSA اولین اقدامی بود که دولت برای پذیرش شکست دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا انجام داد و نقطه عطف قابل توجهی در برابر تلاش وی برای لغو ضرر بود.
با این وجود تیم بایدن منتظر مراحل رسمی انتقال نبود تا مقدمات ریاست جمهوری را آغاز کند ، زیرا بایدن روز دوشنبه هیجان دولت را اعلام کرد.

بایدن که روز سه شنبه به دولت خود نگاه می کرد ، قول داد که دوره وی “دوره سوم اوباما” نباشد.

وی گفت: “ما با جهانی کاملا متفاوت از دولت اوباما-بایدن روبرو هستیم.” “رئیس جمهور ترامپ چشم انداز را تغییر داده است.”

وی ادامه داد: “آمریكا در وهله اول قرار گرفت. این فقط آمریكا بود. ما در شرایطی قرار گرفتیم كه اتحاد ما در حال فروپاشی است. این كاملاً است – بنابراین من افرادی را یافتم كه به دولت پیوستند و نكاتی را نگهداری كردند كه نشان دهنده طیف مردم آمریكا باشد و طیف حزب دموکرات. ”

روز سه شنبه در پاسخ به این سوال كه آیا پس از ترك دفتر ، از تحقیقات ترامپ حمایت می كند ، همانطور كه ​​برخی از دموكرات ها خواستار آن شده اند ، بایدن قول داد “آنچه را كه این رئیس جمهور انجام می دهد انجام ندهد و از وزارت دادگستری به عنوان وسیله نقلیه من برای پیشبرد اتفاقاتی استفاده كند.” “

“تعدادی از تحقیقات در سطح ایالت وجود دارد که من در مورد آنها خوانده ام. هیچ کاری نمی توانم انجام دهم یا نمی توانم در این مورد انجام دهم. اما من متمرکز بر این هستم که مردم آمریکا را به مکانی برگردانم که از برخی از امنیت ، برخی تضمین ها برخوردار باشند ، برخی دانش که آنها می توانند آن را اداره کنند ، “او گفت.

“طبقه متوسط ​​و کارگر خرد شده است. تمرکز من این است.”

و در پاسخ به این سوال که آیا او معنادار صحبت کرده است؟ بایدن گفت: برنی سندرز یا الیزابت وارن در سمت های کابینه ، “ما در حال حاضر نمایندگان قابل توجهی در میان مترقیان دولت خود داریم ، اما در واقع هیچ چیز خارج از میز نیست.”

با این حال ، وی افزود که “بیرون آوردن شخصی از مجلس سنا ، بیرون بردن شخصی از مجلس ، به ویژه شخصی با عواقب ، واقعاً تصمیمی دشوار است که باید اتخاذ شود.”

بایدن به NBC گفت که وی انتصاب جمهوری خواهانی را که به ترامپ رأی داده اند را در دفتر کار خود بررسی کند.

بایدن گفت: “من می خواهم این کشور متحد باشد. هدف دولت ما اتحاد مجدد است. ما نمی توانیم این گفتگوی سیاسی شدید را حفظ کنیم. باید پایان یابد.”

بایدن گفت که مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا در اولویت قرار گرفتن وی در سمت خود است ، اما افزود که وی همچنین در 100 روز اول فعالیت خود در زمینه مهاجرت و آب و هوا نیز اقدام خواهد کرد.

بایدن گفت: “چندین اتفاق وجود دارد که همزمان اتفاق می افتد.” “اما من فکر می کنم مهمترین چیز این است که روی افرادی تمرکز کنیم که هر زمان بحرانی پیش می آید اولین کسانی هستند که اعتصاب می کنند و بهبودی در پایان به پایان می رسد.”

این داستان با سخنان دیگری از مصاحبه بایدن به روز شده است.

سارا موچا ، کریستن هولمز و جرمی هرب از CNN در تهیه این گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر