بایدن مشتاق پاسخگویی به تلاش های خرابکارانه ترامپ است که هفته آینده اولین اعلامیه ها را در کابینه ارائه می دهد

[ad_1]

روز پنجشنبه ، بایدن گفت که او انتخاب خود را به عنوان وزیر دارایی انتخاب کرده است ، اما مقامات گفتند که او همچنین تصمیم گرفته است – یا در بالای آن است – در مورد سایر پست های مهم کابینه ، که انتظار می رود برخی از آنها قبل از شکرگذاری اعلام شد. یک مقام گفت ، دوشنبه و سه شنبه به عنوان روزهای مقدماتی برای اولین سخنرانی اعضای کابینه بایدن دیده می شود و دیگران بعداً می آیند.

Lael Brainard ، یکی از اعضای هیئت مدیره فدرال رزرو ، بهترین مدعی ریاست خزانه داری محسوب می شود. در صورت انتخاب ، او به عنوان اولین وزیر زن خزانه داری منصوب می شود ، که به شما کمک خواهد کرد تا وعده خود را برای نامگذاری یک کابینه متنوع انجام دهد. اما سه مقام نزدیک به انتقال بایدن از گفتن اینکه آیا Brainard گزینه نهایی است ، خودداری کردند و گفتند این تصمیم سختگیرانه ای است که رئیس جمهور منتخب بلافاصله پس از شکرگذاری اعلام خواهد کرد.

مقامات گفتند که بایدن می تواند انتخاب خود را به عنوان وزیر امور خارجه از اوایل هفته آینده اعلام کند ، همراه با یک پست دیگر در کابینه.

در حالی که بایدن به دلیل تصمیم گیری عمدی و اغلب آهسته خود ، به ویژه در مورد پرسنل ، بسیار مشهور است ، اما با توجه به تمایل به حرکت سریع برای تشکیل دولت جدید به دنبال عدم سازش ترامپ ، برنامه برخی تصمیمات کابینه تسریع شده است.

بایدن با مشاوران خود در مورد رویکرد بسیار کندتر ، از جمله انتظار برای نتیجه انتخابات دور دوم سنای گرجستان ، که تعیین کننده سنا است ، صحبت کرده بود ، اما اقدامات ترامپ انگیزه را برای بایدن فراهم کرد که بدون تأخیر انجام شود.

یکی از مقامات نزدیک به مرحله انتقال ، درباره توضیح فوریت تیم بایدن در نتیجه بازیهای شیطانی ترامپ گفت: “آرزو این است که ثابت کنیم ما در حال مدیریت ، بازیگری و کار هستیم.”

فقط یک هفته است که ران کلین به عنوان رئیس ستاد جدید کاخ سفید منصوب شده است ، اما این جهش تصمیم ، حرکتی را در تیم بایدن آغاز کرده است. و جف زینتس ، رئیس دوره گذار ، ماه ها است که روی گزینه های مختلف بایدن کار می کند تا بهترین تصمیمات مربوط به کارکنان را اتخاذ کند.

به گفته مقامات ، بایدن در عمل با اعضای آینده کابینه مصاحبه کرده است ، به استثنای یک یا دو مورد ، زیرا اقدامات جدی برای محافظت از سلامتی وی با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در حال انجام است.

کلاین پنجشنبه شب در مصاحبه با “اتاق وضعیت” CNN گفت که گزارش های بیشتری توسط کارمندان کاخ سفید در روز جمعه ارائه خواهد شد. CNN علاوه بر دبیر اجتماعی کاخ سفید ، آموخته است که انتظار می رود این مناصب برای دفتر امور قانونگذاری و دفتر ستاد ریاست جمهوری باشد.

یک مقام انتقال در گفتگو با CNN انتظار می رود که کارلوس الیزوندو روز جمعه به عنوان دبیر اجتماعی کاخ سفید منصوب شود.

الیزوندو در دولت اوباما به عنوان دبیر اجتماعی بایدن معاون رئیس جمهور وقت و جیل بایدن بانوی دوم وقت کار می کرد. وی فقط دومین شخصی خواهد بود که به عنوان دبیر اجتماعی کاخ سفید خدمت می کند و همزمان با تطبیق فعالیت های کاخ سفید با دوران ویروس کرونا ، پویایی بی نظیری را به ارث می برد.

الیزوندو سومین حامل بال شرقی در آمریکای لاتین است. در اوایل این هفته ، آنتونی برنال به عنوان مشاور ارشد جیل بایدن منصوب شد و جولیسا رینوزا پنتالئون به عنوان رئیس آن انتخاب شد.

مقامات گفتند ، سناتور تامی داك ورث ، یك حزب دموكرات ایلینوی ، در حال بررسی وزارت دفاع است ، تصمیمی كه می تواند تاریخی باشد. داك ورث نه تنها كهنه سرباز تزئین شده است ، بلکه اولین زنی خواهد بود كه به عنوان وزیر دفاع خدمت می كند. میشل فلورنوی ، که در دولت کلینتون و اوباما نقش اصلی دفاعی را ایفا کرده است ، همچنین یکی از مدعیان اصلی این پست است.

یک مقام مسئول با اشاره به اینکه قرار بود که بایدن کمتر از دو هفته پیش برنده شود ، گفت: “همه چیز بیش از آنچه فکر می کردیم شتاب می گیرد.”

آرلت سانز و کارولین کلی از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet