بایدن روز دوشنبه اولین جلسه جاسوسی اطلاعاتی انگلیس را دریافت می کند

[ad_1]

تیم انتقال گفت ، رئیس جمهور منتخب کامالا هریس روز دوشنبه همان جلسه توجیهی با بایدن را دریافت می کند ، و پایان دادن به یک وضعیت عجیب که در آن او به عنوان عضو کمیته اطلاعات سنا به اطلاعات طبقه بندی شده بیشتری نسبت به رئیس جمهور منتخب دسترسی دارد.

کارمندان سابق که بایدن را می شناسند گفتند که او یک کاربر منظم و مشتاق از مطالب نوشتاری و دستورالعمل های شفاهی همراه آنها خواهد بود.

جیمز کلاپر ، آخرین مدیر اطلاعات ملی اوباما گفت: “از تجربه من با بایدن معاون رئیس جمهور وقت ، او یک خواننده مشتاق و به طور کلی مصرف کننده سیری ناپذیر اطلاعات بود.” “من مطمئن هستم که او به خصوص مانند رئیس جمهور خواهد بود.”

به گفته واشنگتن پست ، رویکرد بایدن تقابل دیگری با ترامپ است که هر روز موفق به دریافت PDB نمی شود و به ندرت مطالب مکتوب را می خواند و جلسات شفاهی راجع به برخی از اطلاعات اطلاعاتی را ترجیح می دهد.

سامانتا وینوگراد ، مشاور ارشد سابق شورای امنیت ملی ، به CNN گفت: “رئیس جمهور جو بایدن نسخه PDB را از Cliff Notes دریافت نخواهد کرد.”

وینوگراد ، اکنون تحلیلگر امنیت ملی CNN ، گفت که برای بایدن ، “برخلاف رئیس جمهور ترامپ ، PDB نوعی” اگر من بخواهم نخواهد بود. “بر اساس تجربه من با بایدن معاون رئیس جمهور وقت ، PDB یک مورد ضروری بود.

PDB شامل مجموعه تجزیه و تحلیل روزانه و اطلاعاتی است که جامعه اطلاعاتی معتقد است رئیس جمهور و کارمندان ارشد امنیت ملی وی باید روز را آغاز کنند – این روزنامه کوچکترین روزنامه جهان نامیده می شود.

جلسات توجیهی اطلاعاتی نیمه شب می آیند تا برای جلسات صبح زود خود با این مشتریان بزرگسال آماده شوند – مطالعه مواد PDB ، بررسی هوش خام و سایر محصولات تحلیلی آماده ، و پرسش از متخصصانی که انتظار دارند در طول جلسات دریافت کنند. شما هستید.

جامعه اطلاعاتی همچنین می تواند از PDB به عنوان راهی برای نشان دادن تهدیداتی که انتظار دارد در آینده رخ دهد و ممکن است در رادار رهبر نباشد ، استفاده کند. مطالب مکتوب معمولاً با دستورالعمل شفاهی همراه است که به رئیس جمهور امکان می دهد س questionsالاتی را بپرسد و تحلیل را بهتر درک کند.

در جریان مبارزات انتخاباتی ، بایدن و تیم او جلسات توجیهی بیشتری راجع به تهدیدهای استراتژیک و انتخاباتی دریافت کرده بودند ، اما اکنون ، بایدن گفت ، این جلسات اطلاعاتی دقیق PDB را “بطور منظم” دریافت می کند.

رئیس اطلاعات بایدن قول می دهد

دیوید پرایس ، افسر سابق CIA که در زمان دولت های بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش خدمت می کرد و نویسنده کتاب اسرار ریاست جمهوری PDB است ، رئیس جمهور منتخب سنتی کپی PDB فعلی را دریافت کرد.

پرایس گفت ، اما افسران اطلاعاتی به رئیس جمهور تازه انتخاب شده همیشه این مطالب را با اطلاعات اضافی برای تسریع در رهبر جدید اضافه می كنند. PDB کاملاً مفصل است ، اما مطالب اضافی و توجیهی “کمک به آن را کاملاً منطقی می کند”. وی در مورد بایدن پرایس می افزاید: “جایی که آخرین بار توقف کردیم.”

وینوگراد گفت که تجربه قبلی بایدن در زمینه مدیریت و مربیگری به این معنی است که “وقتی نوبت به هوش می رسد ، او منحنی یادگیری تندی نخواهد داشت.”

مربیان طراحی شده برای بایدن و هریس همچنین می توانند مطالب بیشتر و تجزیه و تحلیل عمیق تر از موضوعات مورد علاقه هر دو را ارائه دهند. اگر به عنوان مثال ، بایدن به ویژه به آنچه جامعه اطلاعاتی در مورد ترور دانشمند هسته ای ایران ، که ایران آن را مقصر اسرائیل می داند ، می دانست ، علاقه مند بود ، او می توانست اطلاعات بیشتری را درخواست کند. آخرین اطلاعات در مورد برنامه هسته ای ایران.

پرایس خاطرنشان می کند ، این احتمال وجود دارد که ترامپ گامهایی را برای محدود کردن محتوای جلسات بایدن بردارد ، همانطور که تصمیم گرفت به هیچ وجه PDB را به اشتراک نگذارد ، حتی پس از آنکه برای اکثر کشورها برنده شدن بایدن بود.

پریس گفت: “همیشه این احتمال وجود دارد كه رئیس جمهور انتخاب كند كه PDB را با رئیس جمهور منتخب تقسیم نكند.” “این فقط یک سنت حکمرانی خوب است ، نه یک اساسنامه … و چیزی برای گفتن وجود ندارد که او نمی تواند عناصر را به رئیس جمهور تازه انتخاب شده محدود کند.”

محصول نهایی

پرایس اضافه کرد که وی شک دارد که ترامپ “هر کاری را که مدیریت می کند ، انجام دهد” ، خصوصاً از آنجا که بیشتر گزارش ها حاکی از آن است که رئیس جمهور خواننده دقیق PDB نیست.

اگرچه مشخص نیست که بایدن و هریس روز دوشنبه جلسات سخنرانی خود را دریافت می کنند ، اما آنها معمولاً به یک اتاق امن تحویل داده می شوند که به عنوان یک مرکز اطلاعاتی مستقل و امن یا SCIF شناخته می شود ، که می تواند برای بایدن در محل اقامت وی ​​ساخته شود یا در جای دیگری در ویلمینگتون برگزار شود. ، احتمالاً در ساختمان دولت فدرال ، اگر نه در واشنگتن. بعضی اوقات ، مثل زمانی که رئیس جمهور در تعطیلات است ، قوانین آرامتر است و حتی می توان یک جلسه توجیهی در خارج از کشور برگزار کرد.

کار پیچیده جمع آوری جلسات توجیهی روزانه توسط مدیر اطلاعات ملی انجام می شود و محصول نهایی که به دفتر رئیس جمهور می رسد ، بسته به تنظیمات فرمانده کل قوا ، از جمله کتابهای مقید ، آیپدهای ویژه ، دفترچه های مارپیچ ، می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. و بندهای چسبانده شده.

تیم بایدن در اقیانوس مشکلات ترامپ در حال شنا است

پرایس گفت ، بایدن در ابتدا نسخه مکتوب خود از PDB را به هر شکلی که ترامپ دریافت کند ، دریافت خواهد کرد. پرایس گفت: “بایدن هر آنچه ترامپ بدست آورد تا 20 ژانویه بدست خواهد آورد و تا آن زمان مربیان وی خواهند فهمید كه چه قالبی برای او بهتر است.”

برخی از نامزدهای بایدن برای پست های ارشد امنیت ملی ، از جمله آنتونی بلینکن ، نامزد وی برای وزیر امور خارجه و جیک سالیوان ، که به عنوان مشاور امنیت ملی انتخاب شده است ، ممکن است توجیهات را نیز دریافت کنند – در صورت اجازه ترامپ.

پریس گفت: “در چند انتقال اخیر ، پیش فرض این است که چون مقامات برای موقعیت هایی معرفی می شوند که پس از روی کار آمدن PDB را دریافت می کنند ، معمولاً مجاز به دیدن PDB هستند.” وی هشدار می دهد که “این در انتقال های گذشته اتفاق افتاده است. ما خواهیم دید که این رئیس جمهور چه خواهد کرد.”

علاوه بر جلسات توجیهی احتمالی ، رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی ترامپ و معاون وی ، متیو پوتینگر ، آماده برنامه ریزی جلساتی با سالیوان و یک یا دو نفر از معاونان وی در روزهای آینده برای بحث در مورد مهمترین موضوعات کشور هستند. یک مقام آمریکایی به CNN گفت که با امنیت درگیر دولت جدید است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet