[ad_1]

بایدن با اشاره به هر دو گفت: “ما در ابتدا در مجلس سنا با برخی از دیوارهای آجری واقعی روبرو خواهیم شد مگر اینکه بتوانیم جورجیا را برگردانیم و این دو کرسی را بدست آوریم ، اما حتی در این صورت نیز دشوار خواهد بود.” که تا ژانویه تسویه خواهد شد. “اما من معتقدم که من مکان را می شناسم. معتقدم که سرانجام می توانیم آن را کنار هم بگذاریم.”
اظهارات بایدن واقعیت های سیاسی را تأیید می کند که هنگام روی کار آمدن در ژانویه با یک کنگره احتمالی تقسیم شده ، با آنها روبرو خواهد شد. قانون گذاران جمهوری خواه می توانند از اولویت های اصلی بایدن ، از جمله موارد تعیین شده توسط کابینه و دستور کار قانونگذاری ، جلوگیری کنند.
اکثریت جمهوریخواهان در سنا هنوز پیروزی بایدن را از جمله رهبر میراث اکثریت ، میچ مک کانل ، رسماً تصدیق نکرده اند. بایدن عدم تمایل آنها را به تصدیق پیروزی خود برای ارعاب توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ متهم کرد و ابراز اطمینان کرد که نمایندگان جمهوری خواه در این راه همکاری خواهند کرد ، از جمله برای بسته کمک Covid-19.

بایدن روز چهارشنبه در یک میزگرد مجازی با کارمندان بهداشت و درمان در خط مقدم گفت: “امیدوارم دلیل این که دوستانم در آن طرف برای انجام کاری قدمی نگذاشته اند به دلیل ترس از تلافی رئیس جمهور است.” “و ما امیدواریم که وقتی او از بین رفت ، آنها تمایل بیشتری به انجام کارهایی که می دانند باید انجام شود ، دارند – باید برای نجات جوامعی که در آنها زندگی می کنند ، انجام شود.”

بایدن اگرچه در تماس مرتب با رهبران دموکرات کاپیتول هیل بود ، اما از زمان انتخاب رئیس جمهور مک کانل ، با وجود روابط کاری دیرینه آنها ، که شامل میانجیگری در بسیاری از معاملات مهم قانونی است ، با مک کانل صحبت نکرده است. بایدن روز چهارشنبه در پاسخ به این سedال که چرا با مک کانل در مورد همه گیری صحبت نکرده است ، به خبرنگاران گفت: “بسیاری از اتفاقات در حال رخ دادن است. وقتی این مسئله حل شود ، من چیزهای بیشتری برای گفتن خواهم داشت.”

کارمندان فعلی و سابق ترامپ بی سر و صدا با تیم بایدن تماس می گیرند

اظهارات بایدن در مورد “دیوارهای آجری” سیاسی در طی یک تماس ویدیویی خصوصی اعلام شد که “از تیم ائتلاف مبارزات انتخاباتی” تشکر می کند. یکی از شرکت کنندگان در مکالمه فیلم را در اختیار CNN قرار داده است.

بایدن پیرو مضامین مبارزات انتخاباتی خود از ضرورت اتحاد کشور صحبت کرد و ابراز اطمینان کرد که “ما می توانیم با تهدیدهای دموکراسی که اکنون شاهد آن بوده ایم مقابله کنیم”.

بایدن گفت: “منظورم این است که ، وقتی می گویم باید با افرادی که به ما رای نداده اند تماس بگیریم ، باید سعی کنیم ترس یا نگرانی آنها را شناسایی کنیم.” “من فکر می کنم حداقل نیمی از افرادی که به ما رأی دادند فقط به دنبال پاسخ هستند. آنها به دنبال پاسخ هستند. آنها افراد بدی نیستند.”

بایدن از رئیس جمهور به دلیل مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا انتقاد کرد و قول داد که شیوع ویروس را محدود کند.

وی گفت: “من امیدوارم كه همه خانواده های شما در امان باشند. من می دانم كه برخی از شما در مناطق واقعاً پرخطر هستید زیرا این رئیس جمهور به بازی گلف ادامه می دهد و نگرانی های كوید را نادیده می گیرد.” “همه چیز به شدت جهش می کند. در بسیاری از موارد ، به نظر می رسد خارج از کنترل است ، اما ما می توانیم آن را تحت کنترل درآوریم.”

رئیس جمهور منتخب همچنین با تأیید “جهش اعتقادی که برداشتید” از حامیان خود برای کار در کارزار انتخاباتی خود تشکر کرد.

وی گفت: “با هم قله های باورنکردنی را جشن گرفتیم و در اوقات بسیار پایین به هم چسبیدیم ، اما هرگز تسلیم نشدیم. هرگز فراموش نکردیم برای چه کسانی کار کردیم: آمریکایی ها.”

سارا موچا از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر