بایدن در معرفی کابینه های مختلف: “من تعهد خود را حفظ خواهم کرد”بایدن در مصاحبه مشترک با کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده به جیک تاپر از سی.ان.ان گفت: “من تعهد خود را حفظ خواهم کرد که دولت ، چه در داخل کاخ سفید و چه در خارج از کاخ سفید ، مانند کشور به نظر برسد.”

رئیس جمهور منتخب خاطرنشان کرد که گروه نامزدهایی که وی تاکنون معرفی کرده است “متنوع ترین کابینه ای است که وی تاکنون در تاریخ آمریکا اعلام کرده است.” هریس همچنین به عنوان اولین زن ، اولین مرد سیاه پوست و اولین مرد از نژاد آسیای جنوبی که معاون رئیس جمهور می شود ، در تاریخ ثبت خواهد شد.

بایدن گفت که جلسه ای برای NAACP در روز سه شنبه برنامه ریزی شده است. دریک جانسون ، رئیس NAACP روز چهارشنبه به سی ان ان گفت که سازمان وی و دیگر گروه های مدنی خواستار وقت با بایدن و هریس برای گفتگو در مورد دولت جدید و اطمینان از نمایندگی اقلیت ها و حقوق مدنی در دستور کار خود بوده اند.

بایدن گفت: “این وظیفه آنها است كه من را تحت فشار قرار دهند” ، با اشاره به اینکه هر گروه طرفداری “بیشتر از آنچه كه می خواهند اصرار می ورزد. این وظیفه آنها است.”

بایدن گفت: “کار من حفظ تعهدم در تصمیم گیری است.” “و وقتی همه چیز تمام شد ، مردم نگاه می کنند و می گویند ، من به شما قول می دهم ، متنوع ترین نماینده کابینه در میان همه مردم ، آمریکای آسیایی ، آفریقایی آمریکایی ، لاتین ، LGBTQ ، در همه جا را خواهید دید.”

حتما بخوانید:
در پیاده روی اربعین چه وسایلی به همراه داشته باشیم؟

بایدن گفت که نامزدهای باقی مانده برای کابینه وی “ماه آینده یا چنین چیزی” اعلام می شوند.

بایدن تاکنون چهار نفر را از دفترهای مختلف در دفتر خود معرفی کرده است: لیندا توماس-گرینفیلد ، یک زن سیاه پوست ، نامزد سفیر سازمان ملل. الخاندرو مایوركاس ، نامزد امنیت میهن ، یك كوبایی از آمریكا كه در صورت تأیید سنا ، اولین مقام آمریکای لاتین خواهد بود. نیرا تندن ، که اولین زن رنگین پوست و اولین مرد از جنوب آسیا است که به عنوان رئیس دولت و بودجه معرفی شده است. و سسیلیا روس ، که اولین زن رنگی معرفی شده به عنوان رئیس شورای مشاوران اقتصادی خواهد بود ، موضعی که بایدن هفته گذشته گفت که او را به سطح کابینه ارتقا می دهد.

بایدن همچنین چندین سمت نخست تاریخی دیگر در دولت خود را اعلام کرد ، از جمله Wally Adeemo ، که اولین مرد سیاه پوستی خواهد بود که به عنوان معاون وزیر خزانه داری خدمت می کند.

اما برخی از مقامات منتخب ، فعالان و گروه های مدنی شکایت دارند که بایدن برای تنوع بخشیدن به کابینه خود اقدامات کافی انجام نداده است.

اعضای شورای کنگره کنگره آمریکای لاتین از بایدن خواسته اند که دادستان کل کالیفرنیا ، خاویر بتزرا ، یا رئیس کمیته ملی دموکرات ، تام پرز را به عنوان دادستان کل ایالات متحده منصوب کند. اعضای CHC همچنین مشغول لابی هستند تا میشل لوسیان گریشام ، فرماندار نیومکزیکو ، به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی معرفی شود.

سخنگوی کارولینای جنوبی ، جیم کلیبرن ، یکی از اعضای با نفوذ رهبری دموکرات ها ، گفت که تیم بایدن باید به استخدام زنان و مردان سیاه پوست بیشتری در مناصب ارشد اداری ادامه دهد. تأیید کلیبرن به بایدن کمک کرد تا در کارولینای جنوبی به مقام قهرمانی دست یابد ، که باعث مبارزات دوباره وی شد و او را در مسیر کسب نامزدی دموکرات ها قرار داد.

حتما بخوانید:
باد فتق بیضه چیست؟

كلیبرن روز چهارشنبه گفت ، “من می توانم حداقل به 10 سیاه پوست كه واجد شرایط هر كدام هستند ، فکر كنم” ، از نامزدهای هیئت دولت كه بایدن معرفی كرده است. كلیبرن تلاش می كند مارسیا فاج در جمهوری اوهایو به عنوان رئیس بخش كشاورزی اداره شود.


منبع: thoughts-news.ir