[ad_1]

آنها می گفتند که آنها پس از انتخابات با رسانه ها صحبت می کردند ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و سایر اعضای رهبری سنا GP همچنان حدس می زدند که هنوز انتخابات ریاست جمهوری قطعی نشده و احتمال اینکه رئیس جمهور ترامپ همچنان برنده باشد وجود دارد. امروز صبح تمام شد

“تا زمان رای گیری کالج انتخاباتی ، هرکسی که کاندیدا شود می تواند نگرانی خود را درباره سرشماری در هر دادگاهی با صلاحیت مناسب از بین ببرد. غیرعادی نیست نباید هشدار دهنده باشد. در برهه ای از اینجا ، سرانجام خواهیم فهمید که چه کسی در هر یک از این ایالت ها دارای گواهینامه است و دانشکده انتخابات برنده را تعیین می کند و آن شخص در تاریخ 20 ژانویه سوگند یاد می کند. مک کانل گفت: “هیچ دلیلی برای هشدار وجود ندارد.”

“من فکر نمی کنم که اتفاقی که تاکنون افتاده است ، روند ساده عبور از مراحل مختلفی را که من نشان دادم قطع می کند و اجازه می دهد ، اگر دولت جدیدی وجود داشته باشد ، بتواند از طریق انتقال کار کند. همه این اقدامات در زمان مناسب انجام خواهد شد “، و با این استدلال كه ترامپ در ادامه انکار انتخابات ، روند گذار تأثیر منفی نخواهد گذاشت ، گفت:”

روی بلانت ، سناتور جمهوری خواه ، پیام را تکرار کرد و گفت: “رئیس جمهور توسط تعداد زیادی شکست نخورد – در واقع ، ممکن است او اصلاً شکست نخورده باشد.”

مک کانل ، که مجددا به عنوان منتخب جمهوریخواه در سنا انتخاب شد ، اذعان داشت که تا ژانویه مشخص نخواهد شد که آیا او رهبر اکثریت سنا خواهد بود ، زیرا نبرد برای کنترل سنا هنوز در هوا است.

مک کانل گفت: “ما آماده رفتن هستیم ، اگرچه در مورد اکثریت بودن یا نبودن تنش وجود دارد که در گرجستان در 5 ژانویه پاسخ داده خواهد شد.”

ریک اسکات ، سناتور جمهوری خواه از فلوریدا ، که رئیس جدید گروه سنا GOP خواهد بود ، انتخاب “یک افتخار واقعی” خواند و پیش بینی کرد جمهوری خواهان در دور دوم انتخابات جورجیا پیروز شوند ، که تعادل قدرت در سنا را تعیین می کند. وی گفت: “ما در گرجستان پیروز خواهیم شد.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر