بایدن در حال ساخت مقامات ارشد کاخ سفید با بهترین مشاوران در این کارزار است


در میان استخدام هایی که روز سه شنبه اعلام شد: مایک دونیلون ، استراتژیست ارشد مبارزات انتخاباتی بایدن ، که در سخنرانی ها و تبلیغات خود نقش اصلی را ایفا می کند در حالی که مسابقه 2020 را “نبرد برای روح ملت” توصیف می کند ، مشاور ارشد رئیس جمهور خواهد بود. . و استیو ریکتی ، رئیس ستاد انتخاباتی بایدن و کهنه سرباز کاخ سفید باراک اوباما و بیل کلینتون ، مشاور رئیس جمهور خواهد بود.

این اعلامیه ها چند روز پس از آن رخ داد كه بایدن ، جان كلندر دموكرات ، ران كلین را به عنوان رئیس ستاد خود انتخاب كرد و نشان می دهد كه بایدن قبل از اقدام به اعلامیه های كابینه ، ابتدا كاركنان را برای محاصره وی در كاخ سفید استخدام می كند.
اخبار حداقل دو جلسه از قبل در روز دوشنبه منتشر شده بود: جن اومالی دیلن ، مدیر ستاد انتخاباتی که پس از لنگیدن بایدن به لیگ دموکرات ، منصب خود را آغاز کرد و مبارزات انتخاباتی خود را به بزرگترین جمع آوری کمک مالی در تاریخ تبدیل کرد. معاون رئیس ستاد بایدن است.
و سدریک ریچموند ، لوئیزیانا ، رئیس سابق کنگره شورای سیاه ، از سمت خود در مجلس استعفا داد تا به عنوان مشاور ارشد بایدن و مدیر دفتر تعامل عمومی کاخ سفید تبدیل شود.

جولی چاوز رودریگز ، معاون ستاد انتخاباتی بایدن ، که پیش از این معاون اصلی مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور كاملا هریس در انتخابات ریاست جمهوری بود ، مدیر دفتر امور بین دولتی كاخ سفید خواهد بود. چاوز رودریگز همچنین یکی از پیشکسوتان دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق است ، جایی که وی دستیار ویژه رئیس جمهور و معاون ارشد مدیر روابط عمومی بود.

حتما بخوانید:
بخوانید: پرونده دادگاه برای رسیدگی به بخشش DOJ

دانا رموس ، مشاور ارشد انتخاباتی بایدن و کارمند سابق دادگاه عالی ساموئل آلیتو و مشاور ارشد بنیاد اوباما و کابینه شخصی اوباما ، عنوان مشاور رئیس جمهور را در اختیار دارد.

آنی تومازینی ، که در طول مبارزات انتخاباتی رئیس ستاد بایدن بود ، مدیر دفتر بیضی شکل خواهد بود ، نقش دروازه بان که او را دوباره به رئیس جمهور منتخب نزدیک می کند.

کلاین در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور منتخب بایدن و رئیس جمهور منتخب هریس یک برنامه بلند پروازانه و فوری برای اقدام دارند. تیمی که ما قبلاً شروع به جمع آوری آن کرده ایم به ما این امکان را می دهد تا در روز اول از پس چالش های پیش روی کشورمان برآییم.” اعلام اجاره صبح سه شنبه.

تیم انتقالی بایدن همچنین برخی از بهترین کارمندان جیل بایدن را معرفی کرد. جولیسا رینوزو پنتالئون ، سفیر پیشین ایالات متحده در اروگوئه و معاون دستیار وزیر خارجه که اکنون شریک شرکت حقوقی وینستون و استراون است ، رئیس دفتر بایدن خواهد بود. آنتونی برنال ، که رئیس ستاد سابق بانوی اول در مبارزات انتخاباتی سال 2020 بود ، یک مشاور ارشد خواهد بود.

برای دوره های طولانی مبارزات انتخاباتی 2020 ، توماسینی و برنال تنها دستیاران بایدن بودند که به طور منظم با نامزد و همسرش ملاقات می کردند. بایدن ماه ها از خانه خود کمپین می کرد ، کشورهایی که در طی شیوع ویروس کرونا دچار قفل شده اند و سفر آنها محدود است ، زیرا کارکنان کمپین از راه دور کار می کنند. تومازینی و برنال تنها کارکنانی بودند که به طور منظم در خانه خود در دلاور وارد و خارج می شدند.

حتما بخوانید:
بعد از اینکه بایدن به عنوان برنده معرفی شد ، شهرها در جشن جشن گرفتند


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید