بایدن از چندین دستیار قدیمی برای نقش در کاخ سفید استفاده کرد


ترل ، پیشکسوت دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق و دفتر سنا بایدن ، که همچنین رئیس دفتر سناتور کوری بوکر سناتور نیوجرسی بود ، همچنین یکی از لابی های سابق در فیس بوک و یاهو است. وی مدیر اجرایی بنیاد بایدن بود.

انتخاب وی یکی از چهار اعلامیه پرسنل کاخ سفید بود که روز جمعه توسط تیم انتقال بایدن انجام شد و چندین رهبر سابق دولت اوباما را که قبلاً با بایدن همکاری نزدیک داشتند ، برگرداند.

بایدن کتی راسل را به عنوان مدیر دفتر ستاد ریاست جمهوری کاخ سفید انتخاب کرده است ، دفتری که فرصت های بالقوه حدود 4000 شغل را که روسای جمهور در بخش ها و سازمان های قوه مجریه پر می کنند استخدام و بررسی می کند.

راسل پیشکسوت واشنگتن است که مدتها در امور زنان به دموکراتها مشاوره می داد و – در طول هشت سال حضور در دولت اوباما – به عنوان سفیر ایالات متحده در امور جهانی زنان خدمت می کرد ، نقش سفیر به عنوان سفیر کل توسط اوباما ایجاد شده است. راسل در اولین دوره ریاست جمهوری اوباما رئیس ستاد جیل بایدن بود.

کارلوس الیزوندو ، کهنه سرباز هشت ساله دیگر دولت اوباما ، به عنوان دبیر اجتماعی کاخ سفید منصوب شد ، نقشی که وی وظیفه دارد با برنامه ریزی و هماهنگی رویدادهایی مانند شام های ایالتی هنگام میزبانی رئیس جمهور از رهبر خارجی الیزوندو دبیر اجتماعی بایدن در زمان معاون خود به عنوان معاون رئیس جمهور بود و به عنوان اولین آمریکایی از اسپانیا و نفر دوم منصوب خواهد شد.

در همین حال ، جیل بایدن ، مالا آدیگا را به عنوان مدیر سیاست خود معرفی کرده است ، زیرا وی در امر آموزش و پرورش تمرکز خود را بر روی آموزش و برنامه های خود برای ادامه تدریس در دانشکده های محلی ، انتخاب کرده است. آدیگا مشاور ارشد جیل بایدن و مشاور سیاستگذاری ارشد کمپین بایدن 2020 بود و پیش از این در بنیاد بایدن به عنوان مدیر آموزش عالی و خانواده های نظامی کار می کرد.

حتما بخوانید:
حقیقت شگفت انگیز در مورد ماهیچه ها و استخوان های بدن انسان

پیش از آن ، در زمان دولت اوباما ، وی معاون دستیار وزیر امور خارجه برای برنامه های آکادمیک در دفتر آموزش و فرهنگ بود و در دفتر امور جهانی زنان در وزارت امور خارجه به عنوان رئیس ستاد و مشاور عالی سفیر بزرگ کار می کرد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید