[ad_1]

این آگهی یک تماس واضح برای ایجاد انگیزه در رای دهندگان سیاه پوست است ، یک بلوک مهم در جورجیا که در سال 2008 پس از شرکت اوباما در انتخابات از دور دوم سنا کنار رفت. این تبلیغ فیلم اوباما در تظاهرات 2 نوامبر در آتلانتا را نشان می دهد ، جایی که رئیس جمهور سابق خاطر نشان کرد که اسف “در مورد خدمات عمومی از یکی از شخصیت های من در طول زندگی” ، نماینده فقید کنگره جورجیا ، و جان لوئیس ، نماد حقوق مدنی ، جان لوئیس ، اسف استخدام کرد به عنوان کارآموز

اوباما گفت: “اگر ما به روشی که زندگی ما بستگی دارد رأی بدهیم ، زیرا آنها چنین می کنند ، ما جان اوسوف را به سنا ایالات متحده انتخاب خواهیم کرد”

به گفته سخنگوی اوسوف ، این پخش از روز سه شنبه آغاز می شود و به عنوان بخشی از تبلیغات هفتگی هفتگی مبارزات انتخاباتی می چرخد.

Osof در مورد & # 39؛  فلج & # 39؛  اگر جمهوریخواهان کنترل سنا را حفظ کنند

اوسوف و روحانی رافائل وارنوک در حال تلاش برای برکناری رئیس جمهوری جمهوری گرجستان دیوید پوردو و کلی لوفلر در 5 ژانویه هستند تا تلاش کنند نه تنها عقب نشینی کرسی ها بلکه برای داشتن یک سنا تحت کنترل جمهوریخواهان باشد.

پوردو ، سناتور دوره اول و مدیر اجرایی سابق ریباک و دلار ژنرال ، مخالف دموکرات خود را سوسیالیست خواند ، گرچه اوسوف چنین نیست ، و گفت سناتورهای جمهوری خواه باید “نجات آمریکا” پیروز شوند.

آخرین تبلیغات تلویزیونی پردو در برابر حملات اوسوف مبنی بر “کلاهبردار” سناتور برای معاملات سهام چند میلیون دلاری خود در طی شیوع بیماری ، که مورد توجه وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار گرفت ، از خود دفاع می کند. وزارت دادگستری اتهامی را تشکیل نداده است. راوی این آگهی ، با تکرار بیانیه ای از دفتر سناتور ، ادعا می کند که “پردو” توسط DOJ ، SEC و کمیته اخلاق سنا “مجاز” شده است.

راوی افزود: “Perdue کاملاً موجه بود.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر