باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، به فعالان هشدار داد که از شعار “بازپرداخت پلیس” استفاده نکنند

[ad_1]

بنابراین ، رئیس جمهور سابق ، که هنوز هم نفوذ زیادی در حزب دموکرات دارد و پس از مرگ جورج فلوید از معترضان حمایت کرد ، موضع قاطعانه ای در مورد یک جمله بحث برانگیز که نقطه تقسیم بین دموکرات ها است ، اتخاذ کرد و از اصطکاک بین جناح لیبرال تر حزب خواست های حزب و رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای روشی متوسط.
اگر اعتقاد دارید ، همانطور که من معتقدم ، ما باید بتوانیم سیستم عدالت کیفری را اصلاح کنیم تا برای همه مغرضانه و عادلانه نباشد ، حدس می زنم شما می توانید از یک شعار سریع مانند “Defund The Police” استفاده کنید ، اما ، شما می دانید که مخاطبان زیادی را در لحظه گفتن از دست دادید ، و این باعث می شود که تغییراتی را که می خواهید ایجاد کنید بسیار کم کنید. ” مشاوره یک فعال که به استفاده از این شعار اعتقاد دارد ، اگرچه احتمالاً سیاستمداران از آن اجتناب می کنند.

“اما اگر به جای آن بگویید ، بیایید اداره پلیس را اصلاح کنیم تا با همه منصفانه رفتار شود ، می دانید که جوانان را از جرم منحرف می کند ، و اگر فرد بی خانمانی وجود داشت ، آیا می توانیم به جای یک واحد مسلح ، یک افسر بهداشت روان به آنجا بفرستیم که آیا در نهایت می تواند به فاجعه منجر شود؟ ناگهان دسته ای از مردم که ممکن است به شما گوش ندهند ، آنها گوش می دهند. ”

اوباما ، که قبلاً گفته بود که دفاتر پلیس را حذف نمی کند ، گفت: مهم این است که فعالان تصمیم بگیرند که آیا می خواهند کاری انجام دهند یا در میان افرادی که با آنها موافق هستند احساس خوبی دارند.

وی گفت: “و اگر می خواهید در یک دموکراتیک ، در کشوری به بزرگی و متنوع کشورمان کاری انجام دهید ، پس باید بتوانید در جایی که هستند با مردم ملاقات کنید.” “

دیگر دموکرات های ارشد ، از جمله بایدن و جیم کلیبرن ، اکثریت اعضای مجلس از کارولینای جنوبی ، گفتند که آنها از تغییر در شیوه های پلیس حمایت می کنند ، اما هشدار دادند که این عبارت – که معمولاً خواستار هدایت برخی از بودجه های ادارات پلیس به برنامه های کمک اجتماعی است – می تواند مضر باشد. جنبش و حزب. با این حال ، بسیاری از مترقیان ، از جمله Alexandria Ocasio-Cortes از نیویورک ، این عبارت را برجسته کردند.
رئیس جمهور چهل و چهارمین همچنین به بررسی چگونگی دموکرات های مترقی و میانه رو در دوره ریاست جمهوری آینده بایدن پرداخت و خاطرنشان کرد که حزب باید “روی گفتگوهایی که برخی کارها باید انجام شود” تمرکز کند. به جای برچسب ها و ایدئولوژی. وی سوسیالیسم را “اصطلاح شلوغ” خواند و استراتژی ارتباطی را برای دموکرات ها پیشنهاد داد که مردم ، به ویژه جوانان ممکن است دوست داشته باشند.

وی گفت: “جو بایدن و برنی سندرز در مورد افزایش حداقل دستمزد اتفاق نظر دارند. هیچ کس به آداب و معاشرت اهمیت نمی دهد. آنها اهمیت می دهند که این چیزی است که برای بسیاری از جوانان و افراد مسن مهم است. “توصیه من به حزب دموکرات داستانی را بیان می کند. از آنجا که مردم ، جوانان ، افراد هم سن و سال من ، مردم معمولاً به یک دسته از تحلیل های سیاسی گوش نمی دهند.”

اوباما در ادامه با بیان اینکه مردم به جای ایدئولوژی بیشتر تحت تأثیر داستان هایی “مربوط به زندگی خودشان” قرار می گیرند ، افزود: “وقتی صحبت از حزب دموکرات می شود” ارتقا promoting جوانان واقعاً مهم است “.

وی گفت: “ما مدت طولانی به همان افراد می چسبیم و دیگر جایی برای صداهای جدید نداریم.”

مانو راجو از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme