ایوانکا ترامپ: دختر رئیس جمهور جدید مبارز س questionsالاتی را درباره آینده خود مطرح می کند

[ad_1]

ترامپ اخیراً از مواضع شیری خود کنار رفته و از آنچه “تحقیقات چریک” توصیف کرده عقب نشینی کرده و موضع تهاجمی بیشتری مطابق با پدرش اتخاذ می کند.

روز سه شنبه ، ایوانکا ترامپ در واشنگتن دی سی برکنار شد و برای تصدی پست دادستان کل ، با تمرکز بر تحقیق در مورد سوuses استفاده های احتمالی در مراسم تحلیف ترامپ در سال 2016 ، برکنار شد. اگرچه او مدتی قبل شهادت خود را علنی نکرد ، او پس از آن چیزی برای گفتن داشت

“این هفته من 5 ساعت بیشتر به سپرده گذاری در دفتر دموکرات DC AG پرداختم ، جایی که آنها نرخ های دریافت شده توسط هتل ترامپ را در افتتاحیه زیر س 4ال بردند. من 4 سال پیش ایمیلی را با آنها به اشتراک گذاشتم و در آنجا دستورالعمل برای پرداخت هزینه به هتل را ارسال کردم” نرخ عادلانه بازار وی در بیانیه ای نوشت: ((زیر را ببینید) ، کاری که هتل سپس انجام داد.

وی افزود: “این” تحقیق “نمایش سیاسی دیگری برای انتقام و اتلاف دلارهای مودیان است.”

برنامه ریزی برای آینده: فرزندان ترامپ حتی به دنبال استفاده از میراث افتاده پدرشان هستند

در ایمیلی در تاریخ 14 دسامبر 2016 ، پیوست شده در توییت ترامپ ، آمده بود: “من فقط این را می بینم. چرا شما تماس نمی گیرید و مذاکره نمی کنید. این باید یک نرخ عادلانه بازار باشد.”

لحن و اتهامات “انتقام” ترامپ در دادگاه ، یک هفته پیش به دفاع از وی رسید ، قبل از اینکه دو تحقیق در مورد تخفیف های مالیاتی رئیس جمهور ، که در توییتر منتشر کرد ، “آزار و اذیت” بود.

این آزار و اذیت ، خالص و ساده است. این “تحقیق” از دموکراتهای نیویورک 100٪ با انگیزه سیاست ، تبلیغات و عصبانیت انجام می شود. آنها به خوبی می دانند که در اینجا هیچ چیز وجود ندارد و هیچ تخفیف مالیاتی وجود ندارد. او در توئیتر نوشت ، بعداً آن را “لشکرکشی ماهیگیری” و “انتقام سیاسی ادامه دار” خواند.

لحن و مفهوم سخنان و اقدامات ترامپ در آخرین ماههای کار خود در کاخ سفید نشانگر تحولی از چهار سال پیش است ، هنگامی که وی به واشنگتن به عنوان صدایی معتدل نسبت به اکثر جمهوریخواهان محافظه کار با آگاهی اجتماعی دیده می شد.

با گذشت زمان ، تغییر جناح راست ترامپ سخت شد.

یک منبع گفت ، وی “کاملاً در MAGA بیرون آمد” ، با نگاه محافظه کارانه تر با مارک ترامپ ، با پدرش گره خورد.

ایوانکا ترامپ در مصاحبه ای در ماه اکتبر در گفتگو با Real Clear Politics در مصاحبه ای با موضع گیری عمومی و منطبق با لیبرال ها در نیویورک که قبلاً با آنها ارتباط داشت ، گفت: “من طرفدار زندگی و سازش نیستم.”

ترامپ نمونه کارهایی از Wing Wing را که به طور عمومی متناسب با آن طراحی شده اند ، حفظ می کند. در خلوت ، او در مورد طیف وسیعی از مسائل به پدرش مشاوره می داد. وی همچنین درگیر دیپلماسی ، ملاقات با رهبران جهان در موضوعات مختلف و سفر به خارج از طرف دولت ، از جمله سفر به هند ، کره جنوبی ، آلمان و ژاپن بوده است.

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، هنگامی که ایالت های نوسان کوچک شد و تلاش برای جلب رای دهندگان حومه برای ترامپ بسیار ترسناک شد ، ایوانکا ترامپ از نظر استراتژیک قرار گرفت و چندین توقف در حومه کارولینای شمالی ، اوهایو ، فلوریدا ، ویسکانسین انجام داد. میشیگان و آریزونا.

آنچه ترامپ در جریان حضور خود نیز کشف کرد این بود که او برای این حزب سودآور بود و در 9 رویداد جمع آوری کمک مالی 35 میلیون دلار جمع کرد. سهولت خواستگاری از اهدا کنندگان ، به علاوه تقاضای زیاد برای حضور او و آغوش گرم از پایگاه پدر ، به عقاید دیگر در مورد ترامپ – حضور قوی تر و تمایل به ادامه آینده سیاسی خود – دامن زد.

ایوانکا ترامپ نامزد؟

به گفته دو دوست و گروه کوچکی از کارمندان کاخ سفید ، ترامپ واقعاً به دنبال خدمات عمومی است.

منبعی که از نزدیک با خانواده ترامپ همکاری می کند به CNN گفت: “ایوانکا قطعاً بلندپروازی های سیاسی دارد ، در این شکی نیست.” “او می خواهد برای چیزی فرار کند ، اما این هنوز هم باید درک شود.”

بحث در مورد کاندیداتوری ایوانکا ترامپ برای فرمانداری فلوریدا در آینده نزدیک و همچنین نامزدی احتمالی کنگره در نیوجرسی ، هر دو کشور ترامپ در خانه های تعطیلات وجود دارد. خانواده ترامپ-کوشنر در حال حاضر خانه ای را در منطقه تونی کالوراما در منطقه کلمبیا ، در دو مایلی کاخ سفید اجاره می کنند.

یک مقام کاخ سفید گفت ، آنها آپارتمان پراکنده خود را در Upper East Side در نیویورک نگه داشته اند ، و نزدیکترین دوستان این زوج اعتقاد عمومی بر این است که آنها انتظار دارند به منهتن برگردند ، حتی اگر این به معنای بازگشت غیر مهمان نواز به خانه آنها باشد.

درخواست های نظر CNN به سخنگوی ترامپ پس داده نشد.

اما یکی دیگر از منابع نزدیک به ترامپ به CNN گفت که دلالان معتقدند وی قصد دارد موضع سیاسی ترك كند.

این منبع با بیان اینکه ترامپ “در را نبسته است” گفت: “در حال حاضر ، تنها آنچه كه او به آن اهمیت می دهد ابتكارهای سیاسی خود ، دستیابی به آنچه از طرف دولت در هفته های آینده و مراقبت از سه فرزند خردسال خود است.” برای هر فرصت آینده ، از جمله درخواست برای یک دفتر.

تحریک پذیری او در آخرین اظهارنظرهای عمومی اش نسبت به دموکرات ها و مقاماتی که درباره او و پدرش تحقیق می کنند ، منعکس شده است. یک منبع نزدیک به ایوانکا ترامپ گفت.

این منبع که با خانواده کار می کند و این کار را با برکت پدرش انجام می دهد گفت: هرچه بیشتر به عقب چرخش کند ، بیشتر خود را برای یک دوره جمهوری خواهی در آینده قرار می دهد.

این منبع گفت: “از بین همه کودکان ، ترامپ بر دویدن خود متمرکز است. او ایوانکا را به عنوان وارث می بیند.”

مراحل بعدی

ماه گذشته CNN گزارش داد که ترامپ به عنوان کسی در جستجوی راهی برای حفظ چهره رئیس جمهور است زیرا آینده خود را می بیند. او و همسرش جارد کوشنر ترجیح می دادند رئیس جمهور روند قانونی خود را در کشور تسریع کند ، زیرا آنها بی نتیجه ماندند و مسابقه را رها کردند. یک نیروی کلیدی که نقش محاسبات زوجین را بازی می کند: نگاهی به آینده او و میراث همسرش جارد کوشنر.

ترامپ از پاهایی که کار کوشنر برای صلح خاورمیانه می تواند طی ماه ها و سال ها در خارج از واشنگتن داشته باشد آگاه است و اغلب گزارش هایی از دستاوردهای همسرش در این بخش را منتشر می کند. وی پیامی کالیبره شده تر به پدرش ارائه داد و از او پرسید آیا ارزش این را دارد که به میراث وی و به طور بالقوه تجارت وی آسیب برساند تا همچنان نتایج انتخابات را انکار کند.

یک منبع به CNN گفت ، ایوانکا ترامپ به طور خصوصی در مورد از دست دادن رئیس جمهور واقع بین است ، اما او همچنین می داند که تمام آینده او – اکنون بیش از هر زمان دیگری – با پدرش گره خورده است و باید با ظرافت رفتار شود.

ایوانکا ترامپ ، یکی از آشنایان دیرینه اش می گوید ، “جاه طلبی در استخوان هایش وجود دارد ، او با رسیدن به قله هر چیزی که می خواهد به اوج برسد ، حرکت می کند.”

جیمی گانگل ، خبرنگار CNN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme