[ad_1]

کشورها پس از بررسی آراots مناقشه ، انجام ممیزی های پس از انتخابات و بررسی دقیق دقت ، نتایج خود را تأیید می کنند. مقامات انتخاباتی فدرال ، ایالتی و محلی از هر دو حزب سیاسی گفتند كه در انتخابات سال 2020 هیچ تقلب یا تخلف گسترده ای صورت نگرفته است.

با این حال ، جمهوری خواهان در پنسیلوانیا می خواهند یک دادگاه ایالتی برای جلوگیری از تأیید آرا votes در آنجا فوراً مداخله کند ، ساعاتی قبل از تصویب رسمی اکثر شهرستانها و امضای نخست وزیر وزیر امور خارجه. این دادخواست به دنبال متوقف کردن مراحل صدور گواهینامه فوری و بی اعتبار کردن تمام خبرنامه های پستی است.

سرشماری در دو شهرستان ویسکانسین ادامه دارد ، که CNN نیز برای بایدن پیش بینی کرده است ، با این شمارش تا پایان مهلت صدور گواهینامه 1 دسامبر ادامه دارد.

آریزونا ، یک ایالت سنتی قرمز که بایدن آن را تحویل گرفت ، نتایج انتخابات خود را در تاریخ 30 نوامبر تأیید می کند ، در حالی که شهرستان ماریکوپا ، که شبانه روز پیچ و تابهای زیادی دارد ، نتایج آن را تأیید کرده است.

در اینجا مواردی را جستجو می کنیم که طی روزهای آینده در حالی که کشورهای مهم مهلت صدور گواهینامه خود را انجام می دهند

مرتبط: نتایج زنده CNN انتخابات ریاست جمهوری

گرجستان

وقتی بایدن روز جمعه پس از شمارش حدود 5 میلیون رأی گیری به عنوان برنده اعلام شد ، با اختلاف 12،670 رأی یا 0.2٪ برتری نسبت به ترامپ داشت.

وزیر امور خارجه براد رافنسپرگر ، جمهوری خواه ، روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این آمار دروغ نیست.” “من به عنوان وزیر امور خارجه معتقدم ارقامی که امروز به ما ارائه شده صحیح است.”

طبق قوانین گرجستان ، مبارزات انتخاباتی ترامپ از روز صدور گواهینامه جمعه دو روز فرصت داشت تا تقاضای بازشماری مجدد را کند که از طریق مالیات دهندگان تأمین می شود.

به گفته جاناتان دیاز ، کارشناس حقوق مبارزات انتخاباتی ، یکی از اعضای CNN ، انتظار نمی رود که بازشماری مجدد میزان اختلاف بایدن را نسبت به ترامپ تغییر دهد.

دیاز گفت: “هیچ كاری در انجام این كار وجود ندارد ، مگر ادامه دادن این روند و تأخیر بیشتر.” وی درباره درخواست سرشماری گفت: “این مزخرف است.” جنگ تمام شده است.

پس از تأیید نتایج ، گزینه های ترامپ حداقل خواهد بود ، زیرا آرا in انتخابات رسماً اعطا می شود.

پنسیلوانیا

بایدن در حال حاضر با بیش از 81000 رأی رهبر ایالت کیستون است ، زیرا انتظار می رود بیشتر 67 کشور ایالت در روز دوشنبه برای بررسی نتایج انتخابات خود دیدار کنند. به گزارش واشنگتن پست ، Berks County ، که شامل ردینگ است ، قصد ندارد تا چهارشنبه گواهی دهد.
این در حالی است که یک قاضی فدرال روز شنبه مبارزات انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از نتایج انتخابات را با حکم دادگاه به طور کامل رد کرد و انگیزه های حقوقی وی را “هیولای فرانکشتاین” و تلاش آنها برای دادن میلیون ها رای مخالف قانون اساسی خواند. این تصمیم توسط کمپین ترامپ مورد اعتراض قرار گرفت.

به دنبال این حکم ، سناتور جمهوری خواه پات تومی که برای انتخاب مجدد در سال 2022 کاندیدا نمی شود ، پیروزی بایدن را در پست ریاست جمهوری تبریک گفت.

“رئیس جمهور ترامپ با تصمیم امروز قاضی متیو بران ، یک جمهوری خواه محافظه کار جمهوری خواه که من می دانم یک وکیل منصفانه و بی طرف هستم ، برای رد پرونده مبارزات انتخاباتی ترامپ ، تمام گزینه های قانونی قابل قبول را برای به چالش کشیدن نتیجه مسابقه ریاست جمهوری پنسیلوانیا به پایان رسانده است. “تومی در بیانیه ای گفت.

وی در بیانیه ای به پیروزی بایدن در جورجیا در روز جمعه و آنچه گفته بود رد قانونگذاران میشیگان از “تلاش آشکار رئیس جمهور ترامپ برای خنثی کردن رای دهندگان در میشیگان …” است ، اشاره کرد.

وی افزود: “این رویدادها ، همراه با نتایج سایر کشورها ، تایید می کند که جو بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز شد و چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد.”

چندین جمهوریخواه برجسته ایالتی و منتخب ملی از تجربه کارزار انتخاباتی ترامپ در دادگاه دفاع کرده اند.

شورای جمهوری سنای جمهوری خواه خود را یک هفته پس از روز انتخابات اعلام کرد و گفت که پردازش برخی از آرا abs غایب که موجب مخفی شدن راز رای دهندگان می شود باید کل رای غایبان در پنسیلوانیا را باطل کند. مقامات دولتی و مقامات امنیتی انتخابات گفتند که جمهوری خواهان در مجلس سنا در پنسیلوانیا گفتند که رسیدگی به آرا abs غایب را “فاجعه” می دانند.

و بعد از ظهر شنبه ، ساعاتی پیش بران پرونده ترامپ را به دلیل رد صلاحیت میلیون ها رای دهنده به دلیل نظریه های کلاهبرداری غیرمستقیم و دو رأی دهنده ای که با کسری رأی دادند ، انکار کرد – نامزدهای جمهوری خواه در پنسیلوانیا و مایک کلی ، جمهوری خواه ایالات متحده ، که بخشی از در شمال غربی پنسیلوانیا ، دادخواست تشکیل داد و گزارش مختصری درباره پرونده حمله ترامپ به اداره انتخابات و امنیت آرا of در حال پردازش ارائه داد.

در همین حال ، دو منبع روز جمعه به سی.ان.ان گفتند ، در همین حال ، با ترامپ مذاکراتی برای دعوت نمایندگان جمهوری خواه به کاخ سفید در جریان بود. جیسون گوتسمن ، سخنگوی گروه GOP پنسیلوانیا ، به CNN گفت كه هیچ دعوت نامه ای ارسال نشده است.

قانونگذار ایالتی به رهبری GOP دارای بارها و بارها اظهار می کند که آنها هیچ نقشی در انتخابات رأی دهندگان ریاست جمهوری ندارند و رأی دهندگان در رأی مردم دولت به سمت برنده خواهند رفت.
جیک کورمن ، رهبر اکثریت سنا ، در مصاحبه ای با فیلادلفیا اینکوایرر در 19 نوامبر گفت: “این قانون می گوید وقتی وزیر امور خارجه انتخابات را تصدیق می کند ، فرماندار رای دهندگان را تعیین می کند. این قانون است. و ما از قانون پیروی خواهیم کرد.”
از پنسیلوانیا انتظار نمی رود که یک سرشماری انجام دهد ، زیرا اختلاف بین نامزدهای ریاست جمهوری بیش از 0.5، است ، آستانه جلوگیری از راه اندازی خودکار روند. بر خلاف جورجیا ، نامزدهای پنسیلوانیا نمی توانند درخواست سرشماری کنند ، اما رای دهندگان می توانند از طرف آنها. این درخواست باید ظرف پنج روز از زمان انتخابات برگزار شود. در حال حاضر هیچ دادخواست منتظر سرشماری در کشور وجود ندارد.

میشیگان

میشیگان ، جایی که بایدن بیش از 154،000 رأی دارد ، همچنین باید نتایج خود را روز دوشنبه تأیید کند. تأیید نتایج انتخابات توسط هیئت مدیره همان چیزی است که باعث انتخاب رأی دهندگان می شود و به کالج انتخاباتی ارسال می شود.

انتظار می رود که یک عضو اصلی جمهوریخواه در کمیته مبارزات انتخاباتی میشیگان روز دوشنبه برای تأیید نتایج انتخابات در این ایالت رای گیری کند ، که این یک مزیت احتمالی برای تلاش های تئوری توطئه ترامپ برای به تأخیر انداختن نهایی نتایج است. نورمن شینکل ، یکی از دو عضو هیئت مدیره GOP ، چند روز پیش به پل میچل ، سخنگوی GOP میشیگان گفت که تا زمان تکمیل تحقیقات به تایید نتایج انتخابات رأی می دهد.
مشکل درخواست شینکل ، که منعکس کننده درخواست RNC و حزب جمهوری خواه میشیگان در نامه اخیر آنها به هیئت مدیره است ، این است که تا زمانی که نتایج انتخابات تأیید نشود ، نمی توان از نتایج انتخابات حسابرسی یا تحقیق کرد. علاوه بر این ، درخواست ممیزی فراتر از صلاحیت هیئت مدیره است که تنها نقش وی تأیید و تأیید نتایج انتخابات است. درخواست وین کانتی برای حسابرسی به طور خاص بحث برانگیز است ، زیرا این شهرستان نتایج خود را در 17 نوامبر تأیید کرد. با توجه به سیگنال جمهوری خواهان برای جلوگیری از رأی دادن ، اکنون همه نگاه ها به عضو دیگر هیئت رئیسه جمهوری خواه ، آرون ون لنگوولده است ، تا ببیند آیا او در برابر فشار حزب خود تسلیم می شود یا وظیفه خود را در هیئت مدیره برای تایید صلاحیت انجام می دهد. خانواده ون لانگولد به CNN گفتند که درمورد رای مورد انتظار اظهارنظر نمی کنند. این شورا ، متشکل از چهار عضو ، تنها به سه رأی نیاز دارد که یک رأی از هر حزب برای تأیید صلاحیت دارد.
مایک شیرکی رهبر اکثریت سنای میشیگان توییت روز یکشنبه ، “همانطور که بارها گفته ام ، روند انتخابات ما باید از تهدید و تهدید فارغ باشد. خواه شورای ماجرا فردا نتایج ما را تأیید کند و یا تصمیم بگیرد که تمام وقت قانونی را برای انجام وظایف خود اختصاص دهد ، برای کسی نامناسب است آنها را تحت فشار قرار می دهد. “

لی چتفیلد ، رئیس مجلس نمایندگان جمهوری خواه گفت که هدف هیئت رئیسه تنها “تأیید انتخابات برای کسی است که رای عمومی را به دست آورد” و هشدار داد که اگر هیئت رئیسه با تساوی 2-2 که در دادگاه باقی مانده بود به بن بست برسد ، ایالت ممکن است با “بحران قانون اساسی” روبرو شود.

روز جمعه هر دو قانونگذار پس از دیدار با ترامپ گفتند که هیچ شواهدی از تقلب در انتخابات میشیگان مشاهده نکرده اند و معتقدند که این انتخابات باید به عنوان برنده آرا of عمومی تصدیق شود.

جمهوری خواهان پس از این نشست در بیانیه ای گفتند: “ما هنوز از هیچ اطلاعاتی مطلع نیستیم كه بتواند نتیجه انتخابات میشیگان را تغییر دهد.” “نامزدهایی که بیشترین آرا را کسب کنند در انتخابات و آرای انتخاباتی میشیگان پیروز می شوند. این حقایق ساده ای هستند که باید اطمینان به انتخابات ما را تضمین کنند.”

این جلسه پس از آن برگزار شد که ترامپ روز سه شنبه با دو عضو جمهوریخواه كمیته مبارزات انتخاباتی شهرستان وین تماس گرفت و از آنها پشتیبانی كرد زیرا آنها برای رأی دادن برای بررسی نتایج انتخابات بزرگترین ایالت به عقب و جلو رفتند. که شامل دیترویت است.

آریزونا

گراند کانیون بایدن در حال حاضر بیش از 10 هزار رأی حاشیه دارد و نتایج انتخابات برای تأیید 30 نوامبر برنامه ریزی شده است.

شهرستان ماریکوپا ، خانه بزرگترین شهر ایالت ققنوس ، نتایج انتخابات خود را روز جمعه تأیید کرد و به بایدن 45109 رأی قاطع برای پیروزی در این شهرستان ، منجر به حمل و نقل ایالت به عنوان رئیس جمهور منتخب شد.

این گواهینامه فقط یک روز پس از آن صادر شد که قاضی ایالتی دادخواست طرح شده توسط حزب جمهوری خواه در آریزونا را که خواستار بازبینی گسترده تری در آرا cast روز انتخابات بود ، رد کرد ، وکلای دادگستری هشدار دادند که می تواند تصویب آرا را به تأخیر بیندازد.
با یک دستور کوتاه ، قاضی جان هانا پرونده را رد کرد و درخواست حزب برای صدور دستور جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات در شهرستان ماریکوپا را رد کرد.
CNN پیش بینی می کند که بایدن در آریزونا پیروز شود ، این دومین بار است که یک نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری بیش از هفت دهه این ایالت را اداره می کند.

ویسکانسین

پس از طرح دادخواست انتخاباتی ترامپ در هفته گذشته ، دو شهرستان در ایالت باجر ، که بایدن با بیش از 20 هزار رای در آنها رهبری می کند ، در میانه شمارش جزئی ریاست جمهوری قرار دارند. شهرستانها باید هر روز تا اول دسامبر – آخرین مهلت صدور گواهینامه ایالتی – حساب شوند ، به استثنای شکرگذاری که آخر هفته ها باز است.

مبارزات انتخاباتی ترامپ روز جمعه با نامعتبر شدن بیش از 60،000 رأی گیری از سنگر حزب حزب دمکراتیک شهرستان دان ، که شامل پایتخت ، مدیسون ، و محل زندگی دانشگاه ویسکانسین است ، شکست خورد.

در بخش میلواکی ، ستاد انتخاباتی ترامپ خواستار دسته مشابه آرا abs غایب و تنظیم مراحل فاصله اجتماعی شد تا ناظران بتوانند از نزدیک مشاهده کنند. کمیسیون میلواکی برخی از مخالفت های کمپین را رد کرد و هنوز برخی دیگر را مورد بررسی قرار می دهد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش است تا بر اختلاف قابل توجه بایدن غلبه کند ، اما آخرین شمارش تغییری در وضعیت این سطح از آرا ایجاد نکرد ، زیرا شمارش 2016 در رقابت های ریاست جمهوری ، حاشیه ترامپ را تنها با 131 رأی افزایش داد.

جسیکا اشنایدر ، کوین بن ، نوح برودر ، مورگان ریمر ، اندی رز ، کارا اسکنل ، کیتلان کالینز و کارولین کلی در این گزارش همکاری داشتند.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر