ایالات متحده طی دو ماه گذشته ده ها کودک ، از جمله یک کودک یک ماهه را در مرز نگه داشته است

[ad_1]

این اعلامیه قانونگذاران دموکرات را بر آن داشت تا فوراً اطلاعاتی را از دولت ترامپ درخواست کنند.

مقامات گفتند: “ما به دلیل نگرانی جدی برای کودکانی که دولت ترامپ همچنان آنها را نادیده گرفته و تحقیر مرزهای جنوب غربی را انجام می دهیم ، می نویسیم.” خواکین کاسترو از تگزاس ، جری نادلر از نیویورک و زو لوفرن از کالیفرنیا ، از جمله دیگران ، روز سه شنبه به عنوان وزیر امنیت داخلی میهن چاد ولف ، دریافت شده توسط CNN.

قانون گذاران نوشتند: “فقط در دو ماه گذشته ، CBP 14 کودک زیر پنج سال را بیش از پنج روز بازداشت کرده است ، از جمله یک کودک یک ماهه که بیش از 16 روز در سپتامبر 2020 بازداشت شده است.”

پرونده قضایی شامل روایاتی از کودکان بازداشت شده در بازداشت CBP است. به عنوان مثال ، پسری 15 ساله از السالوادور ، که در ایستگاه گشت مرزی وسلاکو در دره ریو گراند در تگزاس نگهداری می شود ، بر اساس بیانیه دادگاه ، رویا را در حالت نشسته توصیف کرد ، “زیرا افراد زیادی در اتاق هستند”.

وی گفت: “من با هشت پسر دیگر که با من در بازداشت بودند مواجه شدم که چهار روز در بازداشت بودند. همه آنها مرکز را ترک کردند.” وی به مدت سه روز در آنجا بازداشت شد.

یک پسر 8 ساله از گواتمالا در حالی که مادر بیمار “به مکانی نامعلوم” منتقل شده بود در ایستگاه بازداشت شد.

وی گفت: “مادرم جای دیگری است. من فکر می کنم او در بیمارستان بستری است زیرا کمرش درد می کند. من نمی توانم با او صحبت کنم چون بیمار است. به من گفتند تا وقتی که او به اینجا نیامده بود نمی توانم آنجا را ترک کنم.” وکیل ، با توجه به پرونده دادگاه.

نامه دموکرات ها براساس داده های دولت است که در پرونده حل و فصل فلورس به وکلا ارائه شده است. به اصطلاح توافق نامه حل و فصل فلورس ، دولت را ملزم می کند تا کودکان را از تأخیر در مهاجرت بدون تأخیر بی دلیل در والدین ، ​​سایر بستگان مسن یا برنامه های مجاز آزاد کند. بازداشت کودکان بیش از سه روز در مراکز ، به استثنا ex موارد محدود ، نقض این توافق نامه است.

بازداشت طولانی مدت کودکان باعث نگرانی وکلای مهاجر و قانونگذاران در سال گذشته شده است ، زمانی که دستگیری در ایالات متحده و مکزیک افزایش یافته و پرورشگاه ها از ظرفیت بالاتری برخوردار بوده اند. اما آخرین سری از حوادث در حالی اتفاق می افتد که بازداشت ها در مقایسه با سال 2019 کاهش می یابد. مشخص نیست چه عواملی منجر به افزایش زمان بازداشت در ماه های اخیر شده است.

وکلا روز دوشنبه در دادگاه گفتند ، “در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای کالیفرنیای مرکزی ثبت شد ، دولت” به صراحت حاضر نشد دلیل را برای مدت طولانی بازداشت کودکان فاش کند.

CBP در پاسخ به سوالی درباره CNN اظهار داشت: “در مورد دادخواستهای معلق اظهار نظری نمی کند. با این حال ، عدم اظهار نظر نباید به عنوان توافق یا توافق با هر یک از ادعاها تفسیر شود.”

امکانات گمرکی و مرزی برای مراقبت طولانی مدت در نظر گرفته نشده است. آنها برای پردازش سریع مهاجران طراحی شده اند. در نتیجه ، آنها اغلب آمادگی کافی برای مقابله با بازداشت طولانی مدت مهاجران را ندارند.

طبق بیانیه ای که در دادگاه ارائه شد ، وکیل Denise A. Rosales متوجه شد که این قضیه هفته گذشته هنگام بازدید از پست گشت مرزی در وسلاکو بود ، جایی که او با کودکان بی سرپرست مصاحبه کرد.

روزالس متوجه عدم فاصله اجتماعی شد.

در این بیانیه آمده است: “کودکان گفتند که آنها با 16-20 کودک دیگر در یک سلول مشترک هستند.” “وقتی از من س askedال شد که آیا اقدامات مربوط به فاصله اجتماعی در سلول ها انجام می شود ، بچه ها به من گفتند که چنین نیستند. بسیاری از کودکان گفتند که آنها بسیار سرد هستند. در طی یک مصاحبه ، یک کودک در مورد زیبایی خورشید اظهار نظر کرد. او گفت من ندیده ام خورشید بیش از دو روز ”

به نظر می رسد بیشتر کودکان با خانواده خود به مرز جنوبی رسیده اند ، از جمله یک کودک یک ماهه که حدود 16 روز در بازداشت بود. از بین 36 کودک بیش از سه روز بازداشت شده در ماه سپتامبر ، 31 مورد در ستون “واحد خانواده / گروه” ذکر شده اند ، در حالی که 5 پرونده به عنوان همراه نیستند ، طبق پرونده دادگاه.

در ماه اکتبر ، از میان 27 کودکی که مدت طولانی در بازداشت بودند ، در لیست ورود آنها به همراه خانواده و / یا به صورت گروهی ذکر شده است ، در حالی که هشت مورد به تنهایی وارد شده اند.

به نظر می رسد پانزده کودک تحت یک دستور بهداشت عمومی مرتبط با بیماری همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته اند که به دولت ترامپ اجازه می دهد مهاجران دستگیر شده در مرز جنوبی را به سرعت از بین ببرد. یک قاضی فدرال اخیراً مانع عمل کودکان بی سرپرست شده است.

قانون گذاران ظرف 30 روز خواستار پاسخگویی از ولف شدند. در پایان این نامه آمده است: “این كودكان پس از سفر موذیانه از كشورهای مبدأ ، لیاقت و حق قانونی مراقبت و رفاه را دارند.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme