اول در CNN: GSA به بایدن می گوید که انتقال می تواند رسماً آغاز شوداین نامه اولین اقدامی است که دولت برای پذیرش شکست دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا انجام داده است ، بیش از دو هفته پس از اینکه بایدن برنده انتخابات اعلام شد.

مورفی گفت که کاخ سفید برای تأخیر در انتقال رسمی تحت فشار قرار نگرفته است و “از ترس یا طرفداری” تصمیمی نگرفته است.

مورفی نوشت: “لطفاً بدانید كه من تصمیم خود را مستقلاً و براساس قانون و حقایق موجود اتخاذ كرده ام.” “من هیچ وقت به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طرف قوه مجریه – از جمله کسانی که در کاخ سفید یا GSA کار می کنند – تحت فشار قرار نگرفته اند ، به دلیل ماهیت یا زمان تصمیم گیری من. برای اینکه روشن باشم ، من هیچ دستورالعملی برای تأخیر در تصمیم گیری دریافت نکردم. “

این نامه حاکی از آن است که مورفی رسماً توافق نامه پیروزی بایدن را امضا کرده است ، معمولاً روندی ناپایدار که به عنوان استقرار شناخته می شود. این حرکت اجازه می دهد تا انتقال به طور رسمی آغاز شود ، به کارکنان آژانس اداری فعلی اجازه می دهد تا با تیم ورودی بایدن هماهنگ شوند و میلیون ها بودجه دولتی را برای انتقال فراهم کنند.

حرکت به سمت تأسیس پس از آن صورت گرفت که میشیگان نتایج انتخابات خود را روز دوشنبه رسماً تأیید کرد و جورجیا نیز روز جمعه نتایج ریاست جمهوری خود را با ریش تراشید. پنسیلوانیا همچنین در حال نزدیک شدن به تایید نتایج انتخابات خود است.

این آخرین نشانه ای است که دادخواست توطئه آمیز ترامپ به رهبری رودی جولیانی برای دور زدن نتیجه انتخابات در حال پایان است. ادعاهای کارزار انتخاباتی ترامپ برای تأخیر در تأیید صلاحیت انتخابات در بسیاری از ایالت ها رد شده است زیرا تیم حقوقی وی هیچ مدرکی درباره تقلب گسترده رای دهندگان ارائه نکرده است.

حتما بخوانید:
نحوه پرداخت مطالبات مستمری بگیران چگونه است؟

اما تاکنون ، مورفی با وجود پیروزی آشکار بایدن ، از گفتگو با تیم های رئیس جمهور منتخب با آژانس های فدرال ، از ادامه روند استقرار امتناع کرده است. مورفی که از نظر سیاسی به عنوان ترامپ منصوب شده است ، طی روزهای اخیر با انتقاد شدید و فشار سیاسی دموکرات ها و جمهوری خواهان روبرو شده است و خواستار انتقال آرام است. روز دوشنبه ، سناتور راب پورتمن ، جمهوری خواه اوهایو ، در بیانیه ای گفت: “در حال حاضر هیچ شواهدی از تقلب گسترده یا بی نظمی وجود ندارد که نتیجه را در هر ایالت تغییر دهد” و خواستار آغاز روند انتقال شد.

در این نامه ، مورفی پیشنهاد کرد که قوانین شناسایی نامشخص است و باید به روز شود.

وی نوشت: “GSA نتیجه دادرسی و سرشماری را تعیین نمی کند و همچنین معقول یا موجه بودن این مراحل را تعیین نمی کند.” “این مواردی است که قانون اساسی ، قوانین فدرال و ایالت به روند تأیید انتخابات و تصمیمات دادگاههای دارای صلاحیت صالح واگذار می کنند. من فکر نمی کنم آژانس وظیفه بهبود تدارکات عمومی و مدیریت املاک فدرال را داشته باشد آن را بالاتر از یک روند انتخاباتی مبتنی بر قانون اساسی قرار دهید. من از کنگره می خواهم که اصلاح قانون را بررسی کند. “

ترامپ پس از انتشار این نامه با ارسال توییت از مورفی برای کارش تشکر کرد و تصمیم خود را برای شروع انتقال مجدداً تأیید کرد.

“من می خواهم از امیلی مورفی از GSA برای فداکاری و وفاداری قاطعانه به کشورمان تشکر کنم. او مورد آزار و اذیت ، تهدید و آزار قرار گرفته است – و من نمی خواهم شاهد چنین اتفاقی برای او ، خانواده اش یا کارمندان GSA باشم. کار ما بسیار ادامه دارد ، ما نبرد خوب را ادامه خواهیم داد و من معتقدم که پیروز خواهیم شد! “ترامپ در توییتر خود نوشت.” با این وجود ، به منظور منافع کشور ما ، من به امیلی و تیمش توصیه می کنم آنچه را که باید انجام شود با توجه به پروتکل های اولیه انجام دهند ، و من به تیمم گفتم که همین کار را انجام دهد. “

حتما بخوانید:
اجاره ماشین در کیش✈️|تریپ

این یک داستان ابتکاری است و به روز می شود.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید