اوباما می گوید واکسن Covid-19 را هر زمان که بتواند دریافت می کند – و می تواند این کار را از طریق تلویزیون انجام دهد تا ثابت کند که ایمن استاوباما گفت: “افرادی مانند آنتونی فوسی ، که من آنها را می شناسم و با آنها کار کرده ام ، اعتماد به نفس کامل دارند.” “بنابراین اگر آنتونی فاوسی به من بگوید که این واکسن بی خطر است و می تواند واکسن بزند ، می دانید که این امر شما را از ابتلا به کوید ایمن خواهد کرد ، من کاملا آن را مصرف خواهم کرد.”

وی گفت: “من به شما قول می دهم وقتی برای افرادی كه كمتر در معرض خطر هستند ساخته شود ، من آن را تحمل خواهم كرد.”

در طول مصاحبه ، اوباما اذعان کرد که مشکل واقعی نوسانات واکسن است که برخی از کارشناسان بهداشت نگران هستند و باعث می شود که اقلیت ها – که کمتر تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفته اند – از پرتاب جلوگیری کنند.

“من می فهمم که شما از یک دیدگاه تاریخی می دانید – همه چیز به آزمایش های توسکیگی برمی گردد ، و غیره – چرا جامعه آفریقایی-آمریکایی شک می کند. اما واقعیت این است که واکسن ها به همین دلیل است که ما دیگر فلج اطفال نداریم ، دلیل ما یک گروه کامل از کودکان در حال مرگ از سرخک و آبله و بیماری هایی نداریم که قبلاً کل جمعیت ها و جوامع را نابود می کرد.

رئیس جمهور سابق گفت که او برای مثال دادن به یک گلوله مشکلی ندارد.

وی گفت: “سرانجام ، می توانم آن را از تلویزیون پخش كنم یا از آن فیلمبرداری كنم ، فقط برای اینكه مردم بدانند كه من به این علم اعتماد دارم و آنچه را كه من اعتقاد ندارم ، گرفتن Covid است.”

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

مطالعات قبلی نشان داده است که جوامع اقلیت نرخ مرگ و میر بالاتری نسبت به Covid-19 دارند ، به دلیل شرایط موجود بیشتر در معرض خطر و آسیب پذیر هستند.

اوباما همچنین گفت که علاوه بر نوید واکسن ، دلیل دیگر امیدواری دولت جدید با رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کامالا هریس است.

اوباما افزود: “در مورد كوید هم اكنون ، ظاهراً در پایان روز ، یكی از نكات مهم در مورد بازگشت جو بایدن و كامالا هریس در 20 ژانویه این است كه آنها سپس دانشمندان مسئول و كارشناسان پزشکی را به عهده خواهند گرفت.”


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید