انتقام ناموفق دشمن از حماسه اربعین با رمز عبور ارشاد!حادثه تلخ و ناگوار یکی از زنان در یکی از کلانتری های تهران یکی از خبرسازترین و پرتکرارترین اتفاقات کشور بود که افکار عمومی را جریحه دار کرد و در روزهای اخیر روحیه بسیاری را از شبکه های اجتماعی به شخصیت های سیاسی و مقامات عالی کشور برداشت های خود را از درگذشت وی بیان کردند.

بی شک این حادثه احساسات ایرانیان را تحت تاثیر خود قرار داده است و لزوم پیگیری آن تا روشن شدن جزئیات حادثه در واقع یک وظیفه ملی و دینی است.

رئیس جمهور در اولین واکنش به این حادثه تاکید کرد که دستور رسیدگی جدی و همدردی با خانواده آن مرحوم را صادر کرده است، قوه قضائیه و قوه مقننه مسئولیت کامل رسیدگی به این موضوع را بر عهده گرفتند، بنابراین این بدان معناست که جمهوری اسلامی ایران ایران بیش از هرکسی در این زمینه احساس مسئولیت می کند و البته در سایه این عزم، آینده این تجارت را می توان به دقت ارزیابی کرد.

در شرایطی که هم مردم و هم دولت بر لزوم رسیدگی دقیق و همه جانبه به این پرونده اصرار دارند، طبق معمول، طیف اصلاح طلبان به رسانه های ضد انقلاب که مدام در رخدادهای تلخ و ناگوار کشور پنهان شده اند، می پیوندند. ، برای استفاده و حل مشکلات علیه نظام جمهوری اسلامی، مرگ مهسا امینی را پروژه فوری خود دیدند و با تمام وجود به میدان آمدند.

اسم رمز فتنه این بار گشت ارشاد است

کاندیداهای اصلاحات شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری 1387 با اعلام نامزدهای شکست خورده با رمز جعل دست به اقدامات اعتراضی زدند که به تدریج فضای سیاسی و اجتماعی کشور را به فتنه ای پیچیده کشاند و بعدها مشخص شد. که بر اساس شعار «انتخابات توجیه است» «اصل نظام نشانه است» این سناریو از ماه‌ها قبل از انتخابات برنامه‌ریزی شد و همه دشمنان بیرونی و مخالفان داخلی را به براندازی نظام جمهوری اسلامی امیدوار کرد. به همین ترتیب و با رمز «گشت ارشاد» و با همکاری و ائتلاف رسانه‌های مخالف و ضدانقلاب به نظام حمله کردند و حجاب نفاق آنان بار دیگر آشکار شد. یکی از فراریان منتسب به این طیف در متن نوشته است: باگ نیست خط است! کشته شدن مهسا امینی به دست یک تیم گشت عالی رتبه استثنا، اشتباه و تصادف نیست. هیچ یک از فجایع و جنایاتی که در جمهوری اسلامی رخ می دهد، ناشی از خطا یا اشتباه شخص یا گروه خاصی نیست. تا روزی که کشور با حکومت دینی اداره شود و حکومت دموکراتیک غیرمذهبی جایگزین آن شود، وضعیت به همین منوال خواهد بود.

مرگ مهسا امینی پروژه ناقضان اصلی حقوق زنان!

نکته دیگر اینکه سیر اصلاحات در ادوار مختلف نشان داده است که با مقولات ارزشی زیادی سروکار دارد که کاملاً ابزاری به آنها پایبند است. یکی از موضوعاتی که معمولاً به عنوان ابزاری برای اصلاح طلبان استفاده می شود، مسئله زنان و حقوق زنان است.

در واقع اصلاح طلبان در این حوزه با استراتژی ماهیگیری سعی می کنند ماهی خود را از آب تیره بگیرند و زمانی که در این مسیر احساس آسیب می کنند در لاک خود فرو می روند تا گرد و غبار بنشیند و فرصتی دیگر برای آزادی سیاسی بیابند. . این دو رفتار سیاسی و استانداردهای دوگانه برای چنین اتفاقاتی آنقدر چشمگیر است که حنای اصلاح طلبان را برای حمایت از حقوق زنان به شدت خدشه دار کرده است.

در این راستا دو حادثه رخ داد که یکی منجر به قتل با گلوله و دیگری بر اساس یک اتفاق ناخواسته بر اساس وضعیت جسمانی دختر جوان بود، اما اصلاح طلبان با خشونت، اما در مواجهه با قتل، بر این قتل غلبه کردند. علم حقوق زنان آنقدر مطرح شد که به نظر می رسد اعضای این جریان سیاسی حتی قادر به تشخیص شرایط وقایع نیستند.

ماجرای قتل «میترا استاد» که توسط محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران انجام شد و با شلیک گلوله همراه بود، یکی از این موارد است. در حالی که اکنون با اتفاق ناگواری که برای زنی در کلانتری امنیت اخلاقی رخ داد و وی به دلیل شرایط جسمانی جان خود را از دست داد، این دوگانگی به وضوح نمایان است.

اصلاح طلبان همچنین در پرونده قتل دختر جوان توسط مردی به نام آرمان عبدالعلی و همچنین در ماجرای اخاذی از دختر جوان در خیابان نیایش تهران و در شرایطی در کنار جنایتکار و زورگیر قرار گرفتند. یکی از طرفین هر دو رویداد یک زن بود، شوم سعی کرد آنها را از اجرای حکمشان باز دارد.

حتما بخوانید:
6 راه‌ها شما ممکن است رشد خلاقیت خود را استفاده از اسباب بازی

این موارد و صدها نمونه مشابه دیگر به خوبی نشان می دهد که مشکل زنان نه تنها برای این جریان کم اهمیت نیست، بلکه آنها با ابزاری برای استفاده ابزاری از مطالبات این قشر، ناقضان اصلی و واقعی حقوق زنان در کشور هستند.

انتقام نافرجام روشنفکران آمریکایی و اسرائیلی از راهپیمایی عظیم اربعین

نکته قابل توجه دیگر همزمانی این پروژه با راهپیمایی عظیم و میلیونی اربعین حسینی بود که با مخالفت عناصر مرتبط با بهائیت، وهابیت، داعش، سازمان تروریستی منافقین و طیف به اصطلاح اصلاح طلب مواجه شد. در مقیاس بزرگ است. پوتین های فکری، سیاسی و رسانه ای جبهه استکبار در طول سال هزینه های زیادی را خرج می کنند تا وانمود کنند که مردم ایران از دین و اعتقادات خود دور شده اند، اما هر سال که محرم و صفر و عاشورا و اربعین فرا می رسد، همه این رشته ها تبدیل می شود. پنبه در هیچ کجای دنیا ثبت نشده است که 25-30 میلیون مومن از 80 ملیت و کشور چنین راهپیمایی خیره کننده ای را پشت سر بگذارند.

در این شرایط ماجرای تلخ درگذشت مهسا امینی بهانه ای شد تا این جریان از فرصت بهینه استفاده کند و با خلق روایت های تحریف شده از تاریخ، فضایی برای حرکت خیابانی و تحریک مردم فراهم کند. اما سه تکلیف ویژه رئیس جمهور، رئیس مجلس و قوه قضائیه امکان سوار شدن بر موج احساسات عمومی را فراهم کرد و فضا را منصفانه و منطقی کرد.

هماهنگی عناصر تروریستی و تجزیه طلب با اصلاح طلبان

پس از فراخوان گروهک های ضد انقلاب و شبکه های ماهواره ای، جلسه ای در محدوده خیابان حجاب و بلوار کشاورز هسته مرکزی این عملیات با حضور قریب به 50 نفر تشکیل شد که شروع به تحریک مردم در محل سکونت کردند. تقاطع خیابان وصالا و بلوار کشاورز و 300 نفر به این جمعیت پیوستند. رهبران این جلسه همچنین با پرتاب سنگ و ضرب و شتم هدفمند (تحریک مردم و پلیس)، آتش زدن سطل های زباله، درگیری های ساختگی و برداشتن روسری از زنان، سعی کردند جمعیت بیشتری از مردم عادی را برای تحریک خود جمع کنند. آنها هم خوب کار نکردند و عواملشان خیلی سریع راهشان را از هم جدا کردند.

رسانه های معاند و ضدانقلاب از این تجمع محدود استقبال کردند و با انتشار فیلم های متعدد و دعوت از دیگران سعی در شعله ور کردن آن داشتند. قابل تامل است که شعارهایی که در این راهپیمایی مطرح شد از جمله؛ این آخرین پیام است. گل به خودی نظام گواه این بود که ماجرای مرحوم مهسا امینی بهانه ای برای این افراد بوده و ایجاد آشفتگی و آشفتگی هدف اصلی آنهاست.

گروهک تجزیه طلب کومله که جنایات داعش در کشتار زنان و کودکان مردم بی دفاع کردستان هنوز از یاد مردم ایران نرفته است، از این جنجال عقب نمانده و با تهدیدهای مختلف علیه مردم حامی پلیس کردستان مقابله کرد. جمهوری اسلامی

در آن سوی مرز، جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در حالی که سی تی اسکن های منتشر شده، ضربه به سر مهسا امینی را تکذیب می کرد، برای توصیف مرگ مهسا امینی از کلمه “قتل” استفاده کرد و گفت: آنچه برای او اتفاق افتاد غیرقابل قبول است و مسئولین این قتل باید پاسخگو باشند.”

به نظر می رسد آمریکا و کشورهای اروپایی در شرایطی که چاره ای جز برتری ایران در تحریم وین برای لغو مذاکرات ندارند، قصد دارند با تحریک افکار عمومی و ایجاد هرج و مرج در ایران، اهرم فشاری بر روی خود ایجاد کنند.

نامزدی تندروهای اصلاح طلب در پروژه هرج و مرج

جریانی که دروغین و ریاکارانه پرچم اصلاح طلبی را به دست گرفته و همواره با قانون مبارزه می کند، این بار در اقدامی بی سابقه نه تنها با جریان اپوزیسیون موافق بود، بلکه فعالانه تلاش می کند به آن غذا بدهد. طی چند روز گذشته، روزنامه هممهان به مدیریت کرباشی به منبع اصلی پوشش خبری مغرضانه رسانه های سعودی-انگلیسی-آمریکایی درباره مهسا امینی تبدیل شده است.

حتما بخوانید:
شال در خیابان حجاب چه اهمیتی داشت؟

واکنش خاتمی، جهانگیری، ظریف، رابعه، عبدالله نوری، جبهه اصلاحات، حزب اتحاد ملت، حزب کرکاگران و نوشته های زنان این جریان مانند آذر منصوری و معصومه ابتکار، اظهارات خوبی برای حمایت از این ادعاست که تنها آنها نیستند. حسرت درگذشت خانم مهسا امینی. نیستند، اما از این اتفاق ناگوار نیز راضی و خرسندند و این اتفاق ناگوار را فرصتی برای خالی کردن عقده های پنهان خود از پیروزی های بزرگ اسلام و انقلاب و به ویژه حماسه بی نظیر پیاده روی اربعین می دانند.

مبارزه برای تضعیف جایگاه ایران در سازمان ملل

از سوی دیگر، این هفته یک رویداد سیاسی مهم داریم – سفر رئیس جمهور به نیویورک. سفری که تاکنون با مناظره ها و حاشیه های روسای جمهور همراه بوده است. از شرایط حضور و غیاب مخالفان و موافقان، دستاوردها و پیامدها، به رغم وجود ‌ ‌ ‌ در حالی که رئیس جمهور، به عنوان رئیس جمهور برای شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک رفت، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه اختلافات و حاشیه سازی ها بر سر مرگ مهسا امینی، دختر 22 ساله ایرانی، نباید از سوی مخالفان بلاعوض باشد، وجود دارد.

عده ای در فضای مجازی سعی در تحریک ایرانیان خارج از کشور در اعتراض به سفر رئیسی دارند. آنها قبلاً دلیلی برای اعتراض پیدا کرده اند. مرگ دختر ۲۲ ساله با پروژه گسترده و طولانی رسانه ای; و این در حالی است که برخی از مقامات آمریکایی پیش از این به سفر رئیس جمهور که منافقین سعی کردند رنگ مدافعان حقوق بشر را به آن بدهند، واکنش نشان داده اند. در واقع وقتی دشمنان هیچ بهانه ای برای دشمنی با جمهوری اسلامی ندارند، پرچم حقوق بشر را به اهتزاز در می آورند تا مثلاً بگویند در ایران حقوق بشر نقض می شود و مقامات ایرانی حق حضور در خاک آمریکا را ندارند.

در این جلسات شب گذشته اتباع سه کشور خارجی بازداشت شدند

نکته جالب دیگر اینکه دستگیری 6 تن از سرکردگان اصلی اغتشاشات تهران که از اعضای گروهک های تروریستی بودند و کشف چند قبضه سلاح سبک در نزد این افراد نشان داد که هدف از عملیات هرج و مرج پس از سال 1387 افزایش است. تعداد افراد در پروژه ترور یکی از سرکردگان این گروه در اولین لحظات دستگیری و تحقیقات اعتراف کرد که دستوراتی برای هدف قرار دادن جوانان حاضر در صحنه داشته است!

همچنین به گفته منصوره استاندار تهران، بر اساس گزارش تفصیلی نهادهای امنیتی، آثار دخالت برخی سفارتخانه ها و سرویس های خارجی در آخرین اعداد تهران به وضوح قابل مشاهده است. اتباع سه کشور خارجی در جریان دستگیری شب گذشته در تهران دستگیر شدند.

آخرین عملیات دشمن با رمز «مهسا» نشان داد که سرویس‌های اطلاعاتی منطقه به طور همزمان از دو عنصر روانی و میدانی استفاده می‌کنند. فریب یک طرفه دشمن در سال گذشته نتوانست چیزی به آنها بدهد. اما مرگ تلخ مهسا امینی فرصتی بود که شاید تنها در ماه ها و سال های آینده رقم بخورد.

در اغتشاشات پراکنده روز گذشته، هویت مهسا امینی به کلی فراموش شد و پس از مانور دوری از موضوع حجاب و به ویژه شال های سوزان، به شعارهای همیشگی اغتشاشات رسیدند که در یک جمله همه چیز است. بهانه؛ اصل سیستم یک نشانه است، می توان به طور خلاصه توضیح داد. علاوه بر این، دستگیری یلدا میرا، عکاس اصلاح طلب که در سازماندهی اغتشاشات دست داشت، نقطه تماس شهریور 1401 تا دی ماه 1396 شد!

ما آرزوی مرگ و خون مردم ایران را داریم!

به عبارت دیگر، مأموریت آنها تنها نیست. همان «اکبر. چند ماه پیش یکی از تندروهایی که خود را اصلاح‌طلبان می‌خواند به نام جی اعلام کرد: کارمندان دولت‌های راست افراطی ایران و ایرانی را نابود می‌کنیم. ما کارمندان رسمی بخش تبلیغات دولت های غربی، عربی و یهودی هستیم. وظیفه ما این است که با تخریب سازمان اجتماعی مردم را به وحشت بیندازیم، مردم را به خشونت جمعی بکشانیم… به دروغ فکر نکنید که ما «مخالفان سیاسی»، «مدافعان حقوق بشر»، «فمینیست» و… هستیم. نه، ما فقط افسران تبلیغاتی دولت های راست افراطی هستیم. ما آرزوی مرگ و خون مردم ایران را داریم. ما موظفیم کاری را انجام دهیم که سخت ترین تحریم های تاریخ در مورد ایران انجام نداده است.»


ادامه مطلب


منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themessugar rush oynabomb bonanza oynaMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahis