انتظار می رود که بایدن قبل از تعطیلات آدرس شکرگذاری را ارسال کند

[ad_1]

روز شکرگذاری همزمان با افزایش موارد ویروس کرونا در سراسر کشور انجام می شود که منجر به کشته شدن 260،000 نفر در ایالات متحده از روز چهارشنبه و به دنبال معرفی موج جدیدی از محدودیت های بهداشت عمومی برای کنترل شیوع ویروس می شود.

هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به آمریکایی ها توصیه کردند که برای شکرگذاری سفر نکنند و بهترین پزشک بیماری عفونی کشور ، دکتر آنتونی فاوسی ، از آمریکایی ها خواست تا حد امکان مجالس تعطیلات خود را کوچک نگه دارند.

بایدن ، که انتظار می رفت بیش از دو هفته پیش در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود ، روز سه شنبه توسط دولت مطلع شد که دولت ترامپ آماده است تا روند انتقال رسمی را آغاز کند. تا پیش از این ، ترامپ از به رسمیت شناختن انتخاباتی که بایدن با قاطعیت پیروز شد ، امتناع می ورزید و تا این هفته دولت وی روند انتقال را به تعویق انداخت زیرا رئیس جمهور همچنان ادعاهای دروغین درباره تقلب در انتخابات و تقلب گسترده در رای دهندگان را مطرح می کرد.

علی رغم موانع موجود در دولت ترامپ ، تیم بایدن با اعلام بالاترین انتصابات و معرفی ها برای دولت رئیس جمهور منتخب ، به جلو حرکت کرد. روز سه شنبه ، بایدن در یک رویداد در ویلمینگتون ، دلاور ، چندین نفر از اعضای اصلی تیم های سیاست خارجی و امنیت ملی خود را ارائه داد و هر یک از شش نامزد و نامزد را ارائه داد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme