[ad_1]

روز شکرگذاری همزمان با افزایش موارد ویروس کرونا در سراسر کشور انجام می شود که منجر به کشته شدن 260،000 نفر در ایالات متحده از روز چهارشنبه و به دنبال معرفی موج جدیدی از محدودیت های بهداشت عمومی برای کنترل شیوع ویروس می شود.

هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به آمریکایی ها توصیه کردند که برای شکرگذاری سفر نکنند و بهترین پزشک بیماری عفونی کشور ، دکتر آنتونی فاوسی ، از آمریکایی ها خواست تا حد امکان مجالس تعطیلات خود را کوچک نگه دارند.

بایدن ، که انتظار می رفت بیش از دو هفته پیش در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود ، روز سه شنبه توسط دولت مطلع شد که دولت ترامپ آماده است تا روند انتقال رسمی را آغاز کند. تا پیش از این ، ترامپ از به رسمیت شناختن انتخاباتی که بایدن با قاطعیت پیروز شد ، امتناع می ورزید و تا این هفته دولت وی روند انتقال را به تعویق انداخت زیرا رئیس جمهور همچنان ادعاهای دروغین درباره تقلب در انتخابات و تقلب گسترده در رای دهندگان را مطرح می کرد.

علی رغم موانع موجود در دولت ترامپ ، تیم بایدن با اعلام بالاترین انتصابات و معرفی ها برای دولت رئیس جمهور منتخب ، به جلو حرکت کرد. روز سه شنبه ، بایدن در یک رویداد در ویلمینگتون ، دلاور ، چندین نفر از اعضای اصلی تیم های سیاست خارجی و امنیت ملی خود را ارائه داد و هر یک از شش نامزد و نامزد را ارائه داد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir