انتظار می رود جفری زنز به عنوان هماهنگ کننده تاج بایدن منصوب شودانتظار می رفت که Zients ، بهترین مشاور اقتصادی باراک اوباما ، رئیس جمهور و رئیس تیم انتقالی بایدن ، این انتصاب را دریافت کند.

انتظار می رود این اعلامیه طی روزهای آینده رسما اعلام شود.

حاوی بیماری همه گیر ویروس کرونا ، توزیع انبوه واکسن تأیید شده و بازیابی اقتصاد آسیب دیده از اولویت های اصلی بایدن هنگام آغاز به کار وی در ژانویه خواهد بود.

ایالات متحده بالاترین میزان مرگ و میر یک روزه ویروس کرونا را در روز چهارشنبه گزارش داد ، با بیش از 2800 مرگ ناشی از ویروس کرونید 19 همچنین طبق پروژه پیگیری COVID ، تعداد بیماران Covid-19 در بیمارستانهای ایالات متحده در روز چهارشنبه بالاترین میزان گزارش شده در طی یک روز شیوع – 100226 نفر بود.

Zients در سال 2009 توسط سنای ایالات متحده تأیید شد که به عنوان معاون مدیر دفتر مدیریت و بودجه ، و بعداً به عنوان سرپرست سرپرستی اداره می شود. در سال 2013 ، از طرف دولت اوباما ، Zients برای ارائه مشاوره به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت ، زیرا این کار برای حل مشکلات با وب سایت ثبت نام Obamacare ، Healthcare.gov کار می کند.

بایدن از واکنش دولت ترامپ به بیماری همه گیر که بیش از 274000 آمریکایی را در یک ربع بعد از ظهر کشته ، انتقاد کرد. رئیس جمهور منتخب تأکید کرد ، برخلاف رئیس جمهور دونالد ترامپ ، وی به توصیه های دانشمندان و متخصصان گوش داده و آنها را دنبال خواهد کرد.

اولین اعلامیه مهم رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، پس از پیروزی وی در انتخابات ماه گذشته ، اعلام هیئت مشورتی در ویروس کرونا برای راهنمایی وی در دوره انتقال بود.

حتما بخوانید:
رودی جولیانی در مورد موضوع بخشودگی قانونگذار فوران می کند

ریاست این گروه کاری بر عهده ژنرال سابق جراح ویوک مورتی ، کمیسر سابق غذا و دارو دیوید کسلر و دکتر مارسلا نونس اسمیت از دانشگاه ییل است. اعضای دیگر شامل دکتر لوسیانا بوریو ، دستیار ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی و دکتر زکه امانوئل ، یکی از معماران قانون مراقبت مقرون به صرفه و مشاور بهداشت سابق اوباما هستند.

این داستان با اطلاعات اضافی درباره Zients و بیماری همه گیر ویروس کرونا به روز شده است.


منبع: thoughts-news.ir