انتخابات 2020: مدیر سابق GSA می گوید واضح است که ما بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب تشخیص دهیمدیوید برهم ، مدیر سابق GSA منصوب شده توسط بیل کلینتون ، در روز جدید به جان برمن از CNN گفت: “برای من روشن است که ما باید جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب بشناسیم.”

امیلی مورفی ، مدیر فعلی GSA ، هنوز پیروزی بایدن را تصدیق نکرده است – زیرا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از تصدیق این امر امتناع ورزیده است – و نامه ای را آزاد می کند که بودجه را برای تیم انتقالی بایدن از طریق فرایندی به نام تأسیس آزاد می کند. بدون امضای GSA ، بایدن و تیمش گیر افتادند ، در طی همه گیری Covid-19 از دسترسی به آژانس های فدرال محروم شدند و توجیهات اطلاعاتی طبقه بندی شد.

بارام به CNN تأیید کرد که او و مورفی قبل از انتخابات 3 نوامبر تلفنی صحبت کرده اند و گفت که این یک “گفتگوی بسیار صمیمانه” است و مورفی از او در مورد تجربه GSA خود سوال کرده است.

برام گفت: “من خیلی با او همدردی می کنم. سخت است که چنین باشد. فقط فکر می کنم او سرانجام باید تصمیم بگیرد و همانطور که می گویم من با او خوب هستم. فکر می کنم وقتی او سرانجام این کار را بکند همه کار خواهد کرد.” .

بارام گفت که وضعیت فعلی با تأخیر GSA در تأسیس خود در طی درگیری سال 2000 بین جورج دبلیو بوش و ال گور ، که به فلوریدا رسیده بود ، و 537 رأی که ​​دو کاندیدا را از هم جدا کرد ، “به شدت متفاوت است”.

حتما بخوانید:
دوزینگ پمپ|مترینگ پمپ|پمپ پیستونی|پمپ دیافراگمی|افق پمپ

“و جورج دبلیو بوش ، و ال گور ، و همه تیم آنها ، آنها دقیقاً می دانستند که این معامله چیست. هر کسی که برنده فلوریدا شود ، در انتخابات پیروز خواهد شد. و این تنها چیزی بود که باید با آن کنار می آمدیم. و بنابراین در فلوریدا حل و فصل نشد. و این برام گفت: “به وضوح در فلوریدا حل و فصل نشده بود تا زمانی كه دادگاه عالی رای را صادر كرد. و سپس ، وقتی دادگاه عالی رای داد ، ال گور بلافاصله اعتراف كرد.”

پس از خاتمه سرشماری دادگاه عالی در دادگاه عالی ، بارام سرانجام بوش را به عنوان برنده انتخابات 2000 معرفی کرد.

بایدن با هزاران رای در چندین ایالت که مبارزات انتخاباتی ترامپ در آن پرونده های قضایی اقامه کرده است ، ترامپ را هدایت می کند و سعی دارد تائید نتایج ایالت ها را به تأخیر بیندازد. بایدن همچنین در مسیر دستیابی به 306 رأی انتخاباتی در برابر 232 رأی ترامپ قرار دارد.

در همین حال ، جمهوری خواهان در مورد اینکه آیا بایدن را به عنوان برنده اعلام کنند و چه زمانی دوره انتقالی به طور رسمی آغاز شود ، اختلاف نظر دارند و برخی از متحدان رئیس جمهور اظهار داشتند که ابتدا باید چالش های قضایی انجام شود.

“آن سناتورهای جمهوری خواه و اعضای کابینه که به امیلی اجازه می دهند در آنجا بجنبد و در حالی که تاب می خورد ، به نظر من جسورانه است. آنها وقتی از او می خواهند شجاع شود شجاع نیستند. این درست نیست. او نمی تواند. فهمید که از مسئولیت بپرهیزید اما مطمئناً برای بسیاری از ما بهتر است که او پوشش بسیار بیشتری داشته باشد. “

حتما بخوانید:
دوست و مشاور ترامپ استیو شوارتزمن بایدن را به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده می شناسد

کریستن هولمز ، جرمی هرب و بتسی کلاین از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید