[ad_1]

ترامپ هنوز مسابقه را تصدیق نکرده است ، اگرچه گاهی اوقات اشاره می کند که سال دیگر دیگر در این سمت نخواهد بود.

در میشیگان ، پرونده های قضایی ایالتی 2-1 علیه ستاد انتخاباتی ترامپ رای داد و گفت که درخواست او برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات “بحث برانگیز” است زیرا شورای ایالت ماجراجویان قبلاً نتایج را تأیید کرده بود. قضات افزودند که این کمپین پنجره دعوت به سرشماری را از دست داد ، که تنها درمانی است که می تواند دنبال کند.

دادگاه این کمپین را به دلیل عدم اصلاح مشکلات با تشکیل پرونده اولیه در تاریخ 6 نوامبر تا ساعت 11:21 بعد از ظهر در تاریخ 30 نوامبر مورد انتقاد قرار داد. شورای Canvassers County Waynes نتایج انتخابات خود را در 17 نوامبر تأیید کرد و شورای ایالت Canvassers انتخابات 23 نوامبر را تأیید کرد.

قضات نوشتند: “از آنجا كه شاكي در مورد چنين موضوعاتي قانون مشخص در ميشيگان را رعايت نكرد ، اقدامات آنها جنجال برانگيز است.”

بایدن با بیش از 154،000 رأی بر این ایالت پیروز شد و هیچ مدرکی در مورد تقلب در انتخابات وجود ندارد.

هرگونه پرونده قضایی که توسط ترامپ یا مدار وی در میشیگان تنظیم شده گم شده یا پس گرفته شده است. رودی جولیانی اوایل این هفته رژه اطلاعات غلط و ادعاهای نادرست خود درباره انتخابات را به کمیته نظارت بر مجلس نمایندگان میشیگان برد ، جایی که وی تحت سوگند شهادت نداد و شاهدانی را بازیافت که قبلاً ادعاهای مربوط به انتخابات را رد کرده بودند.

نوادا

قاضی منطقه جیمز راسل تلاش جمهوری خواهان برای اعلام ترامپ به عنوان برنده آرای انتخاباتی نوادا را رد کرد.

یک روز پس از شنیدن طولانی مدت شواهد ، راسل نوشت که “مسابقه دهنده با هیچ استاندارد اثبات نمی کند” لیست طولانی اتهامات علیه کمپین بایدن-هریس ، از جمله پرداخت رای دهندگان برای رای دادن. وی درخواست تغییر رای دهندگان دموکرات با رای دهندگان را رد کرد.

سخنگوی حزب جمهوری خواه نوادا گفت: “در حالی که ما بررسی مدارک ارائه شده توسط دادگاه را ارزیابی می کنیم ، اما با رد رقابت موافق نیستیم.” “پرونده و شواهدی که ارائه کردیم قانع کننده و طاقت فرسا بود. رئیس جمهور نوادا ، دونالد جی ترامپ فوراً درخواست خود را در دادگاه عالی نوادا درخواست می کند. مبارزه برای انتخابات پاک و عادلانه ادامه دارد.”

آریزونا

دادگاه ایالتی در اواخر روز جمعه دادخواست ای را که به دنبال لغو پیروزی بایدن در آریزونا بود و یا خواستار سرشماری جدید بود ، رد کرد.

در یک دستور مختصر ، راندال وارن ، قاضی دادگاه عالی گفت که شاکیان در اثبات کلاهبرداری ، رفتار نامناسب ، رأی گیری غیرقانونی یا شمارش آرا شمرده اند.

شاکی کلی وارد ، رئیس حزب جمهوریخواه در این ایالت و رأی دهنده انتخابات ریاست جمهوری ترامپ ، قبل از تصمیم وارن گفت که هر نتیجه نامطلوب را به دادگاه عالی آریزونا شکایت می کند. این پنجمین شکایت مربوط به انتخابات توسط متحدان ترامپ است که پس از انتخابات در ایالت آریزونا رد یا رد می شود.

در هفته های اخیر ، وارد خستگی ناپذیر طیف گسترده ای از تئوری های توطئه بی اساس را در رسانه های اجتماعی و در بیانیه های عمومی تبلیغ کرده است. در دادخواست وی علیه یازده رأی دهنده بایدن ادعا می شود که اشتباهات در منطقه ماریکوپا ، پرجمعیت ترین ایالت و خانه ققنوس ، برای ترامپ رای کافی برای تغییر نتیجه خرج داشته است. این دادخواست به مشکلات ادعایی در تأیید امضای رأی دهندگان در پاکت رای در نامه متمرکز بود و ادعا می کرد که هنگام تکثیر رأی هایی که توسط دستگاه های جدول خوانی قابل خواندن نیست ، رأی داده شده است.

اما در طی یک جلسه دادرسی دو روزه که شامل بررسی 1626 برگه آرا d تکراری یا امضا شده بود ، مقامات در مجموع 9 اشتباه را یافتند که هزینه خالص شش رای ترامپ است. مقامات انتخابات ایالتی و وکلای آنها گفتند که برآورد میزان خطا به 27،859 رأی تکراری در شهرستان Maricopa به معنای بالقوه این است که ترامپ می توانست حدود 100 رأی خود را از دست بدهد – هیچ کجا کافی نیست که تفاوت ایجاد کند در حالی که بایدن با 10457 رأی آریزونا را از آن خود کرد.

هفت ناظر انتخابات جمهوری خواه ادعاهایی مبنی بر رأی دادن رایانه یا نرم افزار یا سایر اشتباهات در شهادت خود را مطرح کردند. اما مقامات انتخاباتی می گویند که اشتباهات ادعایی در طی روند تأیید آرا تا حد زیادی اصلاح می شود.

وکیل مارک الیاس ، به نمایندگی از رای دهندگان بایدن ، استدلال کرد که شاکیان “هیچ مدرکی مبنی بر بدرفتاری ، هیچ مدرکی از کلاهبرداری ، و نه مدرکی درباره رای گیری غیرقانونی” ارائه نکرده اند. وی گفت که “خطاهای موجود در انواع باغ” که آنها توصیف کردند “نزدیک به نشان دادن نتایج نیستند ، باید لغو شوند”.

الیاس گفت: “جو بایدن در این انتخابات پیروز شد.” “هیچ چیز در دو روز گذشته شنیده اید … نمی تواند تغییر کند.”

ویسکانسین

برای دومین روز متوالی ، دادگاه عالی ویسکانسین 4-3 درمورد دادخواست تلاش برای بی اعتبار کردن نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالت رای داد.

مورد دوم از اتحاد انتخاباتی ویسکانسین ، که ادعا می کند “نقض اساسی قانون ویسکانسین” توسط مقامات دولتی در انتخابات است ، و از دادگاه می خواهد تا از تصویب انتخابات توسط کمیسیون انتخابات ویسکانسین جلوگیری کند تا “قانونگذار ایالت ممکن است رای دهندگان را منصوب کند. “

به عنوان بخشی از اجماع ، قاضی برایان هاگدورن نوشت كه از آنها خواسته شده تا كار “بی سابقه ای” را انجام دهند و گفت: “از ما دعوت می شود كه با اعلام” لغو و بی اعتبار بودن “همه انتخابات ریاست جمهوری در ویسکانسین را باطل کنیم – بله ، همه چیز. و موارد بیشتری وجود دارد. به ما گفته شده است که باید کمیسیون انتخابات ویسکانسین را تأیید کنیم تا انتخابات را تأیید کند تا رأی دهندگان ریاست جمهوری در ویسکانسین توسط قانونگذار انتخاب شوند و سپس فرماندار را مجبور به تأیید آن رأی دهندگان کنیم. ”

وی ادامه داد: “به محض باز شدن دربار برای بی اعتبار کردن قضایی نتایج انتخابات ریاست جمهوری ، بستن دوباره آن درب بسیار دشوار خواهد بود. این راهی خطرناک است که می خواهیم طی کنیم. از دست دادن اعتماد عمومی به نظم قانون اساسی ما در نتیجه اعمال این نوع قدرت قضایی قابل محاسبه نیست. “

رئیس دادگستری شورشن روگنساک با این نظر مخالفت کرد و نوشت: “این سومین بار است که اکثریت این دادگاه به درخواست های عمومی برای تصمیم گیری در مورد یک موضوع سراسری که نیاز به اعلام آنچه اساسنامه برای رأی گیری غیرحضوری نیاز دارد ، پشت می کند. “

روز پنجشنبه ، دادگاه از رسیدگی به دادخواست تشکیل شده توسط ترامپ برای حذف بیش از 221،000 رأی از تعداد کل انتخابات ریاست جمهوری مصوب در ویسکانسین خودداری کرد.

فرماندار ویسکانسین ، تونی اورس ، دموکرات ، با دادن 10 رای به بایدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری 30 نوامبر را تأیید کرد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر