[ad_1]

هازارد در یک جلسه توجیهی گفت: “ما کاملاً روشن کرده ایم که وقتی GSA تصمیمی می گیرد ، انتقال و برنامه ریزی کامل و مشترک حرفه ای را ارائه خواهیم داد.” “ما از این رهنمودها پیروی می کنیم. ما هنوز واکسن ها و روش های درمانی اختراع نکرده ایم و داده ها را از آزمایشات بالینی دریافت نکرده ایم و زندگی را در اینجا نجات داده ایم. این همان تمرکز ماست که ما با تلاش خود به جلو حرکت می کنیم.”

منظور هازارد از فرایندی بود که به عنوان “استقرار” شناخته می شد ، یک شناسایی معمول توسط GSA در برابر یک پیروزی صریح ریاست جمهوری که اجازه می دهد انتقال رسمی آغاز شود. اما اگرچه شبکه های خبری بزرگ نزدیک به دو هفته پیش خبر انتخابات بایدن را اعلام کردند ، مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ چالش های حقوقی طولانی مدت را در چندین کشور به راه انداخته است ، هرچند احتمال کمی برای برگرداندن نتایج دارند.

منابع به سی.ان.ان گفتند که امیلی مورفی ، رئیس GSA منصوب ترامپ ، در تلاش است تا دستورالعمل های مبهم آژانس را تفسیر کند و آنچه را که به عنوان سابقه خود می داند دنبال می کند تا منتظر امضای نتایج انتخابات باشد. اما او به طور علنی نگفته است که خط نهایی چیست و کشورها هنوز در تلاشند نتایج خود را تأیید کنند.
در همین حال ، یک مقام دولتی به CNN گفت که کارکنان HHS مطلع شده اند که اگر کسی در تیم بایدن با آنها تماس بگیرد ، او با آنها ارتباط برقرار نمی کند و در عوض باید این ارتباط را به معاون جراح عمومی اطلاع دهد.

مشخص نیست که دستورالعمل ها در این بخش چقدر گسترده هستند و HHS از GSA نظر می خواهد. سخنگوی آژانس دستورالعمل ها را به عنوان روال معمول توصیف کرد و خاطرنشان کرد که “جهت هر انتقال قبل از یافته” داده شده است.

روز چهارشنبه ، بایدن دولت ترامپ را به دلیل عدم اعلام رسمی خود به عنوان برنده انتقاد کرد و هشدار داد که در نتیجه عدم توانایی تیم انتقال وی برای کار با دولت ، توزیع واکسن می تواند عقب بماند.

“به زودی هفته ها و ماه ها عقب خواهیم ماند تا با همکاری دو شرکت ، کل ابتکار بزرگترین وعده خود را گرد هم آوریم و 95٪ کارایی ، اثر بخشی در واکسن ها را پیدا خواهیم کرد که نوید بزرگی است. ،” او گفت.

برخی از کارشناسان برجسته بهداشت ، از جمله دکتر آنتونی فاوسی ، بر لزوم همکاری بیشتر دولت ترامپ و تیم بایدن تأکید کرده اند. روسای مشترک Covid-19 هیئت مشورتی Covid-19 تأکید کردند که عدم دسترسی آنها به داده ها و اطلاعات در زمان واقعی در مورد تهیه عوامل درمانی ، تجهیزات آزمایش ، تجهیزات حفاظت شخصی ، هواکش ها ، ظرفیت تخت بیمارستان یا سهام ملی استراتژیک مانع تلاش ها است آنها

“ما اصلاً نتوانسته ایم با دولت ترامپ به گفتگو بنشینیم تا بفهمیم چه برنامه هایی از قبل وجود دارد ، كجا ها وجود دارد ، كجا نیاز به كمك است و چگونه می توانیم اطمینان حاصل كنیم كه دستی صاف وجود دارد – بعد از 20 ژانویه ، جایی كه بیشتر این واکسن ها پس از آن تاریخ تجویز می شود. “” دکتر ریک برایت ، عضو هیئت مشاوره بایدن کوید -19 ، روز چهارشنبه به جان برمن از CNN گفت.

ترامپ بارها و بارها از پذیرفتن باخت در انتخابات خودداری کرده است ، حتی اگر بایدن با همان اختلاف در کالج انتخاباتی که رئیس جمهور چهار سال پیش ساخته بود پیروز شد و به راحتی رای مردم را به دست آورد. تاکنون ، دولت ترامپ از همکاری در زمینه های دیگر ، از جمله امنیت ملی ، جایی که بایدن از جلسات توجیهی اطلاعاتی که معمولاً در جریان انتقال است ، منع شده است ، خودداری کرده است.

ژاکلین هوارد و نائومی توماس از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر