[ad_1]

در خط آخر این اعلامیه ، که چهارشنبه شب توسط سخنگوی کاخ سفید صادر شد ، آمده است: “من همه آمریکایی ها را تشویق می کنم تا در خانه ها و عبادتگاه ها جمع شوند تا یک دعای شکرگذاری برای خداوند برای برکات فراوان ما بخوانند.”

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که شکرگذاری می تواند “مادر همه رویدادهای مهم” باشد. و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده توصیه می کند که به شکرگذاری به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا ، سفر نکنید.

موارد ویروس کرونا در حال افزایش است و مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که گردهمایی های خانوادگی مانند شکرگذاری که اغلب در داخل خانه برگزار می شود و نسل های زیادی را در بر می گیرد ، می تواند افراد آسیب پذیر را در معرض خطر قرار دهد.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 261000 نفر بر اثر Covid-19 در ایالات متحده جان خود را از دست داده اند. بیش از 12.7 میلیون نفر مبتلا به ویروس تشخیص داده شده اند ، و ایالات متحده چندین پرونده جدید بستری در بیمارستان را ثبت کرده است.

اگرچه اعلامیه های تعطیلات ریاست جمهوری معمولاً بیانیه های ناپایداری است که از سوی کاخ سفید صادر می شود ، اما آنها گاهی اوقات رنگ های سیاسی دولت یا وقایع کنونی را می پذیرند. اعلامیه امسال همچنین شامل بخشهایی در مورد مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا بود.

ترامپ اغلب هشدارهای بهداشت عمومی و خانوارهای گروه های بزرگ در کاخ سفید در مورد حوادثی را که بعداً گسترده مورد توجه قرار گرفت ، از جمله مراسمی برای ایمی کونی بارت ، قاضی دادگاه عالی ، نادیده می گیرد و پس از آن رئیس جمهور آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد.

و علی رغم هشدارهای مقامات بهداشت عمومی – از جمله ژنرال جراح ایالات متحده – برای عدم برگزاری اجتماعات بزرگ ، هنوز هم بسیاری از جشن های عمومی و خصوصی کاخ سفید امسال کوچکتر است.
ملانیا ترامپ ، بانوی اول ، روز دوشنبه ورود درخت کریسمس کاخ سفید بدون ماسک را تماشا کرد ، در یک لحظه با کشاورزان درختی که ماسک های خود را برداشتند ، عکس گرفت. و روز سه شنبه ، یک ترامپ نقابدار یک بوقلمون را در باغ گل رز کاخ سفید در برابر جمعیت نقاب دار عفو کرد.

استفانی گریشام رئیس ستاد بانوی اول روز دوشنبه گفت بسیاری از مهمانی های سنتی تعطیلات در کاخ سفید ادامه خواهد داشت ، اما اقدامات امنیتی در موارد داخلی ، از جمله لیست مهمانان کوچکتر و نیاز به ماسک وجود دارد.

دعوت از مهمانی های تعطیلات در کاخ سفید از طریق کپیتول هیل آغاز شد و توسط اهدا کنندگان جمهوریخواه پذیرفته شد ، دو نفر از آنها دریافت کردند. منابع می گویند این دعوت نامه ها مانند سایر سالها بدون ذکر موارد احتیاطی برای ویروس کرونا به نظر می رسد. هفته گذشته ، بانوی اول لیست مهمانان را برای مهمانی های با دوستان ، خانواده و کارمندان نهایی کرد که در چندین شب در اواسط دسامبر برگزار می شود.

نیکی کارواخال ، بتسی کلاین و کیت بنت از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر