[ad_1]

نماینده برایان استال ، یک جمهوری خواه از ویسکانسین و نماینده جو کورتنی ، یک دموکرات از کنتیکت ، جداگانه اعلام کردند که به ویروس مبتلا شده اند و در نتیجه جدا شده اند.

“استال” نوشت در بیانیه ای که در حساب توییتر او منتشر شده است.

“من امروز برای تست COVID-19 امتحان دادم و نتایج مثبت اعلام شد. طبق دستورالعمل CDC ، بلافاصله خودم را قرنطینه کردم و از خانه خود در جانسویل به مردم جنوب شرقی ویسکانسین خدمت خواهم کرد.”

در همین حال ، کورتنی در بیانیه ای گفت که هفته گذشته فهمید که ناخواسته در معرض شخصی قرار گرفته است که بعداً برای Covid-19 مثبت بود. پس از “پیروی از دستورالعمل های انزوای سختگیرانه تعیین شده توسط CDC” ، اولین آزمون وی منفی بود ، اما آزمون دوم یکشنبه شب مثبت شد.

کورتنی گفت: “من اعتماد زیادی به پزشک و تیم خود دارم – کار ما برای شرق کانتیکت مانند همیشه ادامه خواهد یافت و من در حالی که در خانه خود منزوی هستم به انجام وظایف خود به روشی ایمن و از راه دور ادامه خواهم داد.”

این تجربه ، وی افزود ، “اعتقاد راسخ من را تقویت می کند که ما باید هم اکنون وظیفه خود را برای کمک به جوامع خود با گوش دادن به متخصصان CDC انجام دهیم – ما باید در مورد ماسک زدن ، فاصله های اجتماعی و موارد اساسی مانند شستشوی مکرر هوشیار باشیم. روی دستها “

تعداد بیشتری از نمایندگان هر دو حزب و اتاق های کنگره اعلام کردند که در میان موارد رو به رشد در کشور ، آزمایش Covid-19 مثبت شده است. این خانه اوایل این ماه ، هشت ماه پس از آغاز بیماری همه گیر ، آزمایشات Covid-19 را به اعضا ارائه داد.

این به این دلیل است که طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز بیش از 3 میلیون مورد جدید بین 1 تا 22 نوامبر گزارش شده است. این تقریباً یک چهارم کل موارد در ایالات متحده از ابتدای ابتلا به این بیماری همه گیر است.

استیل و کورتنی هر دو با نزدیک به 60٪ آرا در انتخابات مجدد این ماه پیروز شدند.

این داستان به روز شده است تا شامل تشخیص Covid-19 جو کورتنی باشد.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر