استراتژی انتخاباتی ترامپ برای سناتورهای GOP می گوید: ساکت شوید و ادامه دهید

[ad_1]

همزمان با تماشای آتش زدن ترامپ توسط جمهوری خواهان و فرمانداران محلی که از تلاش برای لغو نتایج انتخابات امتناع می ورزند ، بسیاری از کشورها سکوت می کنند زیرا بیشتر ایالت ها پیروزی جو بایدن را تایید می کنند و بیش از آنکه چالش های حقوقی رئیس جمهور شکست بخورد. یک عامل مهم پیرامون تصمیم حزب جمهوری خواه برای سکوت: دو دور دوم حساس سنا در جورجیا ، جایی که ترامپ می تواند نقشی اساسی در تبدیل پایگاه آنها برای کمک به مجلس در دست جمهوری خواهان در کنگره بعدی داشته باشد. منابع جمهوری خواه روز دوشنبه گفتند که خشم ترامپ اکنون فقط تلاش آنها را برای تکیه بر رئیس جمهوری که نفوذ زیادی بر انتخاب کنندگان اصلی آنها دارد ، تضعیف می کند.

در همین حال ، برخی از سناتورهای برجسته روز دوشنبه این ایده را که آنها باید نقش بزرگی در دفع ادعاهای بی اساس ترامپ با پیشرفت روند صدور گواهینامه قانونی و ایالتی داشته باشند رد کردند – همانطور که جمهوری خواهان قدرتمند مانند میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا پس از گفتن چیزهای کوچک سکوت کردند. برای مبارزات هفته ای رئیس جمهور برای تضعیف ایمان به انتخابات.

مک کانل بدون پاسخ دادن به سوالی درباره اقدامات ترامپ یا اینکه فکر می کرد بایدن رئیس جمهور منتخب است ، روز دوشنبه در راهروهای سنا در حال مرور خبرنگاران بود.

سناتور جان کورنین ، تگزاس ، یکی از اعضای تیم مدیریت مک کانل ، روز دوشنبه گفت که “حکم صادر شده است و من فکر می کنم هر لحظه واضح تر می شود” و او “از قبل ادامه دارد” تا برای آینده آماده شود دولت بایدن.

اما کورنین ، مانند اکثر جمهوریخواهان در سنا ، از بایدن به عنوان “رئیس جمهور تازه انتخاب شده” نام نمی برد و می گوید این مسئله در 14 دسامبر حل خواهد شد ، زمانی که رای دهندگان در پایتخت ایالت خود برای رای دادن به اعلام بایدن رأی می دهند. برنده.

کورنین در پاسخ به سوالی درباره نظریه های توطئه ترامپ گفت: “من واقعاً دیگر نیازی به اظهار نظر در این باره ندارم. “من فکر نمی کنم که این کار خیلی مثمر ثمر باشد.”

کنگره مشغول بررسی شلوغ ترین جلسه اردک لنگ در حافظه است

در حقیقت ، بسیاری از جمهوری خواهان – چهار سال بعد که از آنها خواسته شد تا به جنجال ها و رسوایی های ترامپ پاسخ دهند – خسته شده اند و گفته اند که این واقعیت که انتقال به طور رسمی در حال انجام است ، مهمتر از دفع ادعاهای دروغ ترامپ در مورد تقلب در انتخابات و مخالف تلاشهای گستاخانه وی برای تحت فشار قرار دادن مقامات دولتی برای لغو اراده رای دهندگان است.

جان بین ، اکثریت مجلس سنا ، در پاسخ به این سال که چرا سناتورهای جمهوری خواه با سخنان ترامپ مخالفت نمی کنند ، گفت: “خوب ، منظورم این است که ، فکر می کنم نکته مهم برای ما این است که انتقال در حال حرکت به جلو است و آنچه را که حداقل فکر می کنم حل کرده است می فهمد این کجا می رود. ”

اما ترامپ تمایل کمی برای پذیرش علنی نتایج انتخابات نشان داده است ، حتی زمانی که شش ایالت مهم در میدان جنگ بایدن را به عنوان برنده تایید کردند. در حالی که وی هفته گذشته گفت اگر رأی خود را در کالج انتخاباتی از دست بدهد ، کاخ سفید را در 20 ژانویه ترک خواهد کرد ، ترامپ همچنین هیچ نشانه ای از کنار گذاشتن جریان توطئه های خود را نشان نمی دهد – از ادعاهای دروغین گرفته تا نرم افزار رأی گیری Dominion که رای ها را تغییر می دهد از بایدن و بدون مدرک می گوید که بایدن 80 میلیون رای کسب نکرده است.

ترامپ در تماس تلفنی با سناتور کارولینای جنوبی ، لیندسی گراهام ، آخر هفته قول داد که به رغم استراتژی ناموفق قانونی خود ، به جلو حرکت کند.

ترامپ کتیبه روی دیوار را می بیند & # 39؛  مشاوران می گویند ، با وجود آنچه او علناً در مورد انتخابات حمایت می کند

گراهام دوشنبه شب به سی ان ان گفت: “او قرار است برای هر رأی بجنگد و سیستم ها را به سمت پیشرفت سوق دهد ، و من گفتم:” این را ادامه دهید “.” من فکر می کنم او روی چالش هایی که دارد تمرکز کرده است و صادقانه می گویم که من از این بابت بسیار نگران هستم. ”

گراهام در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کنید ترامپ باید در مراسم تحلیف بایدن در ژانویه شرکت کند ، گفت: “اگر بایدن سرانجام پیروز شود ، بله ، من فکر می کنم چنین است. من فکر می کنم این برای کشور خوب است ، برای او خوب است. در دسامبر کشف کنید. ”

اما گراهام به سرعت افزود: “امیدوارم بایدن پیش او بیاید.”

مورکوفسکی و رامنی همچنان صدای اقلیت در میان جمهوری خواهان هستند

چندین جمهوری خواه می گویند که به اندازه کافی دیده اند.

سناتور لیزا مورکوفسکی ، جمهوریخواه آلاسکا که از رئیس جمهور انتقاد می کند ، ترامپ را به کناره گیری دعوت کرد.

مورکوفسکی هنگام ترک دوشنبه شب از صحن سنا گفت: “من فکر می کنم که او باید اعتراف کند ، فکر می کنم مسابقه تمام شده است.”

مورکوفسکی در پاسخ به این سال که آیا در انتخابات به ترامپ رای داده است ، پاسخی نمی دهد. “من فکر نمی کنم این سوال درستی برای روز باشد.”

سناتور یوتا ، میت رامنی ، تنها سناتور کارمند دولت که امسال در محاکمه استیضاح ترامپ رای به محکوم کردن ترامپ داد ، حملات ترامپ به دموکراسی را “خطرناک” خواند.

فرماندار ویسکانسین آرا elect انتخاباتی بایدن را تأیید می کند

رامنی دوشنبه شب گفت: “من فکر می کنم ادعای جدی در مورد کلاهبرداری و سرقت انتخابات بدون داشتن شواهد جدی از کلاهبرداری اساسی غیرمسئولانه و خطرناک است.”

اما این نگرانی ها بین جمهوری خواهان در سنا بسیار اندک است.

جاش هاولی ، سناتور میسوری ، در پاسخ به این س askedال که آیا سناتورهای دکتر عمومی باید صحبت کنند ، گفت: “خوب ، منظور من این است که فکر می کنم اگر س yourال شماست ، آیا باید از آن انتقاد کنیم ، فکر می کنم آنچه شما بدست می آورید چیست ، كه رئيس جمهور حق كامل دارد پرونده خود را به هر دادگاهي كه مي خواهد برود ارائه دهد و حق كامل دارد كه مورد رسيدگي قرار گيرد. و من فکر می کنم ما باید اثر رای گیری از طریق پست را بررسی کنیم. ”

هاولی در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کنید در انتخابات تقلب شده است ، همانطور که ترامپ ادعا می کند ، گفت: “منظورم این است که خواهیم دید. در پایان خواهیم دید که همه چالش های قانونی حل خواهد شد و وقتی همه شواهد ارائه می شود خواهیم دید.”

تاثیری در خروج گرجستان دارد؟

برخی دیگر نیز یک مسئله کوچک را مورد توجه قرار دادند – به ویژه کسانی که از نزدیک در جریان آنچه در دور دوم جورجیا است ، نظارت می کنند. اگر جمهوری خواهان یکی از دو کرسی را به دست آورند ، آنها برای دو سال اول بایدن در اکثریت باقی می مانند.

جورجیا بیش از 940،000 درخواست رای غیابی را در سنا گزارش داده است
در حالی که ترامپ برای تأیید پیروزی بایدن در آنجا به فرماندار جورجیا ، برایان كمپ و وزیر خارجه جمهوری خواه حمله می كند ، به نظر می رسد سناتورهای جمهوری خواه چند س takenال را مطرح كرده اند ، حتی در شرایطی كه ترامپ روز شنبه آماده جمع كردن رای دهندگان در آنجا می شود.

سناتور تاد یانگ ، رئیس کمیته سناتور جمهوری خواه ملی ، در مورد حملات ترامپ به فرماندار و مقامات انتخاباتی گفت: “خدای من ، من فکر نمی کنم کسی در جورجیا یا کسی در ایندیانا واقعاً در این باره صحبت کند.”

یانگ در پاسخ به این س ifال که آیا نگرانی از حمله ترامپ به صداقت انتخابات وجود دارد ، پاسخ داد: “مردم در این مورد صحبت نمی کنند. من نگران صحبت های مردم هستم – و آنها در مورد آن صحبت نمی کنند. من نگران هستم تا اطمینان حاصل کنم که ما در سمت چپ افراطی حزب دموکرات می جنگیم. ”

دانیلا دیاز ، یحیی ابو غزاله ، اولانما مانگ ، تد بارت و کریستین ویلسون از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme