استخدام برای دور دوم در گرجستان با چالش های تعطیلات و کوید مواجه استمالبرو ، بنیانگذار نظرسنجی جوانان در جورجیا ، گفت: “ما باید پرورش نسل جدید پاسخ دهندگان را شروع كنیم. بیشتر نظرسنجی ها بیش از 60 نفر است ، بنابراین ما به عنوان جوانان باید مسئولیت دموكراسی خود را بدست بگیریم.” “پس از کار در دولت اولیه در ماه ژوئن.

مالبرو با تیمی از دانشجویان همکار خود در دانشگاه ایالتی جورجیا ، افراد 16 تا 25 ساله را از طریق فرم های Google و پست های اینستاگرام و همچنین صحبت با سازمان های دیگر به صورت آنلاین استخدام می کند. وی حدود 1000 دانشجو را برای شرکت در انتخابات عمومی در ماه نوامبر به خدمت گرفت و در حال حاضر از شهرستانها می پرسد که برای دور دوم چقدر نیاز دارند.

مالبرو گفت: “بدون پاسخ دهندگان ، ما به اندازه کافی شعبه اخذ رأی برای سرویس دهی به جامعه نیازمند آنها نخواهیم داشت و در آنجا صف های طولانی و اختلاف آرا مشاهده می کنیم.” “به همین دلیل ما باید اطمینان حاصل کنیم که انتخابات کافی داریم تا بدانیم که انتخابات آزاد و عادلانه داریم.”

این نبرد سختی است. گابریل استرلینگ ، مدیر سیستم رأی گیری ایالت در کنفرانس خبری اخیر گفت ، کارگران انتخابات که مشغول شمارش آرا presidential ریاست جمهوری در ماه نوامبر هستند “به زمین پرتاب می شوند”.

برخی از مقامات این شهرستان می گویند که آنها نگرانند که همراه با سوختگی ، کارگران بالقوه در نظرسنجی ها بلافاصله پس از تعطیلات توسط موج موارد ویروس کرونا و زمان رواناب دفع شوند.

جانین اولرر ، مدیر انتخابات و ثبت نام در شهرستان گفت: “جلب مردم در فصل تعطیلات دشوارتر است ، بنابراین برای کارگران ما با رای گیری زودهنگام ، با چالش گرفتن آنها روبرو می شویم زیرا درست در تعطیلات است.” کاب ، شمال غربی آتلانتا.

موجی از فعالیت جوانان به جذب نیرو کمک می کند

ساموئل الیس ، دانشجوی جورجیا تک ، به دلیل تلاش برای رای دادن برای اولین بار در سال 2018 ، هنگامی که او و دو دوست سیاه پوست در یک بخش با کارگران سفیدپوست مسن تر دیدار کردند ، تصمیم گرفت که در انتخابات شرکت کند.

حتما بخوانید:
انتخابات ایالات متحده: شیطنت انتخاباتی ترامپ را نادیده نگیرید.

وی امسال به عنوان مدیر نظرسنجی جورجیا تک فعالیت کرد و روند جذب نیرو برای انتخابات عمومی نوامبر را رهبری کرد.

الیس گفت: “بیشتر افرادی که رأی می دهند دانشجو هستند و این بسیار مهم است که وقتی وارد یک حوزه رای گیری می شوید ، احساس می کنید توسط پاسخ دهندگان شنیده می شوید و نماینده آنها هستید و آنها افرادی هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید.” او همچنان برای دور دوم ماه ژانویه در دانشگاه خواهد بود و گفت این “چیزی شبیه به مشاجره برای مبارزه با مردم برای روز انتخابات است”.

ویروس کرونا ویروس کرونا ویروسی دلیل دیگری برای تشدید به جوانان مانند الیس می دهد که کمتر در معرض عوارض جدی هستند. برای تبدیل شدن به یک جامعه شناس در جورجیا ، شما باید تابعیت ایالات متحده ، ساکن این شهرستان را داشته باشید و حداقل 16 سال سن داشته باشید.

الیس گفت: “مردم می گویند دموکراسی چیزی است که ارزش مردن دارد و من هم موافقم ، اما اینطور نیست.” “ارزش آن را ندارد که وقتی جوانان بدن های توانمندی دارند که می توانند در نظرسنجی ها کار کنند ، مردن”.

دانشگاه های گرجستان همچنین دانشجویان را به شرکت در ابتکارات رای گیری و نظرسنجی تشویق می کنند.

سارا زاسلاو ، دستیار هماهنگ کننده ابتکار آرا Em اموری ، که یادگیری و مهارت را ارتقا می دهد ، گفت: “ما دانشجویان و کارکنان Emory را تشویق کردیم که با اشتراک گذاری اطلاعات از طریق وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، خبرنامه و تماس با دانشگاه ، نقشه بردار و تکنسین نظرسنجی شوند.” اسکان از طریق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در جورجیا و پروژه پیمایش جوانان مالبرو در جورجیا.

حتما بخوانید:
آموزش تعمیرات لوازم خانگی [دوره جامع]

با تکیه بر افزایش لحظه آخری

دفتر وزیر خارجه در ماه آوریل یک کار استخدام را آغاز کرد و انتظار دارد که شهرستانها بتوانند 50،000 نفر را درگیر کنند.

والتر جونز ، سخنگوی ارتباطات وزیر امور خارجه جورجیا ، براد رافنسپرگر ، گفت: “ما یک کمپین عمده استخدام با تعدادی از سازمان های دیگر داشتیم و اسامی بیش از 50،000 نفر را که مایل به انجام مصاحبه بودند ، در این شهرستانها ارائه کردیم.”

لیزا مک گلوون ، دستیار انتخابات در کمیسیون انتخابات شهرستان آتن-کلارک ، گفت که 500 نفر در این منطقه برای انتخابات عمومی درخواست داده اند و بسیاری از کارمندان گفته اند که در مرحله دوم انتخابات به کار خود برمی گردند. مک گلون گفت: “ما مملو از افرادی بودیم که می خواستند در ماه نوامبر در نظرسنجی ها کار کنند.” “ما معمولاً حدود 250 نفر را استخدام می كنیم. ما برای بیش از 500 نفر درخواست دادیم.”

به گفته رجینا والر ، مدیر روابط عمومی شهرستان فولتون ، در جریان انتخابات عمومی 3 نوامبر ، شهرستان فولتون 3000 افسر نظرسنجی را در 255 مرکز اخذ رای استخدام کرد. وی گفت: در حال حاضر هیچ کمبودی وجود ندارد و یا انتظار می رود کمبود رواناب داشته باشد.

مقامات در شهرستان گوئینت ، شمال شرقی آتلانتا گفتند که پر کردن کارگران تا قبل از دور دوم انتخابات بسیار غیرمعمول است و گفتند که آنها درست قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر جذب می شوند.

جو سورنسن ، مدیر ارتباطات ، گفت: “تا روزهای گذشته ، ما به اندازه کافی کافی نداشتیم ، اما در نهایت آن را دریافت کردیم.” “ما معمولاً به موقع استخدام می کنیم ، اما نمی خواهم کسی فکر کند که ما به نظرسنجی ها احتیاج نداریم ، زیرا بین این روزها و روز انتخابات سخت اصرار خواهیم کرد.”


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید