از آنجا که دولت ترامپ بودجه را مسدود می کند ، انتقال بایدن افزایش سرمایه را افزایش می دهدتیم انتقالی بایدن روز جمعه با جمع آوری نامه ای با ایمیل “بدون اطلاع از ما ، ما باید هزینه انتقال را تأمین کنیم ، بنابراین ما امروز با شما تماس می گیریم” یک درخواست جمع آوری کمک مالی به لیست حامیان خود ارسال کرد.

بودجه انتقال کنگره یکی از چندین منبع کلیدی است که تیم انتقال بایدن بدون شناسایی نمی تواند از آن استفاده کند. این پول به دولت ورودی اجازه می دهد تا هزینه های انتقال خود را از جمله پرداخت هزینه آژانس ها و آژانس های بررسی کارکنان خود تأمین کند.

بایدن و مشاوران او یک کمپین فشار عمومی توسط امیلی مورفی ، مدیر GSA ، ترتیب دادند تا نتایج انتخابات را رسماً تشخیص داده و اجازه دهد برنامه ریزی کامل برای انتقال ، از جمله دسترسی به جلسات اطلاعاتی طبقه بندی شده اطلاعاتی و هماهنگی در مورد توزیع واکسن آینده ، آغاز شود.

یک منبع آگاه از تلاش های جمع آوری کمک مالی گفت ، تیم انتقال تلاش های شخصی خود را برای جمع آوری کمک مالی در ماه ژوئن آغاز کرد و تاکنون بیش از 10 میلیون دلار برای این روند جمع آوری کرده است. اما ایمیل ارسال شده در روز جمعه نشان دهنده مرحله جدیدی در روند جمع آوری کمکهای مالی تیم است ، زیرا اکنون تحت فشار به خیرین محلی تبدیل شده است.

در این ایمیل جمع آوری کمک مالی آمده است: “طرفداران سطح پایین مانند شما ریاست جمهوری جو بایدن را ممکن کرده اند.” “و اکنون ما بار دیگر روی شما حساب کرده ایم تا در این زمان حساس ما را تغذیه کنید.”

حتما بخوانید:
پرفروش ترین ردیاب خودرو کدام است؟

سه فروشنده دموکرات همچنین گفتند که با متوقف شدن یافته GSA ، اخیراً درخواست جمع آوری پول بیشتر برای عملیات انتقال دریافت کرده اند. حداکثر کمک به انتقال 5000 دلار است که به طور قابل توجهی کمتر از 360،600 دلار کمک مالی برای صندوق پیروزی بایدن در انتخابات عمومی است.

یک ایمیل جمع آوری کمک مالی از کریس کورج ، رئیس امور مالی ملی کمیته ملی دموکرات ، گفت: “همه ما باید مجدداً گام برداریم تا به تیم انتقال کمک کنیم منابع لازم را جمع آوری کنیم.”

رئیس جمهور منتخب گفت که تیم وی گزینه های قانونی را رد نکرده است ، اما گفت که یک جنگ حقوقی ممکن است روند انتقال رسمی را تسریع کند.

“انتقال بایدن-هریس ماه ها است که تمام سناریوهای ممکن را برنامه ریزی کرده است. این مقام انتقال گفت: همانطور که منتظر می مانیم تا مدیر GSA خواست مردم را حفظ کند و یک مدیر منابع مالیات دهنده مناسب باشد ، ما برنامه های احتمالی را اجرا خواهیم کرد ، از جمله ادامه درخواست وجوه خصوصی برای حمایت از برنامه ریزی انتقال. با چالشهای زیادی روبرو است تا از انتقال کاملاً بودجه ای و روان برای آماده سازی رئیس جمهور تازه انتخاب شده و معاون منتخب رئیس جمهور برای حکمرانی در روز اول جلوگیری کند. “

بایدن و مشاوران وی علناً GSA را به برگزاری انتخابات ترغیب کرده و گفته اند که این تلاش ها برای برنامه ریزی آنها پیچیده تر است زیرا به نظر می رسد رئیس جمهور تازه انتخاب شده از 20 ژانویه روی کار است.

حتما بخوانید:
بایدن از کنگره می خواهد تا بسته ویروس کرونا را که با بودجه دولت تأمین می شود ، با بودجه دولت محلی تصویب کند

یوهانس آبراهام ، مشاور انتقال بایدن ، گفت: “این یک بازی نیست که چه کسی می تواند با چه کسی صحبت کند. ناتوانی ما در شروع روند بررسی غیررسمی آژانس می تواند تأثیر واقعی در سراسر کشور داشته باشد.” “هیچ اطلاعاتی در زمان واقعی جایگزین نمی شود که فقط از محیط پس از استقرار که در حال حاضر باید در آن قرار بگیریم ، ناشی شود.”

پس از انتخابات سال 2000 ، GSA بودجه لازم برای انتقال و فضای اداری را برای جورج دبلیو بوش به معاون رئیس جمهور وقت ال گور ، که در ماه دسامبر استعفا داد ، دریغ کرد. در یک کنفرانس خبری در نوامبر همان سال ، دیک چنی ، که انتقال بوش را قبل از رسیدن به معاون رئیس جمهور رهبری می کرد ، گفت که برای تأمین اعتبار عملیات خود پول شخصی جمع می کند.


منبع: thoughts-news.ir