ارتش ایالات متحده روز سه شنبه تعداد بی سابقه ای از موارد کوید را گزارش کرد

[ad_1]

طبق گزارش پنتاگون ، در حال حاضر حدود 25000 مورد فعال Covid-19 وجود دارد و 44،390 کارمند دیگر نیز از این ویروس بهبود یافته اند. در هفته های اخیر با افزایش تعداد پرونده ها در میان جمعیت عمومی ، تعداد پرونده های نظامی افزایش یافته است.

یک مقام دفاعی ایالات متحده به CNN گفت که ارتش آمریكا 6.8 درصد مثبت است. این مقایسه با حدود 10٪ غیرنظامیانی است که آزمایش ویروس کرونا را انجام می دهند. از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، ارتش گفته است که می تواند میزان مثبت تری را حفظ کند زیرا ارتش دارای جمعیت جوان و سالم است. علاوه بر این ، می تواند راحت تر از مقامات غیرنظامی محدودیت ایجاد کند.

بیش از یک چهارم میلیون آمریکایی توسط کوید -19 کشته شده اند

این در حالی اتفاق می افتد که چندین پایگاه نظامی در سراسر کشور برای محافظت از نیروها و خانواده های نظامی مجبور به اقدامات مجدد بهداشتی شدند. از هفته گذشته ، 10 تأسیسات نیروی هوایی اقدامات سختگیرانه تری را در سطح محافظت از سلامت چارلی انجام داده اند که فقط یک قدم زیر سخت ترین سطح است.

در حالی که فرماندهان می توانند در مورد پایگاه های خود تصمیمات دقیق بگیرند ، اما طبق اقدامات چارلی ، مدارس ، مهد کودک ها و فعالیت های جامعه لغو می شوند. این همچنین محدودیت های سفر را ایجاد می کند و ممکن است به کارمندان بیشتری دستور داده شود که از خانه کار کنند. بعلاوه ، فعالیتهای خانوادگی ممکن است برای مدت طولانی به خانه ها محدود شود.

این تأثیر در نصب در سراسر کشور و سراسر جهان احساس می شود.

یکی از تأسیسات تحت تأثیر قرارگاه نیروی هوایی نلیس در نوادا است ، جایی که نیروی هوایی “بزرگترین و سخت ترین مأموریت آموزش نبرد هوایی در جهان” می نامد.

در ناوگان ، 37 نصب در سراسر جهان در حال حاضر در سطح بالاتری از حفاظت از سلامت هستند. اینها شامل برخی از بزرگترین پایگاههای نیروی دریایی از جمله پایگاههای نورفولک ، ویرجینیا است. سان دیگو ، کالیفرنیا؛ و پایگاه مشترک هوایی در پرل هاربر-هیکام. سه امکان در اروپا نیز گنجانده شده است.

ارتش اکنون می گوید 59 نصب از ابتدای ماه در سطح حفاظت بالاتری قرار داشته اند ، چهارشنبه ، فورت گوردون ، جورجیا ، به لیست اضافه شده است. در فورت بلیس ، تگزاس ، در منطقه ال پاسو که به شدت آسیب دیده است ، اقدامات سختگیرانه جدیدی برای سربازان و خانواده ها در نظر گرفته شده است ، از جمله حفظ فاصله 10 فوت در طول تمرین یا دویدن و ممنوعیت عبور از ساعت 22:00 تا 5:00 .

تفنگداران می گویند در حال حاضر هیچ پایگاه در سطح حفاظت بالاتر وجود ندارد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme