[ad_1]

هایدی استروپ پس از آنکه رئیس ستاد مارک میدوز در ماه سپتامبر به آژانس های فدرال اطلاع داد کاخ سفید در حال جایگزینی تمام ارتباطات آنها است ، در این سمت منصوب شد ، که به عنوان اقدامی برای قرار دادن وفاداران در این نقش ها تلقی می شد. یک فرد آشنا به این موضوع به CNN گفت ، اما بعد از مدت کوتاهی حضور در دفتر ، استروپ پس از تلاش برای ارائه اطلاعاتی که از آنها در مورد موارد کلاهبرداری رای دهندگان بی اطلاع بود ، دیگر واجد شرایط در وزارت دادگستری نبود.
آسوشیتدپرس ابتدا گزارشی از این تحول منتشر کرد. دفتر کارمندان کاخ سفید بلافاصله به درخواست CNN برای اظهار نظر پاسخ نداد. وزارت دادگستری از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.
روابط کاخ سفید از مشاغل آنها برداشته شده و جایگزین شده است

اما به نظر می رسد اکنون اشتیرروپ در نقش جدیدی بازی کرده است. کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد که وی به عضویت هیئت بازدید کنندگان آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده منصوب می شود.

CNN در ماه سپتامبر گزارش داد که مقامات جایگزین این لینک ها شده اند و مقامات به جای آژانس هایی که به آنها منصوب شده اند ، مستقیماً به کاخ سفید گزارش شده اند ، اقدامی با هدف دادن اختیارات سیاسی بیشتر به کاخ سفید برای استخدام.

پیش از این ، رابط با دفتر کارکنان ریاست جمهوری کاخ سفید و آژانس هایی که آنها خدمت می کردند کار می کرد و در نهایت گزارش خود را به روسای آژانس ها ارائه می داد. با این تغییر ، پیوندها مستقیماً به کاخ سفید گزارش می شوند. رابطین ممکن است مسئول کمک به کاخ سفید در انتصاب منصوبان سیاسی در آژانس ها باشند.

این تغییر توسط جان مکنتی ، رئیس ستاد کاخ سفید که با کارمندان آژانس های سیاسی کار کرده است ، انجام شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر