آینده سیاسی پنس توسط ترامپ همچنان ابری است


این دوست به سی.ان.ان گفت: “من مطمئن نیستم (او صحبت می کند) در مورد انرژی مردی که اطمینان دارد این لباس ها موفقیت آمیز خواهد بود.”

این یک حالت معمولی برای معاون رئیس جمهور است: بازی در نقش یک سرباز فداکار در حالی که خودش را از التهاب ترین سخنان رئیس خود رها می کند.

مشاور قدیمی پنس گفت: “راه رفتن روی طناب ادامه خواهد یافت.” “او در این کار مهارت داشت ، فقط مجبور بود این کار را ادامه دهد.”

طبق گفتگو با هفت جمهوریخواه نزدیک به پنس ، معاون رئیس جمهور همچنان به پیروی از ترامپ متعهد است. این نه تنها بخشی از وفاداری پنس است ، بلکه به گفته منابع ، جاه طلبی های مهم پنس برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 نیز کلیدی است.

پنس و اطرافیان مدتهاست که امیدوارند وفاداری او نتیجه دهد و او را به عنوان جانشین طبیعی ترامپ جای دهد.

فقط یک مشکل وجود دارد: به نظر می رسد ترامپ راه به جایی نمی برد. او ایده خود را برای نامزدی در سال 2024 مطرح کرد و صدها میلیون دلار پس از انتخابات جمع کرد ، که بخشی از آنها به رهبری جدید ایجاد شده توسط PAK ترامپ اختصاص یافت که می تواند جاه طلبی های سیاسی آینده او را تقویت کند.

به گفته نزدیکان وی ، پنس آگاه است که در حالی که ترامپ با ایده نامزد شدن مجدد بازی می کند ، او خود راهی به کاخ سفید ندارد.

مشاور پنس در مورد تداوم وفاداری معاون رئیس جمهور به CNN گفت: “بدیهی است که طی چهار سال گذشته مسیری طولانی طی شده است.” “اما مایک پنس ، که پس از چهار سال کاندیدا می شود ، تعیین می کند که رئیس جمهور می خواهد چه کاری انجام دهد.”

“او باید کار کند”

کاملاً مشخص نیست که برنامه های فوری پنس پس از خارج شدن از دفتر – حتی در جایی که زندگی می کند – چه برنامه ای دارند. از زمان انتقال به محل اقامت فرماندار ایندیاناپولیس در اوایل سال 2013 ، پنس و همسرش کارن در خانه های عمومی زندگی کرده اند. به گفته یکی از دوستان نزدیک ، اولین خط شغلی یافتن مکانی دائمی برای گذراندن شب است.

افراد نزدیک به پنس که با CNN صحبت کرده اند ، معتقدند که وی به جای پایبندی به واشنگتن ، به احتمال زیاد در ایندیانا بازنشسته خواهد شد. معاون دفتر رئیس جمهور از اظهار نظر در مورد ماجرا خودداری کرد.

و پس از گذشت تقریباً 20 سال از دریافت حقوق ایالتی ، گذراندن شش دوره به عنوان نماینده کنگره ایالات متحده قبل از اینکه چهار سال به عنوان فرماندار ایندیانا خدمت کند ، پنس باید مقداری پول بدست آورد.

یکی از اعضای ارشد جمهوری خواه که کاخ سفید را می شناخت گفت: “او باید کار کند.”

جان تامپسون ، سخنگوی پیشین پنس در ستاد انتخاباتی ترامپ ، می گوید فرصت هایی وجود دارد.

تامپسون گفت: “بیشتر روسای جمهور سابق و معاونان رئیس جمهور كتابی نوشتند.” “او می تواند از این طریق پول جمع کند. شاید او به سخنرانی های پرداخت شده نگاه کند.”

حتما بخوانید:
خرید اپل ایدی معتبر و دائمی 📱 - اپل ایدی سرویس

وی فرصت كاملی برای انجام این كار خواهد داشت ، كاری كه روسای جمهور سابق دموكرات و جمهوری خواه انجام داده اند. “

پنس نیز بدون توجه به تصمیم ترامپ برای انتخاب ، احتمالاً به عنوان یک مدافع فعال جمهوری خواه باقی خواهد ماند.

تامپسون گفت: “او می تواند چند سال آینده را در سفر به كشور ، سخنرانی ، شركت در رویدادهای جمهوریخواهان و جمع آوری سرمایه ، حفظ شهرت فعال و بالا در حالی كه تصمیم می گیرد آیا می خواهد كاندیدا شود بگذراند.”

جاده تا سال 2024؟

معاون رئیس جمهور مایک پنس با
به گزارش پولیتیکو ، در اولین تماس احشام رئیس جمهور پارلمان جمهوری در سال 2024 ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان ، رونا مک دانیل ، در نشست ژانویه RNC در فلوریدا ، برخی از امیدهای احتمالی کاخ سفید را دعوت کرد. از جمله حاضران پنس است.

اگرچه معاون رئیس جمهور ، پنس برای نامزدی 2024 نوعی اسب تاریک باقی مانده است. چهره های دیگر در دولت ترامپ ، مانند نیکی هیلی و مایک پمپئو و همچنین سناتورهایی مانند تام کاتن و جاش هاولی ، تاکنون بیشتر سر و صدای کاخ سفید را دریافت کرده اند. .

اما برخی از جمهوری خواهان نزدیک به پنس می گویند که مسیر وی برای نامزدی را دوست دارند.

دوست پنس گفت: “من فکر می کنم معاون رئیس جمهور می تواند خوب عمل کند ، یکی به موجب دفتر خود.” “هر دو به برنامه ای وفادار هستند که بسیاری از جمهوری خواهان از آن مشتاق هستند ، اما شخصیت و سبک حکومت کاملا متفاوتی دارند.”

یک مقام ارشد فعلی دولت توانایی پنس را در هدف قرار دادن فساد به سبک خود ستوده است.

این مقام مسئول گفت: “این یکی از نقاط قوت بزرگ مایک است.”

برخی از جمهوری خواهان فکر نمی کنند ترامپ طی چهار سال برای سومین بار نامزد شود ، اگرچه رئیس جمهور این ایده را به صورت خصوصی مطرح می کند.

یکی دیگر از مقامات ارشد جمهوری خواه گفت: “من فکر نمی کنم (پنس) از سال 2024 تاکنون خارج شده باشد.”

این مقام مسئول پیش بینی می کند که ترامپ محو خواهد شد و پنس از فرصت بیمار استفاده خواهد کرد. در حال حاضر ، این به معنای ماندن – حداقل به صورت مماس – در ادعای ترامپ بدون مدرک دزدیده شدن انتخابات سال 2020 و جمع آوری کمک مالی وی است.

هدف نامه های الکترونیکی ارسال شده از طرف پنس حمایت از جمهوری خواهان در مرحله دوم انتخابات جورجیا یا “کارگروه مبهم حفاظت از انتخابات” است. اما اهداکنندگانی که از طریق این تماس های پنس می دهند ، بیشتر پول خود را به Save America ، رهبر جدید طرفدار ترامپ PAC ارسال می کنند.
حداقل در کوتاه مدت ، پنس در حال جمع آوری پول برای هدفی برای گسترش فعالیت سیاسی ترامپ – با هزینه بالقوه وی است. طبق آخرین ارسال خود به FEC ، PAC ، كمیته آمریكای بزرگ ، PAC ، كمیت بیش از 400000 دلار دارد. در همین حال ، Save America در ترامپ تقریباً 450،000 دلار در دسترس است ، حتی اگر تنها چند هفته دیگر باقی نمانده باشد.

تامپسون گفت: “او هنوز هم دستگاه كوچكي خواهد داشت كه به وي وسيله فعال بودن را مي دهد.”

حتما بخوانید:
مهاجرت از ایران به کشور های مختلف ✔️

در حالی که شبح نامزدی دیگر ریاست جمهوری ترامپ در سال 2024 زمینه ریاست جمهوری جمهوری خواهان را مسدود می کند ، اما مشاوران پنس می گویند معاون رئیس جمهور می تواند از این فرصت استفاده کند. برخلاف برخی دیگر از نامزدهای احتمالی ، پنس مجبور نیست مردم را با نام خود آشنا کند و همچنین برای سازماندهی یک عملیات سیاسی نیز به زمان زیادی احتیاج نخواهد داشت.

یک مقام ارشد دولت ترامپ گفت: “یک سناریو وجود دارد که بستن این زمینه آن را در موقعیتی متفاوت از سایر نامزدهای احتمالی قرار می دهد.”

برگزاری دوره در حال حاضر

معاون رئیس جمهور ایالات متحده مایک پنس در صحنه به صحنه می رود

در همین حال ، پنس در 46 روز باقیمانده در دفتر کار خود را روی تجارت رسمی متمرکز کرده است.

اگرچه بیشتر برنامه های وی پشت درهای بسته برگزار می شد ، پنس روز چهارشنبه به كاپیتول رفت تا در آریزونا سوگند یاد كند ، سناتور مارك كلی ، دموكرات پیروز انتخابات 3 نوامبر – ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در این ایالت را تضعیف كرد. .

روز پنجشنبه ، پنس برای برگزاری میزگرد توسعه و توزیع واکسن به ممفیس ، تنسی سفر کرد. اوایل این هفته ، وی ریاست جلسه گروه ویژه ویروس کرونا را بر عهده داشت و با روسای کشور در مورد وخیم شدن همه گیر صحبت کرد.

روز جمعه ، پنس دومین سفر خود را برای حمایت از نامزدهای حزب سنا برای جورجیا دیوید پوردو و کلی لوفلر انجام داد ، در پی تور اتوبوسرانی و تجمع های متعدد ماه گذشته.

پنس روز جمعه قبل از آنچه که قرار بود یک تجمع وحدت در ساوانا باشد ، صحبت کرد ، اگرچه هر دو لوفلر و فرماندار برایان کمپ به دلیل مرگ کارمند لوفلر در حادثه ای در همان روز حضور نداشتند.

پنس در سخنرانی خود در ساوانا به ادعاهای رئیس جمهور اشاره كرد ، اما بر ضرورت مراجعه رای دهندگان جمهوری خواه به حوزه های رای گیری تأكید كرد.

پنس گفت: “من می دانم که همه ما در مورد انتخابات گذشته شک داریم. و در واقع برخی افراد می شنوند که می گویند فقط رأی ندهید. هموطنان آمریکایی ، اگر رأی ندهید ، آنها پیروز می شوند.” “ما می توانیم برای رئیس جمهور خود بجنگیم و می توانیم همزمان برای جمهوری خواهان بیشتری در سنا بجنگیم.”

این پیش نمایش چگونگی گذراندن پنس در چند سال اول پس از ترک دفتر و در آستانه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است: سفر به کاندیداهای پزشک عمومی در سراسر کشور و نگه داشتن او در زیر ترامپ.

دوست پنس گفت: “انتخابات میان دوره ای ، انتخابات خارج از سال ، انتخابات شکارچی سگ ها.” “بازگشت به زنجیره لاستیک مرغ”.

جیمی گانگل ، خبرنگار CNN ، در این ماجرا سهیم بوده است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید