آنچه مهم است: ساخت کابینتی که به نظر می رسد آمریکا سخت تر از آن است که به نظر می رسدبایدن قبلاً از موانع زیادی عبور کرده و یک زن سیاه پوست از نژاد جنوب آسیا را به عنوان معاون منتخب خود برگزیده است.

اما جیم کلیبرن ، نماینده کارولینای جنوبی ، سومین حزب دموکرات مجلس – که در جریان مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور منتخب به بیشتر کشورش در جهت بایدن کمک کرد ، گفت که نامزدهای سیاه زیادی برای هر یک وجود دارد پست اداری. او به ویژه وزیر شناور ، مارسیا فاج ، دموکرات اوهایو ، به عنوان وزیر کشاورزی است.

ترقی خواهانی که از برنی سندرز برای ریاست جمهوری حمایت می کنند می خواهند بدانند که چرا هنوز در میز بایدن پیشرفت جدی وجود ندارد.

بایدن می گوید فقط صبر کنید. رئیس جمهور منتخب روز پنجشنبه به جیک تاپر از CNN گفت که از تعهد خود برای تعیین کابینه ای که منعکس کننده تنوع آمریکایی باشد ، احترام می گذارد.

بایدن در مصاحبه مشترک با معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس گفت: “من به تعهد خود ادامه خواهم داد که دولت ، چه در داخل کاخ سفید و چه در خارج از آن ، مانند کشور خواهد بود.”

رئیس جمهور منتخب خاطرنشان کرد که گروه نامزدهایی که وی تاکنون معرفی کرده است “متنوع ترین کابینه ای است که وی تاکنون در تاریخ آمریکا اعلام کرده است.”

و او از گروههای علاقه مند ویژه دعوت کرد تا به این کار ادامه دهند.

بایدن گفت: “این وظیفه آنها است كه من را تحت فشار قرار دهند” ، با اشاره به اینکه هر گروه طرفداری “بیشتر از آنچه كه می خواهند اصرار می ورزد. این وظیفه آنها است.”

بایدن گفت: “این وظیفه من است که تصمیم خود را حفظ کنم.” “و وقتی همه چیز تمام شد ، مردم نگاه می کنند و می گویند ، من به شما قول می دهم ، متنوع ترین کابینه را در میان همه مردم ، آمریکای آسیایی ، آفریقایی آمریکایی ، لاتین ، LGBTQ ، در همه جا خواهید دید.”

من با دومینگو گارسیا ، رئیس اتحادیه شهروندان متحد آمریکای لاتین ، درباره اهمیت تنوع در کابینه بایدن ، از نظر سیاسی و سیاسی صحبت کردم.

بخشی از مکالمه ما ، که کمی ویرایش شده است ، در زیر است.

چرا تنوع کابینت اینقدر مهم است؟

چه چیزی مهم است: چرا برای گروه های ذی نفع که نمایندگان سیاه پوستان و رأی دهندگان آمریکای لاتین هستند داشتن اعضای کابینه که به این شکل هستند مهم است؟

گارسیا: برای لاتین ها ، آفریقایی آمریکایی ها ، آسیایی ها مهم است که در یک میز غذا باشند. چون اگر سر میز نباشید ، در منو هستید. و در دولت ترامپ ، بسیاری از گروهها احساس می کردند که تقریباً توسط یک کابینه کاملاً سفید نمایندگی نمی شوند. و اگر کابینه ای دارید که شبیه آمریکا باشد ، این نشان دهنده ارزش های آمریکا است و آمریکا را قویتر می کند.

آیا بایدن در مسیر درستی است؟

چه چیزی مهم است: رئیس جمهور منتخب مهاجر کوبایی ، آلخاندرو مایورکاس را دارد که مسئول وزارت کشور است. این اولین بار است. وی ممکن است فرماندار نیومکزیکو را به عنوان مسئول وزارت بهداشت و خدمات انسانی انتخاب کند. آیا او در مسیر درست است یا دارد کار می کند؟

گارسیا: بایدن فرصت خوبی برای داشتن کابینه ای دارد که واقعاً شبیه آمریکا است و به وعده های خود عمل می کند. در حال حاضر ، من هنوز کمی ناامید شده ام که تنوع بیشتری را ندیده ایم. به نظر می رسد در چند عکسی که تاکنون گرفته است ، به جای اینکه به دنبال استعدادهای جدید باشد ، به دولت اوباما برمی گردد.

حتما بخوانید:
لباس گربه سیاه برای 6 ساله ها با لوازم جانبی

قطع آستانه دو کابینت لاتین

چه چیزی مهم است: آیا دولت اوباما به اندازه کافی خوب عمل کرده است؟

گارسیا: نه منظورم این است که آمریکای لاتین احساس می کند سه عضو کابینه داریم. موارد بسیار زیادی در مورد کلینتون ، در مورد اوباما و بوش وجود داشت. ما نگران این هستیم که اکنون بزرگترین بلوک رای دهندگان اقلیت ها در ایالات متحده هستیم. ما یک تفاوت قاطع ایجاد کردیم و او را در آریزونا و ویسکانسین و پنسیلوانیا انتخاب کردیم. بنابراین ، باید خاطره ای وجود داشته باشد که شما را با تیم بایدن به سمت مفهوم رقص سوق دهد.

بایدن مدیون بسیاری از حوزه های انتخابیه است

چه چیزی مهم است: اما در همان زمان ، بایدن بیشتر به دلیل رای دهندگان سیاه پوست در جورجیا انتخاب شد و وی نامزدی را به دلیل رای دهندگان سیاه پوست در کارولینای جنوبی دریافت کرد. و به عنوان مثال رای دهندگان لاتین در تگزاس یا فلوریدا برای او حاضر نشدند. بنابراین او بدهکارتر است – نه اینکه دو جامعه را در برابر یکدیگر قرار دهد ، زیرا فکر نمی کنم این کار سازنده باشد – اما آیا او بیشتر به جامعه سیاهپوست بدهکار است؟ بنابراین اگر تعداد سیاه پوستان بیشتری از لاتین ها را وارد دفتر کار خود کند ، جامعه لاتین به او نگاه می کند؟

گارسیا: آره. اما لاتین ها باز هم اختلاف آریزونا بودند که اولین بار به دموکرات ها (از سال 1996) رفت. آنها تفاوت در نیومکزیکو ، کلرادو و ویسکانسین بودند. و این نکات مهم برای او بود ، همانطور که جامعه آفریقایی-آمریکایی قسمت مهمی از این کارزار بود. بنابراین او باید این تعادل را برقرار کند. اما اکنون رای دهندگان آمریکای لاتین بیشتر از آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و بنابراین او باید در این زمینه حضور پیدا کند ، زیرا اگر فکر کنند رای دهندگان لاتین به عنوان یک امر بدیهی تلقی می شوند یا نادیده گرفته می شوند ، خطر از دست دادن رای دهندگان در آینده وجود دارد.

“لاتین” چیست؟

چه چیزی مهم است: رأی دهندگان لاتین در خود جمعیت بسیار متنوعی هستند. در فلوریدا آمریکایی های کوبایی و آمریکایی ونزوئلائی و پورتوریکایی داریم. در تگزاس ، آمریکایی های مکزیکی و لاتین تبار از آمریکای مرکزی داریم. آمریکایی ها چگونه باید به رای آمریکای لاتین نگاه کنند؟ زیرا یکپارچه نیست.

گارسیا: شما باید یک پیام اقتصادی محبوب داشته باشید تا جایگزین ارزشهای فرهنگی محافظه کارانه طبیعی شود که اکثر آمریکای لاتین دارند. بیشتر مردم لاتین طرفدار ارتش هستند ، آنها طرفدار پلیس هستند. آنها عمدتاً عقاید طرفدار زندگی و مذهب هستند.

اما مشکلات آنها با کتاب جیبی – بالا بردن حداقل دستمزد ، مراقبت های بهداشتی برای همه ، کمک به فرزندانشان برای رفتن به دانشگاه بدون شرکت در صدها هزار وام دانشجویی – مواردی است که فکر می کنم دموکرات ها برای اینکه رأی دهندگان را از سمت خود جذب کنید. خواه آمریکایی های کوبایی در فلوریدا ، آمریکایی های مکزیکی در تگزاس و کالیفرنیا ، یا دومنیکن ها و پورتوریکایی ها در نیویورک و پنسیلوانیا.

چه چیزی مهم است: فکر می کنید اینها س questionsالاتی هستند که تقریباً برای همه رأی دهندگان لاتین صحبت می کنند یا در گروه ها و افراد منحصر به فرد هستند؟

گارسیا: من فکر می کنم مسائل پوپولیستی اقتصادی برای کل طبقه کارگر که اکثریت هستند جذاب خواهد بود. من فکر می کنم برخی از مسائل فرهنگی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد ، دموکرات ها ، شاید ما باید چادر بزرگتری داشته باشیم – به خصوص در مورد سقط جنین و در مورد مسائلی مانند مهاجرت و تحصیل.

حتما بخوانید:
بهترین قالب وردپرس + [10 سایت برتر فروش قالب وردپرس]

اهداف دفتر بایدن

چه چیزی مهم است: آیا جایگاه خاصی در کابینه وجود دارد که بایدن فکر می کند برای پر کردن یکی از اعضای کابینه لاتین باید به دنبال آن باشید یا فقط باید آمریکای لاتین در کابینه شما بیشتر باشد؟

گارسیا: من فکر می کنم باید حداقل سه لاتین / اسپانیایی تبار در دفتر او حضور داشته باشند. در حال حاضر فقط یکی داریم. و البته 5000 انتصاب دیگر برای ریاست جمهوری وجود دارد که می تواند تأثیر زیادی در سطح محلی داشته باشد ، چه این معاونان مسکن و شهرسازی یا حمل و نقل باشند ، یا سایر آژانس های فدرال که ممکن است از نظر فروشگاه های زندگی برای مادر و پاپ که در حال حاضر در خیابان اصلی تلاش می کنند ، کمک می کنند.

به نسل جدید نگاه کنید

چه چیزی مهم است: آیا احساس می کنید که دولت بایدن در حال فهمیدن این موضوع است ، یا نه؟

گارسیا: فکر نمی کنم آنها آن را درک کنند. در حال حاضر ، به نظر می رسد آنها به تیم قدیمی اوباما اعتماد می کنند و به رهبری جدید پویا در جامعه آمریکای لاتین در سطوح مختلف نگاه نمی کنند – افراد بسیار مستعدی که می توانند به عنوان قاضی و سایر انتصابات فدرال در این دولت در کابینه خدمت کنند.

چه چیزی مهم است: چه کسانی هستند اسامی که به ذهنتان خطور می کند؟

گارسیا: نماینده رائول روئیز از کالیفرنیا پزشک است و مسئولیت نبرد با کوید را بر عهده داشت. به نظر من نماینده روبن گالگو از آریزونا وزیر خارجه عالی کشور خواهد بود. زنانی وجود دارند که اعلام کرده اند که به سمت های قضایی علاقه مند هستند تا به عضویت سونیا سوتومایور در دیوان عالی کشور درآیند. و ما هرگز دادستان دموکرات-آمریکای لاتین نداشتیم. به عنوان مثال خاویر بسرا ، دادستان کل کالیفرنیا ، فکر می کنم او یک دادستان عالی کشور خواهد شد ، همین که بدانید با بیل بار چه دیدیم.

چه چیزی مهم است: این برای بکرا جالب است ، زیرا فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنند که او باید به مقر کامالا هریس منصوب شود. به نظر شما نمایندگی در کابینه یا در این کنگره برای آمریکای لاتین مهمتر است؟

گارسیا: من فکر می کنم ما می توانیم هر دو را انجام دهیم. دیروز سناتور دایان فاینشتاین برای الكس پادیلا وزیر امور خارجه برای سناتور جدید نامزد شد. و من فکر می کنم حمایت سناتور فاینستین فشار بیشتری را به فرماندار گاوین نیوزوم برای تعیین یک آمریکای لاتین ، احتمالاً الکس پادیلا ایجاد می کند. و این هنوز به این معنی است که آنها می توانند خاویر Becerra را به عنوان دادستان کل ایالات متحده منصوب کنند.

این اقدام متعادل کننده دلیل انتخاب بایدن است

چه چیزی مهم است: آخرین سوال. در مورد تنوع جغرافیایی علاوه بر تنوع نژادی ، گفته هایی وجود دارد. چگونه باید به تنوع جغرافیایی کابینه نگاه کنیم؟

گارسیا: من فکر می کنم ما چند تگزاسی داریم که بسیار عالی خواهند بود. جولیان کاسترو ، که دبیر HUD رئیس جمهور باراک اوباما بود ، فکر می کنم او می تواند سمت دیگری در دولت بایدن داشته باشد. گزینه های دیگری وجود دارد. همه اینها برای بایدن یک عمل متعادل کننده است و به همین دلیل وی انتخاب شد.

کیت سالیوان از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید