آنچه مهم است: تلاش های ترامپ برای سرقت انتخابات انجام شده است

[ad_1]

GSA پیروزی بایدن را اعلام کرد. پس از تأیید شورای میشیگان پیروزی رئیس جمهور جو بایدن در آنجا ، رئیس GSA منصوب شده توسط ترامپ محاصره خود را برداشته و پیروزی بایدن را “تثبیت” کرد ، بودجه ای را برای بایدن برای پرداخت کارکنان موقت و همکاری با دولت فعلی باز کرد. ادامه مطلب

ترامپ در توئیتی نوشت اجازه داد مورفی ادامه یابد ، اما احتمالاً اوج خود را ادامه خواهد داد شکایت کنید و ادعا کنید مرتکب خطا شده اید ، جایی که هیچ عملی وجود ندارد. با این حال ، اگر لیست رأی دهندگان حزب دموکرات در میشیگان همراه با جورجیا قرار بگیرد ، این چیز از نظر ریاضی تمام شده است. دانشکده انتخابات در 14 دسامبر تشکیل جلسه می دهد.

دولت بعدی تشکیل می شود. بایدن با ایجاد لیست طولانی از انگیزه های اصلی امنیت ملی كه وظیفه دفاع از دموكراسی آمریكایی و ارتقا democracy دموكراسی در سراسر جهان را دارند ، به ساخت دولت معلق خود ادامه می دهد.

دنیا منتظر لنسینگ بود. دیپلمات های جدید بایدن می توانند سال آینده دوره خود را با توضیح صحنه دموکراسی آمریکایی که روز دوشنبه به طور زنده از پایتخت میشیگان پخش شد ، آغاز کنند – یک نشست فنی ساده از دولت ایالتی ، که به طرز عجیبی اهمیت ملی می دهد.

قبلاً به هیچ وجه طناب ها ، چاپ های حقوقی و ظریف قانون انتخابات آمریکا مورد توجه قرار نگرفته است ، زیرا ترامپ به شدت در جستجوی روزنه ها و راه های آلوده یا کند کردن نتایج در بسیاری از کشورها بوده است.

آمریکا از پایین به بالا. با این حال ، روز دوشنبه یادآوری خوبی بود که در این کشور ، حتی دستگاه های سیاسی پشت رئیس جمهور بسیار قدرتمند ایالات متحده نمی توانند بر کمیسیون انتخابات ایالتی تأثیر بگذارند.

اینها دو قسمت بودند ، Parks and Rec ، و یک قسمت شکایت. اگر شما هرگز وقت خود را صرف تماشای جلسه شهر ، شهر یا شورای شهر خود نکرده اید ، موضوع هر آنچه باشد این است.

مقامات شهری ، مقامات منطقه ، کارشناسان سابق جمهوری خواه و کارشناسان حقوقی در میشیگان به اعضای شورای دو حزب دو عضو گفتند که وظیفه آنها این است که نتایج را تأیید کنند ، و اجازه دادرسی و دادرسی را در دادگاه ارائه می دهند.

جمهوری جمهوری میشیگان استدلال می کند که نتایج لازم است به تأخیر بیفتد ، تا یک نمای کلی بهتر از وین ، به ویژه فشار آوردن به تئوری های توطئه بی اساس ترامپ وجود داشته باشد. اینکه این ادعاهای موذی ، علی رغم از دست دادن بیش از 150،000 رأی رئیس جمهور ، از اعضای هیئت رئیسه جمهوری خواهان در میشیگان مخاطب پیدا کرد ، آخرین درام پس از انتخابات بود.

وقتی دیگر از نوشتن این خبرنامه چشم پوشی کردم ، بیش از 500 نفر در انتظار صحبت بودند و آنها هر نفر را به 1:30 ساعت صحبت محدود کردند.

درباره جلسه کامل اینجا بخوانید.

نتیجه نهایی: دموکرات ها و جمهوری خواهان هم به تأیید نتایج رأی دادند. بنابراین ترامپ باید به دنبال دری جدید باشد. ایالات و گزینه ها در حال اتمام است.

لعنت بر اژدرها. اما هرچه ترامپ بتواند این وضعیت را حفظ کند ، پول بیشتری می تواند از طرفداران خود برای کمک به تأمین بودجه اقدام سیاسی بعدی خود جمع کند. و پیروان متعهدتر سیستم آمریکایی را بلند می کنند. فردریک شوتن خبرنگار CNN در اینجا توضیح می دهد.

اگر فکر نمی کنید که ترامپ هنوز قدرت خود را بر GO و حامیانش حفظ کند ، به دنبال افت امتیازات فاکس نیوز باشید زیرا وی همچنان به توهین به شبکه ای که از مدتها قبل شبیه تلویزیون دولتی او بود ادامه دارد. و به این واقعیت نگاه کنید که هنوز تعداد کمی جمهوری خواه در کنگره و سایر کشورها وجود دارد که بایدن را به رسمیت می شناسند ، حتی اگر تعداد آنها در حال افزایش است.

: دفتر بایدن

بایدن که هنوز منتظر شروع انتقال رسمی خود بود ، پر کردن کابینه خود را تا حد زیادی و در واقع زودتر از روسای جمهور قبلی قبلی آغاز کرد.

در اینجا یک تصویر است:

وزیر امور خارجه “آنتونی بلینکن ، یک مشاور قدیمی بایدن و کارمند سابق دولت”. وی به سازماندهی طرح نه چندان محبوب و هرگز عملی نشده تقسیم عراق کمک کرد. این به توافق هسته ای با ایران مربوط می شود که ترامپ آن را لرزاند.
مشاور امنیت ملی – جیک سالیوان ، مشاور سابق بایدن ، که بهترین دستیار کلینتون در سال 2016 بود و نسبتاً جوان است در سن 43 سالگی برای تصدی پست.
وزیر امنیت داخلی – الخاندرو مایوركاس ، متولد كوبا ، معاون وزیر اسبق DHS است و اولین مهاجر خواهد بود كه DHS را اداره می كند و در آژانس كه مرکز سیاست سخت ترامپ بود تغییر مسیر می دهد.
مدیر اطلاعات ملی “Avril Haynes ، مقام ارشد سابق CIA و معاون مشاور امنیت ملی نیز در صورت تأیید سنا در تاریخ ثبت خواهد شد.”
سفیر در سازمان ملل “لیندا توماس-گرینفیلد ، یک مقام ارشد وزارت امور خارجه اوباما ، یک زن سیاه پوست است و بایدن این موقعیت را به سمت کابینه ارتقا می دهد.”
وزیر دارایی – جانت یلن ، رئیس سابق فدرال رزرو ، اولین زن مسئول امور مالی کشور در خزانه داری خواهد بود.

این قسمتهای زیادی از کابینت است. اما او راه طولانی را در پیش دارد.

: معضل قدرشناسی ادامه داشت

فرهاد منجو ، ستون نویس روزنامه نیویورک تایمز ، تمرین ارزشمندی را انجام داد که در آن در مورد مشکل تصمیم گیری در مورد سفر به شکرگذاری اظهار داشت.

او در مورد اینکه چقدر با دقت به فاصله اجتماعی پایبند است صحبت می کند. اما سپس او نقشه برداری می کند که در واقع با چه کسی در ارتباط است. و با چه کسی در تماس هستند. و ناگهان حباب او واقعاً بزرگ شد.

اما آنچه در انتهای داستان وجود دارد باورنکردنی ترین قسمت است. اگرچه او مقاله حباب و چگونگی انتقال آسان بیماری و هشدارها به CDC و اپیدمیولوژیست ها را ثابت کرد ، اما مانجو تصمیم گرفت که برنامه هایش طبق توصیه ها باشد – در فضای باز ، تعداد کمی از مردم – و او سفر را انجام می دهد.

طبق داده های سفر و عکس های فرودگاه های شلوغ ، به نظر می رسد میلیون ها آمریکایی این محاسبه را انجام می دهند. بیایید امیدواریم که همه آنها به همان اندازه که مانجو می گوید مراقب باشند.

: این همه آدم فوت کرده اند

گارد ملی برای کمک به مقابله با سردخانه در ال پاسو مستقر شده است.

من برخی از شماره های قدیمی این خبرنامه را مرور کردم و از ماه آوریل با یک مورد روبرو شدم ، زمانی که آمریکایی هایی که از کوید می مردند بیش از آمریکایی هایی بودند که در ویتنام جان دادند.

“این کشور همچنان در تلاش است تا بداند که چگونه با خسارات انسانی غم انگیز در زمان جنگ با خسارات اقتصادی مداوم و غیرقابل درک برای مقابله با تلفات کمتر کشته شود.”

وقتی آن را نوشتم ، باور نمی کردم که پنج بار در ویتنام از مردگان آمریکایی عبور کنیم بدون اینکه به نظر برسد تأخیر خواهیم داشت. اما به نظر می رسد که ما مقیاس آنچه را که اتفاق افتاده است از دست داده ایم و به نظر می رسد تعداد کشته ها پذیرفته شده است

در خارج از استادیوم RFK در واشنگتن یک یادبود موقت با پرچم های سفید کوچک نشان دهنده زندگی از دست رفته آمریکایی است.

حتی با استفاده از ماسک جهانی ، طبق کشنده ترین پیش بینی Covid در IHME ، بیش از 110،000 آمریکایی از امروز تا یکشنبه در Super Bowl ، 21 فوریه می میرند. این تقریباً افراد کافی است تا 65000 صندلی در ورزشگاه ریموند جیمز تامپا را پر کنند. دو برابر.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme