[ad_1]

رهبران مجلس قانونگذاری حزب جمهوریخواه ایالتی روز جمعه در کاخ سفید با ترامپ دیدار کردند ، اما بر خلاف ادعاهای بی اساس درباره تقلب توسط رئیس جمهور و متحدانش ، آنها گفتند “هنوز از اطلاعاتی که می تواند نتیجه را تغییر دهد مطلع نشده اند از انتخابات میشیگان. “بایدن با بیش از 154،000 رأی در این ایالت ترامپ را رهبری می کند.

دوشنبه روزی است که شورای برنامه های ایالتی میشیگان برای تأیید این نتایج باید تشکیل جلسه دهد. تأیید نتایج انتخابات توسط هیئت مدیره همان چیزی است که باعث انتخاب رأی دهندگان می شود و به کالج انتخاباتی ارسال می شود.

کاری که هیئت مدیره می تواند انجام دهد و نمی تواند انجام دهد

نقش هیئت مدیره بسیار محدود و محدود است. او باید نتایج انتخابات را تأیید و تأیید کند. کارشناسان قانون انتخابات میشیگان روز جمعه در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفتند که زبان قانون ، که می گوید هیئت مدیره “بازده را بررسی می کند” ، برای درک نیازهای هیئت مدیره کلیدی است.

جان پیریچ ، معاون دادستان کل میشیگان و استاد حقوق فعلی دانشگاه ایالتی میشیگان ، هنگام توضیح قوانین حاکم بر هیئت مدیره ، گفت: “این یک الزام اجباری است.”

“دادگاه عالی میشیگان کاملاً واضح بود که” باید “به معنای” باید “است. اجباری است آنها چاره ای ندارند. “مارک بروور ، رئیس و وکیل مدافع دموکرات در میشیگان در گودمن اکر گفت.

طبق قانون میشیگان ، این شورا نمی تواند ممیزی قبل از صدور گواهینامه را درخواست کند.

پیریچ با استناد به قانون گفت: “این واضح است. بعد از صدور گواهینامه نوشته شده است و نباید از آن برای شمارش یا صدور گواهینامه استفاده شود.”

یکی از اعضای هیئت رئیسه جمهوری خواه به واشنگتن پست گفت که وی در حال بررسی حسابرسی است.

نورمن شینکل گفت: “من فکر می کنم برای همه مشکلات احتمالی ، اگر یکی از آنها درست باشد ، حسابرسی مناسب است.” CNN چندین بار برای اظهار نظر به شینکل نزدیک شد. CNN همچنین هیچ پاسخی از اعضای دیگر هیئت مدیره دریافت نکرد.

همانطور که رئیس جمهوریخواه شورای کانواسرز شهرستان وین در جلسه صدور گواهینامه خود پیشنهاد کرد ، که در آن زمان با رد زیادی روبرو شد ، هیئت مدیره نمی توانست برخی از نتایج را برای ایالت تأیید کند و نه برای همه.

تنها دلیلی که هیئت مدیره می تواند صدور گواهینامه را به تعویق بیندازد ، این خواهد بود که تمام نتایج یا اطلاعات لازم برای صدور گواهینامه را نداشته باشند. اما با توجه به اینکه همه شهرستانها نتایج خود را تأیید کرده اند ، دلیلی ندارد که هیئت مدیره مجوز روز دوشنبه را به تعویق بیندازد.

بروور گفت: “از نظر تاریخی ، هیئت مدیره همیشه به اتفاق آرا این روز را تأیید کرده است.”

اگر قفل 2-2 وجود داشته باشد ، چه اتفاقی می افتد؟

اگر هیئت مدیره در بن بست 2-2 چریکی قفل شود ، مانند اتفاقی که در روز گذشته برای هیئت مدیره وینس کانواسرز رخ داده است ، دو فرایند موازی ممکن است رخ دهد.

استیو لیدل ، مشاور حقوقی سابق فرماندار سابق جنیفر گرانهلم ، گفت این نوع بن بست قبلاً اتفاق افتاده بود ، اما عمدتا به دلیل پیشنهادات رای گیری بود.

اولین راه اعمال مجوز از طریق دادگاه ها است. اگر هیئت مدیره در 23 نوامبر موفق به صدور گواهینامه نشود ، دادگاه تجدیدنظر میشیگان به هیئت مدیره مجوز تأیید می دهد. یدل گفت دادگاه در گذشته برای اعضای هیئت مدیره ای که گواهی نامه نداده اند مراحل تحقیر را آغاز کرده و اعضای هیئت مدیره ای که از صدور گواهینامه امتناع می ورزند می توانند به دلیل تخلف یا سورفتار بدرفتاری متهم شوند. اگر موضوع توسط دادگاه تجدیدنظر حل و فصل نشود ، به دادگاه عالی میشیگان می رود ، اما وکلای انتخاباتی میشیگان روز جمعه موافقت کردند که بعید به نظر می رسد.

در همان زمان ، فرماندار گرتچن ویتمر ، یک دموکرات ، قدرت برکناری و جایگزینی هر یک از اعضای هیئت مدیره را طبق قوانین میشیگان دارد و می تواند بدون انتظار برای دادگاه یا شخص دیگری اقدام کند. ادامه حرکت برای ویتمر اقدامی کاملاً پیچیده از نظر سیاسی خواهد بود.

سخنگوی وی تیفانی براون در پاسخ به این س ifال که آیا ویتمر آمادگی دخالت در صورت عدم پذیرش اعضای هیئت مدیره را دارد ، به CNN گفت: “ما در این حد نیستیم و امیدواریم که مردم کارهای درست را انجام دهند و به اراده رای دهندگان احترام بگذارند. “

در صورت عدم حضور یکی از اعضای هیئت مدیره ، شورا می تواند تا زمانی که عضو هر یک از اعضای حزب حضور داشته باشد اقدام کند. اگر بیش از یک جای خالی وجود داشته باشد ، مدیر باید جای خالی را پر کند.

آیا قانونگذار می تواند درگیر شود و رأی دهندگان خود را تعیین کند؟

به گفته کارشناسان انتخابات در میشیگان ، پاسخ کوتاه منفی است.

حتی اگر شورای ایالتی ماجراجویان از تأیید نتایج خودداری کرد و موضوع به دادگاه رسید و ویتمر به طور بالقوه مداخله کرد ، وکلای انتخاباتی میشیگان توضیح دادند که قانونگذار نمی تواند برای تعیین رأی دهندگان خود تلاش کند.

بروور گفت: “شما می توانید کل قانون انتخابات میشیگان را که توسط قانونگذار نوشته شده و توسط فرمانداران هر دو حزب امضا شده است ، مرور کنید. هیچ نقشی برای قانونگذار در این روند وجود ندارد.”

لیدل گفت: “میشیگان یک بند تقسیم قدرت کاملاً قوی دارد. و انتصاب اعضای کالج انتخاباتی قانونی نیست ، تصویب قانونی نیست. و هیچ چیز در قانون اساسی میشیگان وجود ندارد که به قانونگذار اجازه این کار را بدهد.”

یدل افزود: تنها كاری كه قانونگذار در این زمینه می تواند انجام دهد تلاش برای تصویب لایحه ای برای تغییر قانون است اما این امر مستلزم امضای فرماندار است.

هر دو حزب رای دهندگان خود را در همایش های پاییزی مربوطه پذیرفتند.

آیا می توان آرا cert گواهینامه را لغو کرد؟

در وین کانتی ، پس از بررسی نتایج هیئت رئیسه ، دو عضو هیئت رئیسه جمهوری خواهان اظهارات خود را آغاز کردند ، و تلاش کردند آرا را به خاطر بیاورند. از آنجا که اسناد رسمی پس از پایان مهلت صدور گواهینامه در سطح شهرستان ارسال شد ، راهی برای پس گرفتن آرا their آنها وجود نداشت.

در سطح ایالت نیز همین امر وجود دارد. هنگامی که شورا نتایج را تأیید کرد ، جلسه موکول می شود. هیئت رئیسه برای پس گرفتن رای باید جلسه دیگری تشکیل دهد اما کارشناسان انتخابات میشیگان روز جمعه گفتند که این اتفاق نخواهد افتاد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir