آموزش وردپرس رایگان شد ❤️ 0 تا 100 WordPress (آبان 1400) – وبسافت3

آموزش لاراول به شما کمک می کند تا به صورت حرفه ای تر در مسیر آموزش طراحی وب سایت گام بردارید. قطعا اگر کار کردن با کامپیوتر رو خوب بلد باشید، یادگیری شما سریع تر خواهد بود. چنین آموزشی بدون شک مفید نخواهد بود. در وردپرس انتخاب میکنید که این نوع ساختار پیوند در وردپرس به صورت یکتا(همیشگی) خواهد بود.

شما ابتدا این ویدئوهای آموزشی را مشاهده نمایید در صورتی که در هر بخشی به مشکل برخوردید و یا نیاز به راهنمایی داشتید میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت ATGO با همکاران ما در ارتباط باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی نمایند. در این آموزش ابتدا توضیحاتی در مورد وردپرس داده شده و یک طرح کلی در فتوشاپ پیاده سازی خواهد شد و سپس کد نویسی این طرح انجام خواهد گرفت که بخشی از آن هم مربوط می شود به نرم افزار دریم ویور. همچنین در هر بخشی که کدهای شما اجرا نشد و با خطا مواجه شدید در انتهای همین صفحه و در بخش نظرات هم شما می توانید خطاهای مربوطه را برای ما ارسال کنید تا تیم پشتیبانی وب سایت ATGO شما را راهنمایی کنند.

یکی از اصول مهم در راهاندازی یک وبسایت و شروع کسب و کار اینترنتی، بحث سئو و بهینهسازی سایت است. به تدریج در صفحه سایر آموزش های مرتبط با طراحی وب سایت هم قرار داده می شود. در این فیلم آموزشی، کلیه نیازمندی هایی که برای بالا آوردن سایت وردپرس به آن احتیاج داریم را بررسی خواهیم کرد. در بخش زیر شما می توانید آموزش آنلاین طراحی وب سایت با HTML و CSS را مشاهده نمایید. سپس ما به سراغ آموزش HTML و CSS رفته ایم که شما میتوانید در ادامه مطلب فیلم های آموزشی HTML & CSS را نیز مشاهده نمایید.

حتما بخوانید:
دستگاه اکسیژن ساز:قیمت و خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز خانگی ارزان1400

در این بخش هم همانند بخش قبلی در زمان مشاهده این ویدیو های آموزشی هر کجا به مشکل برخوردید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می توانید با تیم پشتیبان ATGO تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند. البته وب سایت MDN این هم یکی دیگر از سایت های قدرتمند در زمینه یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت است که خوشبختانه تا به امروز فیلتر نشده و شما می توانید از این وبسایت هم کمک بگیرید. این امتیاز زمانی در اختیار شما قرار میگیرد که سایتی با سئوی قوی داشته باشید تا ورودی موتورهای جستجو به سایت شما افزایش یابد و سایت شما هر روز با بازدید بالایی روبرو میشود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فیلم رایگان آموزش وردپرس بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.