[ad_1]

در پاسخ به س Johnال جان برمن از CNN ، در روز جدید ، وقتی همکارانش صریحاً گفتند که زمان “تعیین” نتایج انتخابات فرا رسیده است ، اقدامی از سوی مدیر خدمات خدمات عمومی امیلی د. مورفی ، که رسما روند انتقال را آغاز خواهد کرد “من فکر می کنم فقط بسیاری از مردم منتظر هستند تا شما بدانید که رئیس جمهور با این مسئله کنار آمده است.”

کینزینگر گفت: “ببینید ، همه ما معتقدیم که باید هر رأی شمارش شود ، و همه ما معتقدیم که در این انتخابات ، هرگونه دادخواست قانونی قابل تصویب است ، می دانید.” “اما ما در این کشور سنتی داریم که به نتایج نگاه می کنیم ، به رئیس جمهور منتخب تبریک می گوییم ، روند انتقال را شروع می کنیم و به جلو حرکت می کنیم … این برای انتقال و قدرت و بقای دموکراسی ضروری است.”

در همین حال ، امتناع بسیاری از جمهوری خواهان از شناختن بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی حمایت ضمنی از اظهارات دروغ ترامپ در مورد نتیجه انتخابات و امتناع دولت از هماهنگی مبارزات بایدن در مورد امنیت ملی و واکنش ویروس کرونا را ارائه می دهد. این همه گیر می تواند امنیت کشور را تهدید کند.

مشاهدات کینزینگر همچنین نگاهی به فشار سیاسی عظیمی است که جمهوریخواهان هنگام به چالش کشیدن علنی یک رئیس جمهور که محبوبیت زیادی در بین پایگاه حزب دارد ، هنوز با آن روبرو هستند. وی همچنین خاطرنشان کرد که احساس می کند نمایندگان مجلس با واکنش های احتمالی در شبکه های اجتماعی و بررسی “جمعیت توییتر” تحت فشار قرار گرفته اند.

کینزینگر که یک سرباز کهنه سرباز و سرهنگ در نیروی هوایی ایالات متحده است ، همچنین دستور رئیس جمهور مبنی بر عقب نشینی هزاران سرباز آمریکایی دیگر از افغانستان و عراق تا 15 ژانویه 2021 را محکوم کرد و آن را “بی معنی” خواند و بخشی از وعده ای بود که ترامپ می خواست به آن عمل کند. قبل از ترک پست همه نیروهای آمریکایی را از افغانستان بیرون بکشد. وی همچنین گفت که این باید تصمیم بایدن در مورد آینده افغانستان باشد و گفت ترامپ در تلاش است “دست خود را به زور”.
نماینده کنگره جمهوری خواه ترامپ را ترغیب می کند که پیروزی بایدن را بپذیرد و انتقال را آغاز کند

وی گفت: “با 2500 نیرو ، فقط نیروهای کافی برای محافظت از بقیه نیروهایی که در آنجا هستند برای محافظت از این نیروها باقی مانده است.” “من فکر می کنم این بخشی از تمایل او برای گفتن این است که او دوباره این کار را انجام داده است. اما این همچنین می تواند تلاشی برای بیرون راندن دولت بعدی باشد ، زیرا اکنون رئیس جمهور منتخب بایدن باید تصمیم بگیرد یا آن را در معرض خطر قرار دهد. یا به عقب برگردید و نیروها را اضافه کنید ، که این یک داستان کاملاً جدید است. “

وی همچنین با برکناری ترامپ و کریستوفر کربس ، که مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ها بود ، مخالف بود و ادعاهای رئیس جمهور در مورد کلاهبرداری رای دهندگان را به عنوان بخشی از “پاکسازی وفاداری که در آخرین مورد انجام شده است” رد کرد. ماه در کاخ سفید. “

کینزینگر گفت: “آنچه اتفاق افتاده است ، می دانید ، کریس کربس گفت که انتخابات امن است. گفتن این وظیفه او است.” “کار او این است که اطمینان حاصل کند آنها از انتخابات دفاع می کنند و البته این برخلاف گفته رئیس جمهور است ، بنابراین من فکر می کنم همه به دلیل حضور در آنجا تغذیه می کنند.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر