[ad_1]

بر اساس سوابق دادگاه که روز سه شنبه در دادگاه فدرال منتشر شد ، وزارت دادگستری در حال تحقیق درباره یک جرم احتمالی شامل ارسال پول به کاخ سفید یا یک کمیته سیاسی مرتبط در مقابل بخشش ریاست جمهوری است.

این پرونده آخرین تحول قانونی در آخرین روزهای دولت پرزیدنت ترامپ است ، پس از محکومیت چندین نفر از بهترین مشاوران وی به اتهامات جنایی فدرال و با افزایش توانایی ترامپ در بخشش کسانی که به او وفادار بودند ، افزایش یافت.

در اینجا موارد کلیدی است که باید بدانید:

  • این مکاشفه در 20 صفحه از اسناد ویرایش شده نیمه است که بعد از ظهر روز سه شنبه توسط دادگاه منطقه DC منتشر شد.
  • این اسناد نشان دهنده بررسی رئیس دادگستری بریل هاول در ماه اوت از درخواست دادستان برای دسترسی به اسنادی است که در جریان جستجو به عنوان بخشی از تحقیقات رشوه بخشودگی به دست آمده است.
  • در این اعلامیه ها جدول زمانی برای طرح ادعایی یا اسامی افراد بالقوه درگیر مشخص نشده است ، با این تفاوت که ارتباطات بین افراد ، از جمله حداقل یک وکیل ، از دفتری که قبل از پایان تابستان امسال مورد حمله قرار گرفته بود ، ضبط شد.
  • تا به امروز ، هیچ کس علناً به جرم مرتبط متهم نشده است.

کاخ سفید از اظهار نظر در مورد این پرونده خودداری کرد.

CNN پیش از این گزارش داده بود که دستیاران رئیس جمهور به امید دریافت بخشش قبل از ترک دفتر از وی درخواست کرده اند. هیچ نشانه ای وجود ندارد که هر یک از این افراد وابسته توسط DOJ در رابطه با تشکیل پرونده در روز سه شنبه مورد تحقیق قرار گیرند.

در اینجا بیشتر بخوانید

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر