[ad_1]

طیف گسترده ای از سناتورهای جمهوری خواه با نادیده گرفتن حملات بی امان رهبر حزب خود به بنیان های دموکراسی آمریکا ، در میان انتظارات فزاینده ای که این مسئله ظرف دو هفته حل خواهد شد ، شواهد رئیس جمهور ترامپ مبنی بر هزینه تقلب در رای دهندگان را رد کردند. بدون مشارکت آنها

همزمان با تماشای آتش زدن ترامپ توسط جمهوری خواهان و فرمانداران محلی که از تلاش برای لغو نتایج انتخابات سر باز می زنند ، بسیاری از آنها سکوت می کنند زیرا ایالت های دیگر پیروزی جو بایدن را تأیید می کنند و فراتر از فروپاشی چالش های حقوقی رئیس جمهور است.

یک عامل مهم پیرامون تصمیم حزب جمهوری خواه برای سکوت: دو دور دوم حساس سنا در جورجیا ، جایی که ترامپ می تواند نقشی اساسی در تبدیل پایگاه آنها برای کمک به مجلس در دست جمهوریخواهان در کنگره بعدی داشته باشد. منابع جمهوری خواه گفتند که خشم ترامپ اکنون فقط تلاش آنها را برای تکیه بر رئیس جمهوری که نفوذ زیادی بر رای دهندگان اصلی آنها دارد ، تضعیف می کند.

در همین حال ، برخی از سناتورهای برجسته روز دوشنبه این ایده را که آنها باید نقشی اساسی در دفع ادعاهای بی اساس ترامپ داشته باشند ، با پیشرفت روند صدور گواهینامه قانونی و ایالتی ، رد کردند – همانطور که جمهوری خواهان قدرتمند مانند میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا در روز دوشنبه سکوت کردند. بعد از اینکه در مورد مبارزات یک هفته ای رئیس جمهور برای تضعیف ایمان به انتخابات کمی صحبت کرد.

جان کرنین ، سناتور تگزاس ، یکی از اعضای تیم مدیریتی مک کانل ، روز دوشنبه گفت که “حکم صادر شده است و من فکر می کنم هر لحظه وضوح بیشتری پیدا می کند” و برای آماده سازی برای دولت آینده “در حال حاضر ادامه دارد”. از بایدن.

اما کورنین ، مانند اکثر جمهوریخواهان سنا ، از بایدن به عنوان “رئیس جمهور تازه انتخاب شده” نام نمی برد و می گوید این مسئله در 14 دسامبر حل خواهد شد ، زمانی که رای دهندگان در پایتخت خود برای رای دادن برای رای گیری گرد هم می آیند. که بایدن برنده است.

کورنین در پاسخ به سوالی درباره نظریه های توطئه ترامپ گفت: “من واقعاً دیگر نیازی به اظهار نظر در این باره ندارم.” “من فکر نمی کنم که این خیلی مثمر ثمر باشد.”

در واقع ، بسیاری از جمهوری خواهان – پس از چهار سال پاسخ دادن به جنجال ها و رسوائی های ترامپ خسته شده اند – گفته اند این واقعیت که انتقال به طور رسمی در حال انجام است ، مهمتر از دفع ادعاهای دروغ ترامپ در مورد تقلب در انتخابات و علیه گستاخی اعلام شده است. تلاش های وی برای تحت فشار قرار دادن کارمندان دولت برای لغو خواست رای دهندگان.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر