[ad_1]

کارگران در حالی رای گیری می کنند که شمارش رئیس جمهور منطقه فولتون از 25 نوامبر در مرکز همایش های جهانی جورجیا در آتلانتا آغاز می شود.
کارگران در حالی رای گیری می کنند که شمارش رئیس جمهور منطقه فولتون از 25 نوامبر در مرکز همایش های جهانی جورجیا در آتلانتا آغاز می شود. بن گری / AP

اکنون سرشماری در شهرستان فولتون ، بزرگترین شهرستان جورجیا که آتلانتا را تحت پوشش خود دارد ، در حال انجام است.

صبح امروز در یک کنفرانس خبری ، ریچارد بارون ، مدیر ثبت نام و انتخابات فولتون ، گفت: “هدف ما پایان دادن به نامه غیر حضوری امروز است. خواهیم دید که در ساعت پنج هستیم و تعیین می کنیم که آیا باید ادامه دهیم. ”

فولتون در روزهای شکرگذاری و جمعه یک روز تعطیل خواهد داشت و قصد دارد شمارش آنها را صبح شنبه ساعت 7 بعد از ظهر ادامه دهد.

بارون می گوید آنها از 13 اسکن آرا استفاده می کنند و حدود 45 تا 50 نفر در سرشماری فولتون در مرکز همایش های جهانی جورجیا در مرکز شهر آتلانتا کار می کنند.

بارون گفت که او سخت در تلاش است تا شمارش 528000 برگ آرا F فولتون را تا روز یکشنبه به پایان برساند تا آنها بتوانند تمرکز خود را به مرحله دوم انتخابات روز سه شنبه 1 دسامبر برسانند تا منقضی شدن جان لوئیس نماینده فقید کنگره را پر کند.

برخی از زمینه ها: ستاد انتخاباتی ترامپ شنبه گذشته خواستار سرشماری شد که طبق قوانین گرجستان حق آنها است ، زیرا حاشیه پیروزی بایدن کمتر از 0.5 درصد است.

بودجه این سرشماری توسط مودیان تأمین می شود و در هر شهرستان از کشور با استفاده از اسکنرهای رأی گیری سریع انجام می شود. وزیر امور خارجه گرجستان برای انجام سرشماری برای تمام شهرستانها مهلت نیمه شب چهارشنبه 2 دسامبر تعیین کرده است.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن جمعه گذشته برنده اعلام شد زیرا ایالت پس از یک حسابرسی در سراسر کشور که باعث شمارش کامل هر آرا شد ، نتایج را تأیید کرد. بایدن 12،670 رأی یا. 2٪ از رئیس جمهور ترامپ در جورجیا برتری دارد.

راب پیتس ، رئیس شهرستان فولتون ، صبح امروز در یک کنفرانس خبری گفت که آنها در سراسر جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و گفت که “هر آزمون رنگ شناور را پشت سر گذاشتند”.

“من می توانم به رای دهندگان در استان فولتون ، جورجیا ، ایالات متحده و حتی در سراسر جهان اطمینان دهم که در شهرستان فولتون ، جورجیا ، ما انتخابات آزاد ، عادلانه و شفافی را برگزار می کنیم. پیتس گفت: “این بود ، همین است و این با این سرشماری پایان می یابد.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر