آخرین اخبار در مورد انتقال ترامپ و بایدنبه گفته یک مقام ارشد وزارت امور خارجه آمریکا که از انتقال خبر دارد ، تیم انتقال وزارت امور خارجه دیشب پس از آنکه اداره خدمات عمومی پیروزی بایدن را پیدا کرد ، با تیم بررسی وزارت امور خارجه جو بایدن در ارتباط بودند.

این مقام گفت که دامنه مورد نظر سفیر لیندا توماس-گرینفیلد بود که رهبر تیم و سفیر منتخب بایدن در سازمان ملل است.

این مقام گفت که امروز یک جلسه مجازی با تیم انتقال وزارت امور خارجه به سرپرستی سفیر دن اسمیت و تیم انتقالی بایدن برگزار می شود. این اولین جلسه رسمی آنها خواهد بود و بیش از دو هفته پس از سخنرانی بایدن برای پیروزی و اعلام برنده انتخابات برگزار می شود.

این مقام مسئول گفت: این جلسه با جزئیات بیشتر لجستیکی و اساسی آغاز خواهد شد ، از جمله سرعت روند طی چند هفته آینده و اینکه چه مقدار از این فرایند به صورت حضوری انجام می شود و چه مقدار در عمل انجام می شود.

این مقام گفت ، اگرچه صبح امروز در دفاتر انتقال وزارت خارجه به سرعت فعالیت می شود ، اما هنوز هیچ یک از اعضای تیم وزارت بایدن از دفاتر بازدید نکرده اند.

امروز ، توماس گرینفیلد در کنار بایدن در ویلمینگتون ، دلاور است ، زیرا او به طور رسمی تعدادی از انتصابات عالی رتبه در کابینه را نشان می دهد ، از جمله برنامه خود برای اعزام او به نمایندگی از ایالات متحده در سازمان ملل.

به طور سنتی ، انتخاب کابینه تنها پس از انتقال حداقل برای چند هفته انجام می شود.

حتما بخوانید:
اولون: سرزنش اصلی متحدان جمهوری خواه ترامپ است

با توجه به پیشنهادات مهم کابینه برای دولت – با انتخاب تونی بلینکن به عنوان وزیر خارجه بایدن – روند انتقال کمی سریعتر پیش خواهد رفت ، زیرا تیم شغلی کشور می داند با چه کسانی کار می کند و می تواند مواد را تهیه کند. این مقام گفت:


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید