آخرین اخبار در مورد انتقال ترامپ و بایدن


دیوید برهم در انتخابات سال 2000 CNN رئیس اداره خدمات عمومی بود

رئیس سابق اداره خدمات عمومی در جریان انتخابات سال 2000 روز پنجشنبه گفت که نتایج را برای سال 2020 تعیین می کند و انتقال رسمی به رئیس جمهور جو بایدن را آغاز می کند ، که مدیر فعلی هنوز انجام نداده است.

دیوید برهم ، مدیر سابق GSA منصوب شده توسط بیل کلینتون ، در روز جدید به جان برمن از CNN گفت: “برای من روشن است که ما باید جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب بشناسیم.”

امیلی مورفی ، مدیر فعلی GSA ، هنوز پیروزی بایدن را تصدیق نکرده است – زیرا رئیس جمهور ترامپ از تصدیق آن خودداری می کند – و از طریق فرایندی به نام تأسیس ، نامه آزادی برای تیم انتقال بایدن را امضا می کند. بدون امضای GSA ، بایدن و تیمش گیر افتادند ، در طی همه گیری Covid-19 از دسترسی به آژانس های فدرال محروم شدند و توجیهات اطلاعاتی طبقه بندی شد.

بارام به CNN تأیید کرد که او و مورفی قبل از انتخابات 3 نوامبر تلفنی صحبت کرده اند و گفت که این یک “گفتگوی بسیار صمیمانه” است و مورفی از او در مورد تجربه GSA خود سوال کرده است.

برام گفت: “من خیلی با او همدردی می کنم. سخت است که چنین باشد. فقط فکر می کنم او سرانجام باید تصمیم بگیرد و همانطور که می گویم من با او خوب هستم. فکر می کنم وقتی او سرانجام این کار را بکند همه کار خواهد کرد.” .

بارام گفت که وضعیت فعلی با تأخیر GSA در تأسیس خود در طی درگیری سال 2000 بین جورج دبلیو بوش و ال گور ، که به فلوریدا رسیده بود ، و 537 رأی که ​​دو کاندیدا را از هم جدا کرد ، “به شدت متفاوت است”.

حتما بخوانید:
از صفر تا صدها شناسایی حساب های شخصی و تجاری

“و جورج دبلیو بوش ، و ال گور ، و همه تیم آنها ، آنها دقیقاً می دانستند که این معامله چیست. هر کسی که برنده فلوریدا شود ، در انتخابات پیروز خواهد شد. و این تنها چیزی بود که باید با آن کنار می آمدیم. و بنابراین در فلوریدا حل و فصل نشد. و این برام گفت: “به وضوح در فلوریدا حل و فصل نشده بود تا زمانی كه دادگاه عالی رای را صادر كرد. و سپس ، وقتی دادگاه عالی رای داد ، ال گور بلافاصله اعتراف كرد.”

پس از خاتمه سرشماری دادگاه عالی در دادگاه عالی ، بارام سرانجام بوش را به عنوان برنده انتخابات 2000 معرفی کرد.

بایدن با هزاران رای در چندین ایالت که مبارزات انتخاباتی ترامپ در آن پرونده های قضایی اقامه کرده است ، ترامپ را هدایت می کند و سعی دارد تائید نتایج ایالت ها را به تأخیر بیندازد. بایدن همچنین در مسیر دستیابی به 306 رأی انتخاباتی در برابر 232 رأی ترامپ قرار دارد.

در اینجا بیشتر بخوانید


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید