[ad_1]

یک مقام ارشد انتخابات روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت ، یکی دیگر از کارت های حافظه پیشرفته در جریان ممیزی ایالتی در جورجیا پیدا شد که اندکی به رئیس جمهور منتخب جو بایدن افزود.

گابریل استرلینگ ، مدیر استقرار سیستم های رأی دهندگان در جورجیا ، گفت كه مقامات محلی در منطقه داگلاس ، غرب آتلانتا ، “فراموش كردند” كه نتایج کارت حافظه را در روز انتخابات بارگذاری کنند.

استرلینگ گفت: کارت حافظه 156 رأی به بایدن ، 128 رأی به رئیس جمهور ترامپ و هفت رأی به نامزد آزادیخواه جو جورگنسون داشت. استرلینگ گفت ، این برتری ناچیز برای بایدن در این آخرین گروه ، پیشبرد وی در سراسر کشور را با 12،781 رأی و تقریباً کل حسابرسی به پایان رسانده است.

استرلینگ گفت: “ده ها هزار رأی برای ما باقی مانده است” و افزود كه وی هنوز انتظار دارد مهلت خودخواسته تا نیمه شب امشب را برآورده كند. این امر به کارمندان دولت وقت کافی می دهد و نتایج رسمی انتخابات را تا روز جمعه ، مطابق قانون ایالتی ، تأیید می کند.

پیش از این ، ممیزی دو دسته آراed شمارش شده را از شهرستانهای فایت و شهرستان فلوید نشان داد و این دسته ها حدود 1000 رای به ترامپ به دست آورد. مقامات تأكید كردند كه این حوادث ناشی از خطای انسانی بوده و نشان دهنده تقلب در آرا یا تقلب گسترده نبوده است.

استرلینگ در ادامه ادعاهای ترامپ درباره کلاهبرداری را رد کرد ، تقریباً هر روز در این هفته.

“توییت های رئیس جمهور که عمدتاً آرا fraud تقلبی است ، کمی کنایه آمیز است زیرا وی در واقع از این روند رأی کسب کرد. استرلینگ در یک کنفرانس خبری گفت: “من امیدوارم که مردم برای کسب اطلاعات واقعی در مورد نحوه کار سیستم و آنچه که ما برای محافظت از صدای همه در این ایالت انجام می دهیم ، از منابع معتمد مانند مدیران حوزه انتخابیه یا وب سایت وزیر امور خارجه دیدن کنند.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر