آخرین اخبار در مورد انتقال ترامپ و بایدنگروهی از قانون گذاران و گروه های مدنی مدافع رئیس جمهور منتخب هستند که جو بایدن را به عنوان نامزدهای سیاه پوست و آمریکای لاتین برای برخی دیگر از مناصب سطح بالا در کابینه معرفی کند زیرا بایدن فشارهای فزاینده ای برای تنوع بخشیدن به دولت خود دارد.

این فشار در حالی است که فعالان و مقامات منتخب اصرار دارند که بایدن برای تحقق قول خود برای ایجاد یک دولت که نشان دهنده تنوع ملت است ، به اندازه کافی عمل نمی کند.

آخرین تلاش اعضای یک مشاور کنگره آمریکای لاتین است که در نامه ای از CNN ، از بایدن خواست که دادستان کل کالیفرنیا ، خاویر بسرا یا رئیس کمیته ملی دموکرات را به عنوان دادستان کل ایالات متحده منصوب کند.

در این نامه آمده است: “ما اطمینان داریم كه هر دو بخش متمایز را رهبری می كنند ، از حمایت برابر طبق قانون دفاع می كنند و عدالت را برای همه آمریكایی ها ترویج می دهند.”

قرار است امروز ریاست جمهوری با رئیس ستاد جدید ورودی کاخ سفید ، رون کلاین ، و همچنین رهبران اصلی تیم انتقالی بایدن ، جفری زینز و تد کافمن دیدار کند.

به گفته یک برنامه ریز ، این اولین جلسه رسمی بین انتقال و حزب خواهد بود و انتظار می رود اعضا بتوانند س askالاتی را مطرح کنند و برای ادامه تعدادی از نامزدهایی که مایلند در سمت های کابینه ببینند ، تحت فشار قرار دهند.

تاکنون ، بایدن سه رنگ را به دفتر خود منصوب کرده است: لیندا توماس-گرینفیلد نامزد سفیر سازمان ملل ، یک زن سیاه پوست ، آلخاندرو مایورکاس نامزد امنیت میهن ، یک مرد کوبایی-آمریکایی که در صورت تأیید اولین مقام آمریکای لاتین خواهد بود. سنا و نیرا تندن که اولین زن رنگین پوست و اولین فردی از جنوب آسیا است که به عنوان رئیس دفتر بودجه و اداره معرفی می شود.

حتما بخوانید:
وبلاگ نویسان مامان چگونه از بچه دار شدن پول در می آورند؟

با این حال ، بایدن نامزدهای وایت را برای دو مورد از برجسته ترین پست های کابینه – وزیر امور خارجه و وزیر امور خارجه معرفی کرد.

سیاهان و رهبران آمریکای لاتین نگران این هستند که سیاه پوستان در درجه اول برای پست های جزئی در دولت بایدن معرفی می شوند و از بایدن می خواهند نامزدهای مختلفی را انتخاب کند تا پست های ارشد باقیمانده را پر کند ، و می گویند که این صدا صدای رهبری کشور را به گروه های کم نماینده می دهد.

در اینجا نگاهی می اندازیم که بایدن تاکنون چه کسانی را انتخاب کرده است:

رهبران هفت گروه حقوق مدنی به رهبری سیاه پوستان می گویند که آنها درخواست جلسه ای را برای بحث در مورد نیاز به معرفی بیشتر نامزدهای سیاه پوست در کابینه بایدن کرده اند.

در اینجا بیشتر بخوانید


منبع: thoughts-news.ir